Odbiorą Jaruzelskiemu stopień generała? Projekt noweli ustawy trafił do konsultacji

| Aktualizacja:

Stworzenie możliwości prawnych pozbawienia stopnia oficerskiego i podoficerskiego m.in. Wojciecha Jaruzelskiego i Czesława Kiszczaka oraz żołnierzy rezerwy, którzy byli członkami Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego - to cel projektu, który trafił do konsultacji.

wróć do artykułu
  • ~stazak
    (2017-07-10 15:04)
    Zdegradować POlszewika do SOŁDATA niech się czołga PO TAIDZE
  • ~jula
    (2017-07-11 04:06)
    Panie generale panu odbiorą tylko stopień wojskowy natomiast człowieczeństwa nie . Im rozum BÓG już dawno odebrał i tego nie zmieni nikt ,w historii może nazwiemy to latami wstydu ,wreszcie wielu miało swoje lata smuty i wyszło z tego wzmocnionych .
  • ~wigraszek
    (2017-07-10 16:02)
    możecie mu skoczyć na pukiel,lub na dekiel!
  • ~puszczyk
    (2017-07-10 22:14)
    .... drogi Antoni ! Przecież przed wczoraj widzieliśmy się w Tworkach....! Więc nie wygaduj bzdur, bo jak wiadomo nawet nie pojechałeś na miejsce katastrofy pod Smoleńskiem, tylko zeżarłeś obiad i popędziłeś pociągiem do Warszawy ... w końcu nie wiem czy znalazłeś te papiery czy nie (...?) .... ale... w przedziałach wagonu, którym jechałeś POLECIŁEŚ POZASŁANIAĆ OKNA ... aby uniknąć ewentualnych celnych strzałów SNAJPERÓW wrażego narodu....... !!!!! - to wstyd jak cholera...!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A widzisz taki Jaruzelski walczył o Polskę będąc ZWIADOWCĄ i doskonale wiedział, że każdego dnia może zginąć.... wcześniej niż jego koledzy z natarcia..... ?! - NO I CO ...????? bajkowy "bohaterze" - NIE WSTYD CI ....?
  • ~JJ
    (2017-07-10 18:48)
    Wszyscy wiedza, ze Jaruzelski byl co najwyzej sowieckim generalem (do konca zycia z sowieckim paszportem), ktory mordowal i terroryzowal Polakow na zlecenie ZSRR. Ktos taki nie tylko powinien byc pozbawiony wszystkich polskich stopni wojskowych, ale dodatkowo jego prochy powinny zostac nabite w armate i wystrzelone w strone Kremla.
  • ~Konrad Walienriond
    (2017-07-10 16:01)
    I POd płot nie na POWAZKI komuniste Ruskiego tak jak oni POdchodzili a ARMII KRAIOWEJ
  • ~Wojtek
    (2017-07-10 14:48)
    Tych bzdur nie ma co nawet komentować.
  • ~Jan S.
    (2017-07-10 15:45)
    Dalszy ciąg oszołomstwa Maciarewicza
  • ~wspak
    (2017-07-10 14:07)
    Nowy "projekt". Zapewne i ten za pieniadze z Uni. Sadze ze powinno sie zachodnich podatnikow poinformowac za jakie ...... projekty :-) w Polsce placa.
  • ~gość321
    (2017-07-10 21:51)
    Proponuję ustawę by po miesięcznicy smoleńskiej, uczestnicy obowiązkowo szli na grób gen. Jaruzelskiego i napluli na niego.. Czy to zadowoli ?!
  • ~slazak
    (2017-07-10 13:41)
    gdyba mogli to by go wykopali i torturowali
  • ~d123
    (2017-07-11 00:15)
    Oby ciebie p. Antoni, ktoś, kiedyś, nie pozbawił czegoś, bo Jaruzelskiemu, to możesz teraz naskoczyć na pukiel ! I zapamiętaj sobie, że nieograniczona władza, w rękach tak ograniczonych ludzi jak ty p. Antoni, prowadzi do okrucieństwa.
  • ~aabb
    (2017-07-10 17:53)
    to jeszcze go nie zdegradowano ?...nawet jego żona nie chciała być pochowana obok tego moskala
  • ~sluza
    (2017-07-10 16:25)
    JARUZELSKI jest nie wart medalu nawet ze zgniłego BURAKA
  • ~Ob RP
    (2017-07-10 14:42)
    Panie generale przywrocimy !
  • ~jace
    (2017-07-10 15:23)
    Misiewicz odbierze tytul generala od Jaruzelskiego ale dla siebie
  • ~Obywatel X
    (2017-07-10 14:49)
    Jak mozna pozbawiac Jaruzelskiego stopnia generala a jednoczesnie honorowac zbrodnicza ustawe niejakiego Bieruta i do tej pory nie oddawac obywatelom skradzionej im wlasnosci. Schizofrenia paranoidalna!!!
  • ~Gacek
    (2017-07-10 16:31)
    W styczniu 897 roku papież Stefan VI kazał wydobyć z grobu i ubrać w papieskie szaty ciało nieżyjącego od dziewięciu miesięcy swojego poprzednika Formozusa, ale też przyciągnąć je na salę rozprawę i posadzić na tronie papieskim. Wszystko po to by w kierowanym przez siebie procesie - Stefan VI był jednocześnie oskarżycielem i sędzią - jeszcze bardziej poniżyć i sponiewierać swego niegdysiejszego przeciwnika Formozusa. Oskarżał go o krzywoprzysięstwo, pożądanie papiestwa oraz naruszenie praw kanonicznych. Aż przez trzy dni trup papieża Formozusa był sądzony i "przesłuchiwany". Po zakończonym procesie ponownie został pochowany w grobie dla ubogich i nieznanych. To jest działanie osoby z głębokimi zaburzeniami osobowości.Wręcz z chorobą psychiczną. Per analogiam !
  • ~taka prawda
    (2017-07-10 16:28)
    W Wojsku wprowadził pięć kroków więcej niż w Z-S-S-R to psychol
  • ~wieśka