Zawiadomienie szefa MON badane przez zespół Prokuratury Krajowej ds. katastrofy smoleńskiej

| Aktualizacja:

Zawiadomienie ministra obrony narodowej ws. podejrzenia zdrady dyplomatycznej przy wyjaśnianiu okoliczności katastrofy smoleńskiej trafiło do zespołu Prokuratury Krajowej, który bada okoliczności katastrofy - poinformowała PK.

wróć do artykułu
 • ~Kazkot
  (2017-03-23 01:55)
  Ta katastrofa to rzeczywiscie katastrofa nieudolnosci uwczesnych władz ,a może zamierzona indolencja . Tusk powinien z cala stanowczością odpowiedzieć na ten skandal ,który jak smród ciągnie sie i ciąży na przeszłości. To nie do pomyślenia oddać śledztwo w ręce ...Rosji ,w ręce Putina, śmiertelnego wroga sp.Prezydenta Kaczynskiego. Każdy kto poczuwa sie Polakiem powinien sie wstydzić za ten czyn i domagać sie wyjaśnień .
 • ~Antek! Tak Trzymać! Udawać świra!
  (2017-03-22 23:37)
  Skołować ich do cna! Żeby nie wiedzieli, na jakim świecie żyją! Moim skromnym zdaniem - niech Macierewicz składa jeszcze więcej wniosków, niech wygłasza jeszcze wiecej kontrowersyjnych i "niedorzecznych" komunikatów i "opinii"! - Niech też zatrudni na pełnym etacie i na nasz koszt Misia z Okienka, Pszczółkę Maję i Rumcajsa - jeśli miałoby to skutecznie wprowadzić w stan palpitacji i lewitacji oraz rozproszyć uwagę i zdekoncentrować agentów rosyjskich, francuskich, iz raelskich i niemieckich i skierować znaczną część ich mocy przerobowych na fałszywe tory! I jeśli dzięki temu ich złudzenie, że Macierewicz to śmieszny głupiec, mogłoby ich doprowadzić do nonszalancji, zniedbań i lekceważenia przez nich obowiązków służbowych!
 • ~Gość1234
  (2017-03-22 13:53)
  Antek co najwyżej może Tuska ja to mówił majster Kobuszewski w d..ę pocałować i podkreślić wężykiem ,wężykiem .
 • ~SUWEREN
  (2017-03-22 11:24)
  PRZESTANCIE Z TYM SMOLENSKIEM TO OBSESJA KACZYNSKIEGO I MACIEREWICZA CIEKAWE CO MACIEREAICZ MA NA KACZ..A ZE MACIEREWICZ TO NIE SZEW MONU TO CZŁOWIEK CHORY WYSTARCZY NA NIEGO POPATRZEC PANIE PREZYDENCIE JEST PAN SZEFEM POLAKÓW CZY MARIONETKĄ WRĘCE KACZYŃSKIEGO DECYZJE CZAS PODJAC CI PANOWIE NISZCZA KRAJ
 • ~Michaliszyn38
  (2017-03-22 11:23)
  Tak kpić sobie z ogromnej katastrofy może tylko osobnik bez ludzkich uczuć,czyli ktoś pozbawiony cech człowieczeństwa..
 • ~nalpal
  (2017-03-22 11:15)
  Czy ten chory umysłowo psychopata,długo jeszcze będzie zaskakiwał tymi banialukami? Czy polska racja stanu nie wymaga od rządzących nami wybrańców "suwerena" zajęcia zdecydowanego stanowiska? Czy szpitał w Tworkach nie powinien zająć się tym przypadkiem obłędu i paranoi? A może to jest choroba zakażna obejmująca tylko członków i sympatyków PiS?
 • ~dla nas wazne
  (2017-03-22 10:37)
  to ile w koncu bylo tych wybuchow i eksplozji bo mam zaklad z Wieskiem ?