Pięta o strajku nauczycieli: Wyrzuciłbym czerwoną lumpeninteligencję na pysk

| Aktualizacja:

Poseł PiS nie przebierał w słowach, komentując strajk nauczycieli. Na jego ostry komentarz zareagowała była szefowa MEN. Przypomniała, że protest nauczycieli jest całkowicie legalny.

wróć do artykułu
  • ~hey
    (2017-03-31 10:57)
    Pięta to PiSbolszewicki ***** !!!!!!!!
  • ~k
    (2017-03-31 10:59)
    Kluzik Roztkowska jakim wielkim jest durniem,ze jeszcze nie zauwazyla ze rzady PO-LACTWA JUZ SIE SKONCZYLY.
  • ~wrog-znp
    (2017-03-31 11:33)
    cin-nauczyciele-ktorzy-wysli-na-ulice-to-nieroby-razem-z-broniarzem
  • ~Pisowiec
    (2017-03-31 10:43)
    Kto nie z PiSem to BOLSZEWIK! Bij BOLSZEWIKA BIJ!!
  • ~Ada
    (2017-03-31 11:28)
    Kolejna "kasta", tym razem nauczycielska. Podziwiam ,nauczycieli z powołania ale większość ich kolegów ,to niestety leniwe miernoty z wygórowanym mniemaniem o sobie.
  • ~Nie-Wolak
    (2017-03-31 11:55)
    Czy są granice obrażania ludzi przez p..osłów?
  • ~Polmos
    (2017-03-31 10:56)
    Stanisław Pięta? Ten, który ma wyrok za pospolitą kradzież? Jeśli komuś ubliża to jak nobilitacja!
  • ~Don Carlos
    (2017-03-31 11:58)
    Panie Pinta nie wyrzucaj nikogo na pysk, bo możesz sam zarobić w ten francowaty pysk - bucku i ********
  • ~dojrzały (niestety)
    (2017-03-31 11:53)
    Jesteście w większości młodzi to nie możecie tego wiedzieć: identycznie mówili PRLowscy władcy w latach 1980 - 1982, gdy strajki organizowała Solidarność. Każdy z takich strajków był zamachem na niepodległość, godził w dobra Narodu, przyczyniał się do ogromnych strat ekonomicznych, godził w dobre imię Polaka. Nic trudnego, można i teraz sobie o tym poczytać w ówczesnej prasie. Widać z tego, że Pięta strzelił sobie w piętę.
  • ~kolano
    (2017-03-31 11:45)
    Aaa, to ten PiSnarodowy bohater od włamów do milicyjnych radiowozów. Ciekawe jak się wywinął od kicia w stanie wojennym?
  • ~al12
    (2017-03-31 10:44)
    znalazł się lizidup watykański
  • ~STEFF
    (2017-03-31 10:57)
    Nauczyciele to banda leni , przyzwyczajeni do kilku godzin pracy, wakacji i ferii i ciągle im żle a mogą zmienić zawód ale NIE trzymają się rękami i nogami. Mam w rodzinie dwie nauczycielki wielce przepracowane, gdybym był ich pracodawcą pierwsze do zwolnienia,
  • ~kali
    (2017-03-31 10:54)
    Pięta jak zawsze pierniczy głupoty. On w ogóle nie myśli gada aby gadać tylko nigdy nic mądrego a jeśli chodzi o ścisłość to jego należałoby wyrzucić na zbity pysk, aby go więcej nie oglądać bo z niego żaden pożytek, co on tam robi poza pyskowaniem - nic nul, zero
  • ~Carmen
    (2017-03-31 11:04)
    Tak wyrzuci ,że im w pięty pójdzie . Bielsko się dochowało geniusza .Wreszcie.
  • ~mxm
    (2017-03-31 11:39)
    Ciekawe, gdzie znalazłby następców dla tej bandy nierobów, czerwonych pająków, potomków esbeków i innej hołoty?
  • ~abw
    (2017-03-31 11:23)
    zawsze twierdziłem że nie da się mózgu przeflancować do pięty
  • ~Egalite
    (2017-03-31 10:59)
    Pieniądze powiinny pójść za uczniem, nauczyciele powinni być opłacani bezpośrednio z ministerstwa a tylko budynki przez gminę. Jak moja żona przychodziła do gimanzjum to był tylko 1 olimpijczyk na całą szkołę. Teraz sama co roku po 10-ciu. Pięta powinien sam sprzedawać śledzie z beczki, bo do niczego innego się nie nadaje. Szkolnictwo najlepiej zorganizować jak w Finlandii, czyli zlikwidować wszystkie kuratoria i zostawić tylko kilku pracowników do analizy pracy najlepszych szkół w celu przekazywania doświadczeń do gorszych. Za każdego olimpijczyka premia i zwonienia z podatku na dotowanie szkół przez rodziców.
  • ~polski cham
    (2017-03-31 13:05)
    Panie Pięta, jak widzę ten pański nos, to nie wiem, czy to jest Żwirek, czy też Muchomorek! Poza tym nie strasz, nie strasz ba się zesr...... Już niedługo inni się do Ciebie i podobnych dobiorą i wtedy będziecie mieli wielki problem.
  • ~Jacek
    (2017-03-31 13:05)
    Przestępca Stanisław Pięta posłem z ramienia pisu żenada i on mówi o wywalaniu kogoś na pysk to jego trzeba wyj-c na zbity pysk z Sejmu co za śmiecie w tym pisie komunistyczny prokurator były żołnierz co walczył z robotnikami w gdańsku usunięty z wojska za kradzież chora psychicznie Krystyna która tytułu je się profesorem a nim nie jest łysy przestępca co okradal kolegów itp.żenada
  • ~12345