Młodzież Wszechpolska o spaleniu kukły Ryszarda Petru: To nie groźba, lecz humorystyczna forma przywitania wiosny

Białostocka Młodzież Wszechpolska, której działacze w piątek spalili kukłę Ryszarda Petru, napisała, że nie miało to na celu wyrażania gróźb i było "formą przywitania wiosny".

wróć do artykułu
  • ~Michu
    (2018-03-24 19:59)
    Młodzież tym symbolicznym aktem chce obnażyć zdrajców Narodu.
  • ~Petru wie, skąd wiatr wieje!
    (2018-03-24 04:20)
    Bo starsi i mądrzejsi od wieków myślą racjonalnie! Dlatego dla nich zawsze ważne jest to - czy na końcu się "opłaci"?! - Bo co prawda Niemcy parę milionów "starszych braci" puścili z dymem - ale to nieistotne, to w gruncie rzeczy pikuś i nie o to chodzi w całej zadymie! - bo liczy się to, ile kasy można dzisiaj z tego dymu wydusić! Dlatego podczas wojny amerykańscy Ży dzi nie kiwnęli nawet palcem w bucie - tylko już wtedy "inhalowali" w wyobraźni ten upajający dym, czuli jego realną gęstość, aromat i ciężar właściwy (19,3g/cm3) i już w trakcie tej inhalacji powstawała porywająca i oszałamiająca wizja tego, z czym dzisiaj mamy do czynienia!! - Dlatego Niemcy są dzisiaj przez Kneset uznawane z wdzięczności za "dobrą robotę" za najważniejszego w Europie partnera strategicznego - a Polska nie!!! Bo my potrafimy tylko robić zadymy na ulicach i produkujemy tylko jakiś mizerny dymek z jakiejś rachitycznej kukły "ży da" - a Niemcy za takie sprawy biorą się metodycznie i dymią w specjalnych instalacjach na skalę przemysłową! Mam nadzieję, że już kombinują przy jakimś nowym projekcie... ... znacznie tańszym, znacznie bardziej efektywnym i na znacznie większą skalę!
  • ~bezkarniANTYpolacy
    (2018-03-24 10:06)
    Mam pytanie..... KIEDY SEJM UCHWALI USTAWĘ NA ANTY POLAKÓW SZKODZĄCYM POLSCE I POLAKOM ???.....kiedy paragraf na targowicę ?
  • ~Olo
    (2018-03-23 23:50)
    Palenie marzanny nie jest nawoływaniem do nienawiści do zimy, więc tak samo palenie kukły Petru jest tylko wyrażeniem pragnienia, by ten pan z krą odpłynął do morza i nie wracał do polityki i w przestrzeń publiczną.
  • ~gdzie ja jestem?
    (2018-03-23 20:59)
    Młodzież Wszechpolska stosuje nieskuteczne metody. O wiele skuteczniejsze jest uzycie egzorcysty albo woodoo. Trzeba isc z duchem czasu bo swiat na nas patrzy i tak jak nas bedzie widzial, tak nas bedzie traktowal..
  • ~roza hyuj von hulajnoga
    (2018-03-23 21:50)
    Bruksela na POmoc!!!! Rysiek plonie.
  • ~uofca baranuf
    (2018-03-23 21:02)
    Miłość bliźniego w czystej postaci. Mili i grzeczni chłopcy. Przecież oni chcą dobrze, tylko coś się główkach popiedraczyło, biedactwom...
  • ~marzanna napalona
    (2018-03-23 21:15)
    ale napalona jestem, chyba temu Pie tru ten jego lewacki kulsonik sta nął
  • ~ach, szkoda slow
    (2018-03-23 21:03)
    Wstyd dla wiary katolickiej. A co na to kosciol? Nic!
  • ~Ura
    (2018-03-23 21:36)
    Sierpem i Młote Wszechpolską PiSa Chołote
  • ~Jula
    (2018-03-24 04:03)
    Jakie nawolywanie do nienawisci ? To pelne milosci i ogrzani czlowieka w cieple ognia to prawdziwe wyznanie wiary rydzykownie zwanej torunska.
  • ~dziwne to
    (2018-03-24 09:44)
    Na obrazie Matejki z Rejtanem niektorzy bohaterzy maja twarz podobna do Petru ,Schetyny,Kopacz i paru innych politykow opozycji. Skad Matejko znalazl te podobienstwa , przeciez nie mogli mu pozowac?
  • ~Zbigniew Sowa
    (2018-03-23 20:24)
    Spalono tylko kukłę , szkoda !
  • ~Ryszard
    (2018-03-23 22:14)
    Brudziński śpi tak jak Błaszczak (ludobójca?) a faszyści rządzą polskimi ulicami. Zgodnie z Konstytucją MW już dawno powinna być zdelegalizowana, ale PIS tą bandę chroni wysyłając do ich ochrony oddziały SAPIS (policji??).
  • ~motek
    (2018-03-23 20:46)
    I co na to KULSONY i przełożeni kulsonów .
  • ~roza hyuj von hulajnoga
    (2018-03-25 13:58)
    Bruksela na POmoc!!!! Ryśkowi z nienawiści kulsonik płonie.
  • ~xxl
    (2018-03-23 20:43)
    Mazurek powie , nie popieram ale ich rozumiem , tak zachowuje się SUWEREN PiSu .
  • ~Pamiętajmy,że pejsy z Przestępczości Organizowanej
    (2018-03-23 20:20)
    to opcja opłacana przez sowiecko - niemiecką swołocz sorosowe ży. towsko-pe. dalsko-le. wackie EURO !!!
  • ~franka68
    (2018-03-24 21:27)
    A kiedy bedziecie palic kukle papieza Franciszka wroga waszego polskiego kosciola katolickiego. To przeciez Wasza metoda pokazywania zdania.
  • ~ef2000
    (2018-03-24 09:50)
    MW ONR i inne ultra prawicowe bojówki PiSu to margines... nawiasem, jak można słynąc z nienawiści oskarżać o... nienawiść? M a r k s i z m ! ! !

Może zainteresować Cię też: