Cimoszewicz w TVN24: Jarosław Kaczyński to typowy przypadek tego złodzieja, który ucieka krzycząc "łapać złodzieja"

| Aktualizacja:

Gościem programu "Fakty po Faktach" w TVN24 był Włodzimierz Cimoszewicz, były premier i minister sprawiedliwości. Podczas programu polityk wypowiadał się na temat zmian w Sądzie Najwyższym, których dokonuje obecnie PiS.

wróć do artykułu
  • ~Bonifacy
    (2017-07-14 22:26)
    Do twojego fałszerskiego,komuszego r y j a słowo złodziej pasuje idealnie.A co do tych terminów np.9 sierpnia (którym też posługiwał się kolejny koszerny i d i o ta - Meysztowicz z N),to wykaż chachmęciarzu jakim cudem legislacyjnym przed tym terminem możliwe jest utworzenie nowego SN - oszuście.
  • ~Eeee tam....y.e.b.a.ć te G N I D E HAJKE ile wlezie
    (2017-07-14 22:41)
    Cimosza tego wnuka MO RD ER CY Polaków i wszystkich zakamuflowanych żytów z Patologii Oprychów-ile wlezie i olewać ciepłym moczem i szerokim strumieniem!
  • ~soso$$iata men-da
    (2017-07-14 22:28)
    cimoszenko płatny pachołek soso$$iatego w tefaułenie, wielka kumulacja lewackiego G W na
  • ~s
    (2017-07-14 22:25)
    Cimoch expert POlactwa antypolak.
  • ~puchatek
    (2017-07-15 10:18)
    Carex" czerwony arystokrato"synalku,którego ojciec . po napaści Sowietów na Polskę, szybko awansował. Został poborcą dostaw obowiązkowych w Wołkowysku, czyli rekwirował płody rolne na rzecz Bolszewików. W początkach roku 1940 został seksotem - tajnym donosicielem komisarza NKWD, później skierowano go do Armii Czerwonej, do Szkoły Podoficerów Radiotechnicznych w Rostowie nad Donem. W czasie wojny służbę pełnił w Jednostce Specjalnej NKWD SMIERSZ W latach 1945-46 czynnie uczestniczył w likwidacji podziemia AK. Wykazywał się szczególnym zaangażowaniem, zwłaszcza, jako szef Informacji Wojskowej WAT. Według zeznań świadków, był gorszy od sowieckiego komendanta WAT. Aresztował pierwszego komendanta i twórcę WAT gen. Grabczyńskiego. Na jego rozkaz zbudowano specjalną celę pod schodami, w której w nieludzkich warunkach więził m.in. kpt. Słowika (w tym czasie jego żona była w ciąży). Przez 11 miesięcy przesłuchiwał go z bronią w ręku, do utraty przytomności. Niszczył więźniów psychicznie i fizycznie. Stosował powszechnie wprowadzane przez sowietów metody: wyrzucał AK-owców z pracy, zabierał domy prawowitym właścicielom i umieszczał w nich informatorów WSI. Sam również zamieszkał w takim domu. Nie można się dziwić, że tak oddany służbie, zasłużony towarzysz, stał się z czasem jednym z najbardziej zaufanych i wiernych funkcjonariuszy systemu, przeznaczonym do działań niszczących Polskę. Dla wielu szlachetnych i wiernych ojczyźnie Polaków, był po prostu katem. – Decyzją z dnia 7-X-1992 r. na podst. Ustawy z dnia 24 stycznia 1991 r. pozbawiam uprawnień kombatanckich Cimoszewicza Mariana s. Wincentego. Uzasadnienie:..... Na podstawie Zeszytu Ewidencyjnego Centr. Arch. Wojsk. stwierdza się, że MC służył w Inf. Wojsk. od 07. 1945 do 01. 1957. Zaświadczenie Nr. 15/76 z dnia 30-01-1976 wydane przez Jednostkę Wojskową Nr 2375 podaje, że w/w w latach 1945-1946 "uczestniczył w likwidacji podziemia. Jeśli jeszcze dodamy, że córka pana senatora Włodzimierza ma na imię Natasza, (jak sam podaje na swojej stronie senatora, choć wikipedia nazywa ją Małgorzatą), nie trudno zrozumieć, skąd takie jego umiłowanie wolności i demokracji w wersji zaKODodowanej, antypolskiej i zakłamanej.
  • ~Czerwona grupa
    (2017-07-14 23:02)
