Cimoszewicz w TVN24: Wszedł cham w zabłoconych gumofilcach do salonu

Nie chodzi tylko o krytykę ze strony Komisji Europejskiej (KE podjęła decyzję o uruchomieniu art. 7 wobec Polski - przyp. red.) – mówił w rozmowie w TVN24 były premier Włodzimierz Cimoszewicz.

wróć do artykułu
  • ~Autorr
    (2017-12-20 21:55)
    Czy to tow. Cimoszko o swoch przodkach powiedział: "Wszedł cham w zabłoconych gumofilcach do salonu, wypróżnił się i rechocząc, mówi „nic mi nie zrobicie”?.
  • ~polakiewicz
    (2017-12-20 21:57)
    Autorytet TVN "Carex" kapuś SB, synek chazarskiego zbrodniarza z Informacji Wojskowej.
  • ~prawdziwy Polak
    (2017-12-20 22:08)
    Patrz polskie dziecie na tę g ę b ę, to g ę b a k o s m p o l i t y c z n e j s z m a t y, którą wczoraj wycierała sobie t y ł e k Moskwa a dzisiaj Bruksela
  • ~Behemot
    (2017-12-20 22:01)
    Raz przynajmniej Cimoszewicz samokrytycznie o sobie.
  • ~vhjl
    (2017-12-20 22:08)
    Gdy hu,, się odezwał gumofilcach kapuś UBecki !
  • ~WSI 24
    (2017-12-20 22:03)
    CIMOSZEWICZ O SOBIE SAMYM !! POWÓDŻ PAMIĘTASZ
  • ~guguś
    (2017-12-20 22:05)
    Spokojnie o sobie mówił.
  • ~Justynka
    (2017-12-20 21:59)
    Czy tawariszcz Tymoszko swoje sprawy wyróżniania i inne okoliczne związane ze swoim odbytem, załatwia u tęczowców na Czerskiej?
  • ~ala
    (2017-12-20 21:54)
    Panie Cimoszewicz, Wigilia dopiero będzie!!!
  • ~Na-leśnik Szyszko
    (2017-12-20 22:03)
    Cimoszewicz ma 100% racji : PIS pcha Polskę w żelazny uścisk Putina.
  • ~To Ja
    (2017-12-22 08:39)
    Najgorszym hamem w ruskich walenkach to JESTES Ty Sledziu bialostocki na twoja gebe nie mozna patrzec nie pokazuj sie w TV ! Rzad PISu jest najuczciwszym najsprawiedliwszym Rzadem ! Dobiera sie wszystkim zlodziejem do D,,y !
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD PO49 LATACH-890 ZL
    (2017-12-21 12:16)
    CIMOSIEWICZ DZIADU TO TY NIE MASZ WSTYDU NA SWIETA TE SLOWA SOBIE WEZ DO TEGO SIWEGO LUBA I ZAPAMIETAJ.W2001 ROKU NAS OKRADLISCIE I MATKI Z DZIECMNI TO MY CI TO PRZYPOMINAMY.ZABRALISCIE MATKOM Z DZIECMNI SWIADCZENIA SOCJALNE I ZWIOZKOWE.POZATYM ZLODZIEJE OKRADLISCIE SWOJ NARUD LUDZI KTORZY ZOSTALI ZWOLNIENI Z WINY ZAKLADU.TY WSTYDU NIE MASZ I NIE MNIALES.OBNIZONO TYM LUDZIOM SWIADCZENIA ZE160% DO80% ATY MOWISZ WSZEDL W GUMOWCACH WY JUZ DAWNO ZA TO WSZYSTKO W KAIDANACH.BO NARUD PRZEZ WAZ MA 890 ZL PO49 LATACH PRACY WIEK64 WARUNKI SZKODLIWE15 lAT NIE UZNANE PRZEZ WASZE SODY I ZUSY.W2008 