Synowie Tadeusza Mazowieckiego pozwali do sądu radną PiS. Poszło o wypowiedź o ojcu

| Aktualizacja:

Pozew o ochronę dóbr osobistych przeciwko radnej PiS z Lublina, Annie Jaśkowskiej, która nazwała Tadeusza Mazowieckiego m.in. stalinowcem i agentem NKWD - złożyli do sądu w Lublinie synowie Mazowieckiego.

wróć do artykułu
  • ~sa jednak ludzie ktorzy maja problemy
    (2018-07-30 15:48)
    Glupote i ignorancje wszystkiego co stoi na drodze do kariery widac nawet na twarzy.
  • ~Osjasz
    (2018-07-30 15:35)
    Tę radną trza by wysłać na Kamczatkę.... tam będzie wolna i niezależna.. Swoją drogą, kto ją wybrał ?
  • ~gostek
    (2018-07-30 16:16)
    ... i ta wspaniała twarz ,,suwerena 8-)
  • ~Karmen
    (2018-07-30 15:55)
    Czy jest lekarstwo na umysłową tępotę ?.Czy kara finansowa tępotę uleczy ?.
  • ~head
    (2018-07-30 17:30)
    Twarz tej kobiety mówi sama za siebie.
  • ~Dhjddj
    (2018-07-30 17:23)
    Wystarczy spojrzeć na foto i już wiadomo że z sekty pisuarów. Twarz nieskalana myśleniem.
  • ~barnaba
    (2018-07-30 15:39)
    W Warszawie już jest ulica Mazowiecka, to jeszcze jedna będzie? A może zrobić ulicę Stalinowców i Komunistów, to się wszyscy załapią i będzie spokój.
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-07-30 16:14)
    Tadeusz Mazowiecki w 1952 opublikował razem z Zygmuntem Przetakiewiczem książkę "Wróg pozostał ten sam" w której wyzwał do brutalnej rozprawy z opozycja (w tym ta na emigracji). kilka cytatów: „Człowiekowi, który świadomie i uporczywie daje posłuch tej dywersyjnej propagandzie, musimy otwarcie powiedzieć, że wraz z nią stawia na zapomnienie i schodzi na stromą drogę. Trzeba to wyrazić brutalnie, bo podobno śpiącego nigdy, nawet dość delikatnie – listkiem róży – przebudzić nie można.” -- „Byłoby jakąś ahistoryczną, sentymentalną ckliwością nie widzieć tego, że każda wielka przemiana dziejowa pociąga za sobą ofiary także w ludziach. Każda rewolucja społeczna przeciwstawia sobie tych, którzy bronią dotychczasowego porządku rzeczy, i tych, którzy walczą o nowy; przeciwstawia bezlitośnie. Jej prawa są twarde.” -- sami oceńcie czy nie był stalinowcem, komunistą (i mniejsza czy chodziło tylko o konfitury czy tez i o poglądy. Do takich książek dochodzą tez ataki np na Czesława Kaczmarka.
  • ~Zorro
    (2018-07-30 17:45)
    liże jajka komunistów !!!!!!
  • ~miś
    (2018-07-30 18:39)
    Nowa pisowska elita. Szkoda klawiatury.
  • ~sic.
    (2018-07-30 18:44)
    ta pisowska szmata powinna otworzyc oczy kto jrst w jej partii ....
  • ~eles1949
    (2018-07-30 18:45)
    Do polityki idą ludzkie plewy . . . Ta "dama" z Lublina próbuje może załapać się do sejmu,czy senatu ? Na stare lata babie odbija.
  • ~rych2
    (2018-07-30 18:25)
    Ta pani na zdjęciu i bez artykułu ma wypisane na twarzy jestem z pisu. Swoją drogą marne szanse mają Mazowieccy w pisowskim sądzie.
  • ~sic.
    (2018-07-30 19:03)
    A Ona co zrobila dla Polski ? nic ..... wielkie g.......... a po ktorej stronie byrykady stala ? widac po nienawistnej twarzy .... szeptucha pisowska. ..
  • ~Zygmund
    (2018-07-30 18:40)
    Wystarczy spojrzeć tej pani w twarz i wszystko jasne...
  • ~Kacap Leśny
    (2018-07-30 18:15)
    pisia szmata......
  • ~cyc
    (2018-07-30 18:27)
    Dostanie pochwałę -dedykację na wiadomym obrazku od ojca belzebuba, za niezłomność.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-07-30 18:04)
    Mazowiecki od Kreski to stary POlszewik Naczelny TRYBUNY LUDU w Sowieckim wydaniu SZMATŁOWIEC
  • ~fałszowanie historii.
    (2018-07-30 18:16)
    Mazowiecki to zatwardziały farbowany komunista ,koszerny dziad,i tyle i tylko tyle w temacie.!!!!!
  • ~Alexander
    (2018-07-30 18:37)
    Pani Poseł dużo się nie pomyliła, rodzina Mazowieckich powinna siedzieć cicho,tzw.gruba kreska odbija się Polsce czkawką do dziś.