Prezydent Duda o operacji w Syrii: Wspieramy te działania

Wspieramy te działania, ponieważ były one potrzebne; uczciwe państwa nie mogą dopuścić do tego, żeby niewinni ludzie zabijani byli przy użyciu broni chemicznej - powiedział w sobotę prezydent, odnosząc się do międzynarodowej operacji wymierzonej w ośrodki produkcji broni chemicznej w Syrii.

wróć do artykułu
 • ~żałosny Duda
  (2018-04-15 04:54)
  Duda sie haniebnie osmiesza twierdzac, ze ludobojcy, ktorzy zbombardowali Syrie w ataku falszywej flagi (kiedy wiadomo, ze to Bryci zagazowali Syryjczykow) sa przywoitymi ludzmi. To sa pazerni klamcy, oszusci I zbrodniarze wojenni, nic wiecej. Kiedys zaplaca za swoje zbrodnie. Żałosny Duda solidaryzuje się ze zbrodniarzami.
 • ~dal
  (2018-04-15 06:24)
  Prezydencie Wszystkich Polakow - zamiast powtarzac tania propagande, rusz swoja mozgownica, nauka z tego konfliktu dla Ciebie i nas wszystkich jest jedna nie dac sie wciagnac w globalne rozgrywki wielkich mocarstw bo staniemy sie poligonem takim jak Syria - Ruscy, ktorzy sa mocarstwem atomowym nic nie chca od naszego kraju ale jesli bedziemy grali role taniego amerykanskiego harcownika to nasz kraj moze bardzo szybko przypominac Syrie od czego niech nas Pan Bog broni
 • ~Daniel
  (2018-04-15 08:32)
  J.e.b.a.ć Izrael
 • ~batko baca z poronina
  (2018-04-15 17:18)
  Zapamiętajcie: Pan Prezes jest wielki a Trump przy nim to karzeł !
 • ~bielszczanin
  (2018-09-08 12:27)
  Panie prezydencie co pan ma do wspierania?Pan powinien dogłębnie rozeznać sprawę a dopiero się wypowiadać.Ja też popieram pana jako prezydenta ale nie popieram pana działań łamiących konstytucje i pana głupich wypowiedzi których wstydzi się wielu Polaków.

Może zainteresować Cię też: