Kolacja Morawieckiego z Junckerem trwała bardzo długo, rozmawiali też w cztery oczy. "Było konstruktywnie"

| Aktualizacja:

Wierzę, że przedstawienie naszych racji i naszego całościowego patrzenia na system wymiaru sprawiedliwości trafi do Komisji Europejskiej - mówił we wtorek w Brukseli premier Mateusz Morawiecki po spotkaniu z szefem KE Jean-Claude'em Junckerem.

wróć do artykułu
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-01-08 17:05)
    Co NAGLE zrozumiał ,że Polska się nie wystraszy ,nie uklęknie ,nie cofnie.Ba nagle zrozumiał ,że Polska np: może zakazać tranzytu przez teren Polski Rosyjskiego gazu do Niemiaszków.A byłe NRD przejdzie na Bio Gaz. A Polska może zakończyć ulgi dla Uninych-Niemieckich Banków,sklepów ,i opodatkują na warunkach Polskich( około 30% podatek do góry). Zaboli.
  • ~Róża Thun
    (2018-01-08 16:14)
    Panie Juncker odwalcie się od Polski
  • ~HER JUNCKER
    (2018-01-08 16:52)
    TO ROZA THUN ( HER JUNCKER) Pan Juncker do "Roza Thun" Szanowna Pani "Rozo Thun". Jestem wdzieczny za trafna rade. Pozbedziemy sie was z prawdziwa satysfakcja. Okazuje sie ze Wschod i Zachod to obnce "galaktykiy" bez wspolnego jezyka.... Racje mieli przeciwnicy i kryrtycy dopuszczenia was do czlonkowstwa w Unii, argumentujacy ze Polska to kraj cywilizacyjnie nieprzygotowany do takiego eksperymentu, reprezentujacy polpulacje mentalnie niedojrzala do uczestniczenia w tak zaawansowanym ZACHODNIO Europejskom projekcie. Pozostancie wierni temu co nazywacie "waszymi zasadami" , ale nie oczekujcie naszego finansowego wsparcia bo jestescie zbedni i nie brak chetnych na wasze miejsce. Powodzenia w procesie "wstawania z kolan", ale robcie to na wlasny rachunek, a nie za nasze pieniadze. Zachowajcie sie na tyle honorowo aby pojsc w slady Wielkiej Brytanii. Z powazaniem Pan Junker Odpowiedz Tutaj wpisz swój komentarz Autor DODAJ KOMENTARZ Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • ~~Ja(bis)
    (2018-01-08 16:24)
    POZDRAWIAM MOJEGO KOCHANKA RYSZARDA PETRU !!
  • ~CONDOR
    (2018-01-10 01:56)
    Przekładając na język polski: "Dopóki Polska nie wróci na drogę demokratycznego państwa prawa, nie ma w Europie ani żadnej pozycji, ani przyszłości"...
  • ~Zima w Norwegii
    (2018-01-08 16:24)
    Okazalo sie, ze te tzw. wartosci UE to nic innego jak FASZO/MARXSISTOWSKIE Fe**kalie.
  • ~Hahaha
    (2018-01-08 16:38)
    Mam nadzieję, że będzie trzeźwy.
  • ~O to to....pamiętajmy ,że miejsce
    (2018-01-08 16:53)
    przestępców POwskich jest w zakładach karnych o zaostrzonym rygorze! Amen.
  • ~pegaz
    (2018-01-09 23:52)
    Polska juz tonie...ratuj sie kto moze. Jaroslaw siebie zbaw.
  • ~Wieszcz
    (2018-01-08 17:23)
    "Nie prowadzimy wojny z Polską, jesteśmy od tego dalecy, ale chcemy, żeby nasze obawy były traktowane poważnie" ... i dlatego rzuciliscie bombe atomowa na Polske?
  • ~picnawodę
    (2018-01-08 16:23)
    z tego co wiem nikt nie prowadzi wojny z Syryjczykami tylko z władzami Syrii
  • ~obywatel
    (2018-01-08 19:43)
    Jak to nie nie prowadzi wojny z Polska . Groza , obgaduja, posadzaja, nie akceptuja, nie przyjmuja do wiadomosci.
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika.
    (2018-01-08 16:52)
    lubię wysz czać się na Ja(bis) a on na mnie :-) :-) :-)
  • ~Juncker !!!
    (2018-01-08 16:38)
    Jakie spotkanie Juncker, z kim !? Z cwaniaczkiem z Warszawy !? I co bedziesz Juncker robil, zalatwial cos "pod stolem". Cwaniaczek na to liczy bo do tego przyzwyczajony jak zawsze i jak zwykle !? Unia to nie twoja wlasnosc Juncker !!!!
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2018-01-08 16:26)
    DU A RYSZARDA PETRU NALEŻY DO MNIE !!
  • ~ferdek kiepski
    (2018-01-08 19:24)
    Rysio Petru ma plana, a wy dopki z Her Gdziennik, ani słowa !
  • ~mowa jest krótka, kiełbasa jest długa
    (2018-01-08 19:27)
    Panie Premierze Morawiecki, tylko nie zaPOmnieć zabrać skrzynki POrządnej POlskiej wódki na rozmowę z Panem Junkerem !
  • ~Koordynator
    (2018-01-10 10:29)
    W języku dyplomacji,Miła atmosfera i konstruktywny dialog oznacza,że do niczego nie doszło,tak jest właśnie teraz z Morawieckim i Unią.
  • ~wyborca/od dobrobytu moze sie poprzewracac nie tylko w g;
    (2018-01-08 17:28)
    We The People.
  • ~tu i teraz
    (2018-01-10 08:08)
    Nie mam zaufania do brukselsko-berlinskich i kremlowskich kacykow.

Może zainteresować Cię też: