Pięta o strajku nauczycieli: Wyrzuciłbym czerwoną lumpeninteligencję na pysk

| Aktualizacja:

Poseł PiS nie przebierał w słowach, komentując strajk nauczycieli. Na jego ostry komentarz zareagowała była szefowa MEN. Przypomniała, że protest nauczycieli jest całkowicie legalny.

wróć do artykułu
  • ~Pisowiec
    (2017-03-31 10:43)
    Kto nie z PiSem to BOLSZEWIK! Bij BOLSZEWIKA BIJ!!
  • ~al12
    (2017-03-31 10:44)
    znalazł się lizidup watykański
  • ~kali
    (2017-03-31 10:54)
    Pięta jak zawsze pierniczy głupoty. On w ogóle nie myśli gada aby gadać tylko nigdy nic mądrego a jeśli chodzi o ścisłość to jego należałoby wyrzucić na zbity pysk, aby go więcej nie oglądać bo z niego żaden pożytek, co on tam robi poza pyskowaniem - nic nul, zero
  • ~Polmos
    (2017-03-31 10:56)
    Stanisław Pięta? Ten, który ma wyrok za pospolitą kradzież? Jeśli komuś ubliża to jak nobilitacja!
  • ~hey
    (2017-03-31 10:57)
    Pięta to PiSbolszewicki ***** !!!!!!!!
  • ~STEFF
    (2017-03-31 10:57)
    Nauczyciele to banda leni , przyzwyczajeni do kilku godzin pracy, wakacji i ferii i ciągle im żle a mogą zmienić zawód ale NIE trzymają się rękami i nogami. Mam w rodzinie dwie nauczycielki wielce przepracowane, gdybym był ich pracodawcą pierwsze do zwolnienia,
  • ~Egalite
    (2017-03-31 10:59)
    Pieniądze powiinny pójść za uczniem, nauczyciele powinni być opłacani bezpośrednio z ministerstwa a tylko budynki przez gminę. Jak moja żona przychodziła do gimanzjum to był tylko 1 olimpijczyk na całą szkołę. Teraz sama co roku po 10-ciu. Pięta powinien sam sprzedawać śledzie z beczki, bo do niczego innego się nie nadaje. Szkolnictwo najlepiej zorganizować jak w Finlandii, czyli zlikwidować wszystkie kuratoria i zostawić tylko kilku pracowników do analizy pracy najlepszych szkół w celu przekazywania doświadczeń do gorszych. Za każdego olimpijczyka premia i zwonienia z podatku na dotowanie szkół przez rodziców.
  • ~k
    (2017-03-31 10:59)
    Kluzik Roztkowska jakim wielkim jest durniem,ze jeszcze nie zauwazyla ze rzady PO-LACTWA JUZ SIE SKONCZYLY.
  • ~Carmen
    (2017-03-31 11:04)
    Tak wyrzuci ,że im w pięty pójdzie . Bielsko się dochowało geniusza .Wreszcie.
  • ~abw
    (2017-03-31 11:23)
    zawsze twierdziłem że nie da się mózgu przeflancować do pięty
  • ~Piętą w Piątek ?
    (2017-03-31 11:28)
    A co pięta może ? Podrapać się. Ze zgryzoty, dla poprawienia humoru (zdrowia) ? Bo inaczej to musi leczyć tarczycę.
  • ~Ada
    (2017-03-31 11:28)
    Kolejna "kasta", tym razem nauczycielska. Podziwiam ,nauczycieli z powołania ale większość ich kolegów ,to niestety leniwe miernoty z wygórowanym mniemaniem o sobie.
  • ~wrog-znp
    (2017-03-31 11:33)
    cin-nauczyciele-ktorzy-wysli-na-ulice-to-nieroby-razem-z-broniarzem
  • ~mxm
    (2017-03-31 11:39)
    Ciekawe, gdzie znalazłby następców dla tej bandy nierobów, czerwonych pająków, potomków esbeków i innej hołoty?
  • ~kolano
    (2017-03-31 11:45)
    Aaa, to ten PiSnarodowy bohater od włamów do milicyjnych radiowozów. Ciekawe jak się wywinął od kicia w stanie wojennym?
  • ~dojrzały (niestety)
    (2017-03-31 11:53)
    Jesteście w większości młodzi to nie możecie tego wiedzieć: identycznie mówili PRLowscy władcy w latach 1980 - 1982, gdy strajki organizowała Solidarność. Każdy z takich strajków był zamachem na niepodległość, godził w dobra Narodu, przyczyniał się do ogromnych strat ekonomicznych, godził w dobre imię Polaka. Nic trudnego, można i teraz sobie o tym poczytać w ówczesnej prasie. Widać z tego, że Pięta strzelił sobie w piętę.
  • ~Nie-Wolak
    (2017-03-31 11:55)
    Czy są granice obrażania ludzi przez p..osłów?
  • ~Don Carlos
    (2017-03-31 11:58)
    Panie Pinta nie wyrzucaj nikogo na pysk, bo możesz sam zarobić w ten francowaty pysk - bucku i ********
  • ~Julia
    (2017-03-31 12:12)
    Co to za słownictwo, proszę Pani?. To tak mówi była vice minister?. Pieknie dobrane słówka, nie ma co. Szczyt chamstwa.
  • ~antyWOLAK
    (2017-03-31 12:15)
    Widać, że ten .................... nie dostał jeszcze po ................... I oby go trafił ........................ . (wpisz w wykropkowanie dowolny wyraz który uważasz za właściwy).