Beata Mazurek: Nie będzie zmian w ustawie o IPN, dosyć oskarżania Polski i Polaków o niemieckie zbrodnie

| Aktualizacja:

Ustawa dot. "polskich obozów śmierci" jest potrzebna, ale pamiętajmy, że może zostać jeszcze zmieniona w Senacie - podkreśla prezes IPN Jarosław Szarek. Za niepokojące w dyskusji dot. nowych przepisów prezes IPN uznał stanowisko strony izraelskiej. Z kolei rzeczniczka PiS na Twitterze poinformowała, że nie będzie żadnych zmian w ustawie.

wróć do artykułu
  • ~Sydonia von Borck
    (2018-01-29 06:31)
    MissPIS na dwóch stołkach? Ale się przyssali do tego dojenia! A może nikt już nie chce być rzecznikiem dwóch kłamstw i spójnika?
  • ~A poszli won good-why-e!
    (2018-01-29 05:24)
    A poszli won good-why-e!
  • ~Rumcajs
    (2018-01-29 05:00)
    Czy ten pan ze zdjecia stale przebiera sie w damskie ciuchy ?
  • ~kkkk
    (2018-01-28 23:26)
    mielismy juz ustawy z dostawionymi przecinkami /afera rywina / ale tym razem wszystkie kropki i przecinki tej ustawy beda liczone czy aby ktos nie zmieni
  • ~Alkor
    (2018-01-28 23:25)
    ale kto to !,podać dokładne dane , oskarża Polskę o zbrodnie holokaustu ! nie tylko krzyczeć i narzekać .......
  • ~bankier
    (2018-01-28 20:35)
    Chodzi jak zawsze o KASĘ....
  • ~c d n .
    (2018-01-28 20:22)
    Jeśli już coś uniemożliwia i zamyka możliwość dyskusji o historii, to jest to ży dowska ustawa narzucająca odpowiedzialność i karę za negowanie holokaustu. Działanie tej ustawy właściwie kasuje dyskusję do zera nie tylko na temat holokaustu ale na wszystkie tematy, które należna samozwańcza komisja uzna za podlegające. Jakiekolwiek badanie, liczenie, podważanie dowodów, określanie wiarygodności świadków lub jakakolwiek korekta wcześniejszych ustaleń jest zakazana. Wystarczy, że ktoś powoła się na tę ustawę i nawet szewca o zły klej nie można posądzić, jeśli ... klej jest ży dowski.
  • ~odwr
    (2018-01-28 19:24)
    Zamiast dywagować na sucho kto ma rację, wystarczy porównać regulacje prawne na jakich opiera się : ży do wska ADL, czyli Anti-Defamation League (Liga Przeciwko Zniesławieniu, Liga Antydefamacyjna). Tam nikt się nie certoli. Proces, kara, konieczność opłacenia kary lub wiezienie. Teraz kluczowe pytanie -Dlaczego tylko ADL? My tak już według is ra elskiego MSZ nie możemy? A to dlaczego? W prawie nie istnieje pojęcie narodu wybranego. Co wolno wam, to także wolno innym narodom. Wy tak walczycie z oszczerstwami. My też tak będziemy walczyć z oszczerstwami na nasz temat. .
  • ~Qse
    (2018-01-28 19:07)
    Półmózgowie bez wiedzy i pomyślunku..
  • ~wojtek
    (2018-01-28 18:39)
    "ale pamiętajmy, że może zostać jeszcze zmieniona w Senacie" Czyli: ************** ale koledzy naprawią.
  • ~wstyd
    (2018-01-28 18:38)
    wzięli kasę niemiecką icki za "polskie obozy" więc muszą się wywiązać z obowiązków ?
  • ~Alkor
    (2018-01-28 18:26)
    prezesie (!?) IPN a nie można było tak przemyśleć i z "głową" napisać ustawę .A tak ględzi pan że można ją zmienić w senacie ! Być mądrym przed szkodą to jest sztuka
  • ~w bullu i beznadzieji
    (2018-01-28 18:21)
    przykro mi, ale od dzisiaj chyba jestem antysemitą ?
  • ~tama
    (2018-01-28 18:16)
    Tylko TAK trzymać. Dosyć poniewierki RP. Pora sprawiedliwej historycznej oceny zachowań części wybranego narodu.
  • ~SKW
    (2018-01-28 18:11)
    Usunąć wszystkich agentów mossadu z POLSKI !!! Od razu bedzie LEPIEJ !!!
  • ~Lanusz Jaskowski
    (2018-01-28 18:01)
    A na imię miałaś właśnie Beata, piękne imię, musisz przyznać, miła ma. Znow becia - piCCbecia
  • ~norbert
    (2018-01-28 18:00)
    Szmalcownicy to wyłącznie Polactwo czyli dzisiejsi pisowcy
  • ~Marek z berlina
    (2018-01-28 17:57)
    jaknajbardziej sluszne stanowisko - dosc deformowania i relatywizacji naszej martyrologii - jestesmy jak panstwo niemiecka ofiara, o niesplaconych nawet w promilach odszkodowaniach. Ustawa jest podobna do tej jaka od lat 90 -funkcjonuje rowniez w niemczech -kto wzburza narod, rozsiewa niezgodne z oczywista historia pogloski, relatywizuje nazizm, relatywizuje wine niemiecka i jedyna wine niemcow za wywolanie wojny i jej ofiary podlega karze wiezienia i horrendalne grzywny. Ostatnio skazano 90 letnia staruszke na kare wiezienia - za podwazanie obowiazujacej historii.
  • ~Pół-panek
    (2018-01-28 17:55)
    Ps:Polska powinna wydalić panią Ambasador,zawiesić stosunki Handlowe i Dyplomatyczne z Izraelem.
  • ~Pół-panek
    (2018-01-28 17:52)
    Jeżeli Polski Rząd-Senat zmieni o JEDEN przecinek Ustawę ,to KAŻDY Polak może Im w Twarz powiedzieć: jesteście na smyczy Izraela i Ukraińców.HAŃBA.JAK Długo Jeszcze Polska będzie pozwalała by,UE,USA,Izrael,Ukraina ,ITD dyktowali Polsce warunki?A może pora rozstać się z w/w Instytucjami???????????????????????

Może zainteresować Cię też: