Morawiecki kontra Adamczyk. Spór ministrów opóźnia przygotowania do budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego

| Aktualizacja:

Dopiero trwają pierwsze prace nad przygotowaniami do budowy centralnego lotniska w Polsce, tymczasem w rządzie pojawił się ostry spór w tej sprawie.

wróć do artykułu
 • ~Zenek
  (2017-09-26 18:36)
  Powinni się skontaktować z PO jak sie kasę wyprowadza, już teraz widać kumają ,że im więcej spółek tym mętniej a Morawieckiego trzymać jak najdalej , bo po co komu kontrole.
 • ~m-53
  (2017-09-26 16:55)
  To coś powyżej nie ma nawet autora - wstydzi się podpisać? I skąd ta teoria o ostrym sporze? Był, widział, słyszał?
 • ~Jabis
  (2017-09-26 16:47)
  Morawiecki kontra Adamczyk ... Duda kontra Ziobro ... Macierewicz kontra Duda ... Rafalska kontra Morawiecki ... Gowin kontra PIS ... i ... broszka pośrodku. PISie ... z a g r y z i a k o w o ! Skaranie Polski ... taką bandą!
 • ~Kecaj
  (2017-09-26 15:51)
  Cytuję: "Zleciliśmy nowe prognozy ruchu lotniczego, bo aktualne wyliczenia opierają się na projekcji z 2010 roku. Analizy zakończą się na początku przyszłego roku, przed ostatecznym wyznaczeniem granic inwestycji." Rozumiem, że jest to decyzja o charakterze politycznym. Nie słyszałem aby prowadzono badania studialne nad alternatywnym rozwiązaniem np. rozbudowy lotnisk lokalnych.
 • ~bo Polska to taki okrągły kraj
  (2017-09-26 15:26)
  Planowanie po pisowsku to mnie powala. Jak zaczyna się planowanie od głosu prezia, że w środku Polski - w tym miejscu, będzie CPKimLK, bo Polska to taki okrągły kraj, to już wszystko jest zaplanowane. I co - planowanie sprowadzone do dyrektyw prezia. Łącznie z tym, że finansowanie będzie z niemieckich reparacji.