Nie będzie pomnika Lecha Kaczyńskiego na rocznicę katastrofy smoleńskiej. Przyznał to polityk PiS

| Aktualizacja:

Na początku przyszłego tygodnia Komitet Społeczny ogłosi nowe typy lokalizacji pomników smoleńskich - poinformował w piątek PAP szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin. Dodał, że pomnik prezydenta Lecha Kaczyńskiego nie powstanie przed 10 kwietnia.

wróć do artykułu
  • ~J.Ponimirski
    (2018-01-19 15:49)
    Pomniki powinny stanąć przy każdej brzozie.
  • ~Rozbawiony
    (2018-01-19 15:56)
    Postawcie gipsowego krasnala przy willi na Żoliborzu
  • ~Mark Twain
    (2018-01-19 16:00)
    Cytat: "Zwietrzyliśmy pewną szansę w tym, że wojewoda przejął w bezpośrednie władanie Plac Piłsudskiego i najbliższe przyległości. " Ta czesc wypowiedzi p. Sasina jak najgorzej swiadczy nie tylko o nim ale o samym przedsiewzieciu, ktoremu patronuje!
  • ~tr
    (2018-01-19 16:14)
    Myślę że należy wprowadzić ustawę "Obowiązkowy zestaw miejski" ustanawiającej nakaz wprowadzenia 3 ulic (Jadwigi, Lecha i Jarosława KAczyńskich) i jednego ronda (Rodziny Kaczyńskich). Do tego miasta do 100 tysięcy powinny mieć conajmniej jeden pomnik członka rodziny do 500 000 trzy pomniki , do miliona 3 obeliski i 6 pomników, a Warszawa 6 pomników, 9 obelisków, 3 szkoły, lotnisko, 2 przedszkola , 2 teatry i schronisko dla zwierząt. Miejsca powinny być godne.
  • ~CONDOR
    (2018-01-19 16:49)
    Ż E N A D A
  • ~www
    (2018-01-19 17:09)
    Sasin się wygadał. W uroczystości 100-lecia niepodległości nie będziemy czcić Piłsudzkiego i Dmowskiego, tylko Kaczora i "poległych" w Smoleńsku. Super! Nie ma jak to budować "jedność narodu" na upudrowanym wizerunku najbardziej partyjnego prezydenta IIIRP
  • ~Yy
    (2018-01-19 17:11)
    Postawcie te pomniki na cmentarzu tam jest ich miejsce
  • ~K. Urator
    (2018-01-19 17:16)
    Jak sam pomysł wskazuje pomniki smoleńskie powinny stanąć w Smoleńsku !!
  • ~priorytet
    (2018-01-19 17:34)
    Baaaaardzo wazny temat, priorytet wladzy.
  • ~poprawka
    (2018-01-19 17:40)
    poszukac pomnik Stalina i troche przerobic
  • ~Sóweren
    (2018-01-19 18:09)
    Nie zap9mnijcie o jadwidze kaczynskiej.ona porodzila tych zbafcuf wolski.a oni sa jak herkulesy.wysokie odważne przystojne nieógiente.i mlaskają jak nikt.cały kaczystan za pomnikami.
  • ~August
    (2018-01-19 18:47)
    Pomniki pisiackiej propagandy na historycznej Osi Saskiej! Długo nie postoją
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-01-19 18:51)
    Szanowni Adwersarze myśleć bo nie boli.Moim zdaniem jeżeli nie stanom te DWA pomniki,to po wyborach Samorządowych ( w najgorszym wypadku Parlamentarnych),POWSTANĄ Pomniki na KAŻDYM RONDZIE ,i SKRZYŻOWANIU w Warszawie. Jestem gotowy postawić Całe swe oszczędności ,że PiS WYGRA oba wybory. ( nie daj Boże by osiągnęli tzw.większość Konstytucyjną ). Bo co druga ulica L.K.,Polska Kraj Wyznaniowy. ( Ja Endek swego głosu na Nich nie dam,bo Prezes zlikwidował Frakcje Narodowo-Katolicką).
  • ~uytre
    (2018-01-19 19:52)
    Po komentarzach widać, że pisdzielskie trole mają już weekend.
  • ~cresus
    (2018-01-19 20:00)
    Stop betonowym i metalowym kartoflom !!! Stop dla kaczostanu i kaczolandu !!!
  • ~Fan Moheru
    (2018-01-19 20:08)
    W Ząbkach jest dobre miejsce. Niedaleko kościoła tam gdzie Dziad miał kantor i gołębnik.
  • ~Burack
    (2018-01-19 20:24)
    Zwietrzył. Znaczy dobry i wierny pies Kaczki.
  • ~Panie Sasin!
    (2018-01-19 21:25)
    Wsadź pan wreszcie i definitywnie swoją spa-śną i ob-leśną mor-dę w kubeł z pomyjami! - Bo tam jej miejsce i tylko tam pasuje! - A jak pan nie wie, dlaczego tak panu radzę - obejrzyj pan sobie raz na tydzień swój występ w filmie "Mgła"!
  • ~łatwiej
    (2018-01-19 21:28)
    Na miejscu pisowców skorzystałbym z mojego planu: 1. Sasin stawia dowolnej wielkości i urody pomnik Lecha Kaczyńskiego na swojej prywatnej działce w Ząbkach; 2. Rada Miasta Ząbki przemianowuje ulicę, przy której jest działka Sasina na Krakowskie Przedmieście, a domowi Sasina nadaje nazwę Pałac Prezydencki; 3. Ząbki przyłączają się do Warszawy. Zero problemów z konserwatorami, protestami, Gronkowcem. Czysto, szybko i przyjemnie, a efekt: pomnik Lecha Kaczyńskiego przed Pałacem Prezydenckim przy ulicy Krakowskie Przedmieście w Warszawie, zadowoli każdego pisowca.
  • ~Jak do tego doszło, że
    (2018-01-19 21:30)
    Polacy tolerują "na publicznej wizji" takie tępe, obleśne i zakłamane ry je jak Sasin, Kalisz i Palikot???!!!