    Martwi się że komplet władzy znajdzie się w rękach jednej grupy.Tych zmartwień demokrata nie miał jak władza była w rękach czerwonej grupy od 1945 roku do 2015 roku.
  • ~abra
    (2017-07-14 22:53)
    TW Carex wylazł z lasu i znowu nadaje - synuś go wezwał do pomocy?
  • ~manifffa
    (2017-07-14 22:40)
    co robic ? dokad idziemy ? jak wykazuja badania opinii publicznej od 30 lat nie panowalo takie zadowolenie Polakow jak dzsiaj, gospodarka kwitnie, budzet ma ogromne miliardowe nadwyzki, bogacimy sie i optymizmem patrzymy w przyszlosc w bezpiecznym i przyjaznym kraju. Opalamy sie na najbogatszych plazach i kurortach na calym swiecie. Im wiecej dobrej zmiany - tym lepiej i dostatniej, czego nam zadroszcza ci inni i prawie wyobcowani z cywilizacji europejskiej. Kazda dobra zmiana to wzrost poparcia i nieograniczonego zaufania do rzadu. Zmienia sie - Polska przypomiala sobie o tych "zapomianych i przegranych" terapii szokowych, ekspermymentow kulturowo-switopogladowych, o polskich dzieciach, rodzinach, o wsi i malych misteczkach wschodnich. Sa hamulcowi tych przemian, ci musza zrozumiec, ze tam gdzie my tam granica i drogi powrotnej juz nie ma. Kazdy dzien przybliza do prawdziwej wolnosci bez niedemokratycznych kast, samozwanczych autorytetow, profesorow z swinie w prl, okupacje klik z prl awansu spolecznego. Nowy dzien -nowa szansa przede wszystkim dla POLAKOW w swoim kraju. Nowe Panstwo Polskie - nowe prawo -nowa Konstytucja -3 razy TAK !!!
  • ~ajax
    (2017-07-14 23:34)
    Znowu były komunistyczny kacyk z samej wierchuszki wygłasza swoje mądrości.Mają ci komuniści tupet, oj mają.
  • ~arcyleming
    (2017-07-15 13:35)
    Wszystko co złe w Polsce się działo to brak dekomunizacji. Gdyby w 1990 powieszono z 10000 Płatnych Zdrajców Pachołków Rosji nasza ojczyzna wyglądałaby zdecydowanie lepiej i nie byłoby potrzeby wysłuchiwań TW Carexa.
  • ~helena
    (2017-07-15 14:26)
    Niech odpowie narodowi ,gdzie był ten sąd najwyższy jak bezprawnie wyrzucono 40 000 lokatorów z mieszkań?
  • ~HANS KLOSS
    (2017-07-14 22:58)
    TW CAREX ZNOW NADAJE
  • ~grzeg
    (2017-07-14 22:55)
    Facet zgłupiał albo świadomie błaznuje.
  • ~Hucuł
    (2017-07-15 14:14)
    Większego złodzieja i szubrawcy ze świeca szukać. Ale to u nie go rodzinne cechy. Genów nie da się oszukać.
  • ~kaktus
    (2017-07-15 11:00)
    Zachecam wszystkich internautow do podjecia badan nad tym,jakim przypadkiem "zlodzieja" jest Cimoszewicz.....?
  • ~Zbigniew Sowa
    (2017-07-14 23:46)
    Towarzysz Carex opuścił puszczańskie sioło i rozsiewa nienawistne fluidy.
  • ~Fujk
    (2017-07-15 14:31)
    Komunistyczne agenturalne ******o w śmierdzącej gów....nem tvn. To jedna banda ubeckiego guana !!!
  • ~Macisław Płatow
    (2017-07-15 10:19)
    Jak ON śmie się wypowiadać? To jego Rodzina ma Polaków krew na rękach. ******O.
  • ~Nick
    (2017-07-15 01:10)
    Pamiętam pana plakaty na budce trafo kiedy nadeszły zmiany. Od dziecka uważałem że ma pan aparycję lisa. I taki pan jest. Kołowałeś chłopie ten kraj biednych ludzi 25 lat. Gdzie dopustwm Bożym jest teraz kredyt i pensja wydawana w czterech 500 zł banknotach. A ty lisie ile dziś masz? Ile zyskałeś? Tak się boisz że ci się do tego dobiorą? Widać że tak bo bredzisz ze strachu.
  • ~cerex2
    (2017-07-14 23:13)
    jedyne to pozbawic go w raz z rodzina POSKIEGO OBYWATELSTWA wydalic na sybir jesli bedzie stawial opor to powiesic ten bandycki komplet na drzewach w okolicy gdzie zamieszkuje dopiero wtedy zapanuje o nim i rodzinie cisza