ROKU SWIADCZENIE WYNOSILO640 ATY JAK MOWILES FILCU O ROLNIKACH TO JEST HANBA DLA SLD-SDPL-UP-PO-PSL.BEDZIEMY PISAC AZ ZLODZIEJE ODADZO NAM NASZE PIENIODZE BO NARUD TO NIE JEST SMIEC ZEBY GO OKRADC.HANBA!!! DLA FILCA.TO BYLY TE OSOBY CO NAS OKRADLY I TEGO NIE ODPUSCIMY KALISZ PIEKARSKA TOBER FOGLER PILAT NALECZ CELINSKI BOROWSKI KOPACZ KOMOROWSKI PISKORSKI PIECHOCINSKI.W2008 ROKU NARUD PRACOWAL ZA2,80 GDZIE WTEDY BYLES.GDZIE BYL TK UE SN KRS RPO KOMISJA WENECKA SUCHOCKA CO OKRADLA EMERYTOW I CZMYCHNELA DO WATYKANU.TO CO PISZESZ FILC TO JEST SMIECHU WARTE TEZ MIELISCIE ZA USZAMNI.PRZEZ8 LAT I ZA WAS NARUD DOSTWAL NEDZNE GROSZE CO TERAZ WIDAC.BYLA WIGILIA W SEJMNIE JUDASZY NIE BYLO BO WSTYD IM SPOJRZEC W OCZY.NIE MA DNIA ZEBY SLUZBY NIE ARESZTOWALY ZLODZIEJY.NA SWIETA NIECH KAZDY JUDASZ I ZLODZIEJ ZAPAMIETA DUZO ZDROWJA WEGLA I STALI NIECH KAZDY Z JUDASZY SIE ZE WSTYDU SPALI I W NACHY ZWALI.HANBA NIGDY NARUD NA TE PARTJE NIE ZAGLOSUJE.PO PSL NOWOCZESNA SLD TO NIE SO LUDZIE CO MOGO RZODZIC POLSKO ZA DUZO MAJO PRZEKRETOW I DONOSOW DO UE.NIE MAJO ANI HONORU W BOGA NIE WIERZO A NA OJCZYZNE PLUJO.MY JUZ JESTESMY DZIADKAMNI ALE PRZEZ WAZ ZLODZIEJE DZIADAMNI ZA890 ZL PO49 LATACH.
  • ~nadzorca_trolli
    (2017-12-21 10:58)
    Ależ trolowisko! Jak zwykle pisowszczyki jadem miłości bliźniego plują gdy ktoś im powie prawdę prosto w oczy? Wyzywanie ludzi tego nie zmieni. Boli, prawda? :>
  • ~OBUCHEM PRZEZ LEB
    (2017-12-20 23:12)
    ojciec tego C H A M A wlazl w gumiakach do polski wraz z sowiecka armia w 1944 roku, a teraz ma czelnosc OBRAZAC PRZEDSTAWICIELI WOLNEJ, NIEPODLEGLEJ POLSKI!!!!
  • ~XCCD
    (2017-12-21 10:28)
    KOMUNISTYCZNY - leśnik , ULUBIENIEC PROPAGANDY OGŁUPIANIA NARODU tvn - 24- PO ..............
  • ~De
    (2017-12-20 22:47)
    Wyszedł cham podczas powodzi i powiedział trzeba było się ubezpieczyć
  • ~biki
    (2017-12-20 22:45)
    To taki świąteczny żart czerwonoarmisty. Zapomniał już jak dziadek w wigilię suszył onuce na stole zamiast położyć opłatek.
  • ~BRAWO POLACY -DOPIELISCIE SWEGO!!!
    (2017-12-20 23:19)
    POLSKA OD DWOCH LAT JEST W KONCU, po 78 latach komunistycznej demolki, WOLNYM, DEMOKRATYCZNYM KRAJEM!!!
  • ~jaś
    (2017-12-21 00:29)
    jaka telewizja taki i ekspert ha!!! ha!!! ha!!! super autorytety
  • ~ratio
    (2017-12-20 22:34)
    Na Zachodzie lubią takich "nawróconych" komunistów (czytaj:koniunkturalistów). A ponieważ ci nawróceni maja kompleks winy są im bezgranicznie oddani.