Prezydent Duda powołał 10 sędziów do SN [LISTA NAZWISK]

| Aktualizacja:

Prezydent Andrzej Duda powołał 10 osób na sędziów Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego - poinformowała w czwartek Kancelaria Prezydenta. Nowo powołani sędziowie złożyli wobec prezydenta ślubowanie.

wróć do artykułu
  • ~sd2017
    (2018-09-20 15:06)
    Bardzo mi się podoba wasza taktyka wprowadzania reform, małe kroczki do przodu a cieszą. POdczas gdy Franek timermans kroczki duże do tyłu, byleby do wyborów do europarlamentu ! Tylko z tą brukselską ryszawą ME ndĄ owjeurpy będzie ?
  • ~Zorro
    (2018-09-20 15:15)
    Ślubowanie? Przecież ci ludzie ślubowali wierność Konstytucji, którą właśnie podeptali wraz z panem prezydentem. Co jest warte ich "ślubowanie"?
  • ~Karmen
    (2018-09-20 15:17)
    Ilu w tym gronie jest mądrych Profesorów prawa a ile prokuratorów mniej zacnych ?.
  • ~Ed
    (2018-09-20 15:17)
    P rezydent nie powołał tylko zgodnie z tym co kazał Kaczyński.
  • ~garsyja do ~Zorro
    (2018-09-20 15:24)
    do IM BECYLA ~Zorro! PO=lacki kretynie, naród go wybrał a nie POstkomunistyczna Konstytucja, przede wszystkim ma służyć obywatelom polskim a nie NADZWYCZAJNEJ POparanej KAŚCIE !!!! Tawariszcz już se POniał ?
  • ~xyz
    (2018-09-20 15:25)
    Nie wstyd panu panie Duda?????
  • ~dajcie już spokój
    (2018-09-20 15:34)
    komuszki, rozejść się. Wasza walka skończona.
  • ~Kal
    (2018-09-20 15:44)
    Wyżej małego (z Nowogrodzkiej) nie podskoczysz. I jak nie patrzeć duda zawsze z tyłu.
  • ~Brawo PiS
    (2018-09-20 15:54)
    Można powiedzieć: 20 WRZEŚNIA 2018 SKOŃCZYŁA SIĘ KOMUNA W POLSCE. Długo czekaliśmy na ten dzień, w 100 lecie odzyskania Niepodległości. Brawo PiS.
  • ~anty_błazen
    (2018-09-20 16:10)
    no i great!
  • ~że zapytam ???
    (2018-09-20 16:10)
    Stróż Długopisa ma prawo sam coś powoływać? A jego pan, niski zwyczajny poseł Żuliborski wyraził zgodę ???
  • ~Rydzyk
    (2018-09-20 16:39)
    To kogo Ty piszesz komuszki Tow.Piotrowicz chyba do siebie
  • ~Darek.M
    (2018-09-20 18:10)
    Dziesięciu wspaniałych nie wystarczy na kastę nadzwyczajną, życia im braknie na jej oczyszczenie :-/
  • ~xxl
    (2018-09-20 20:52)
    Wszystko w rękach Ziobry ( a prezydent miał do tego nie dopuścić wetując dwie ustawy ) , to była USTAWKA prezesa z Budyniem żeby wyciszyć narastające protesty .
  • ~Tomek z W-wy
    (2018-09-20 21:15)
    Tak sie umowili z Morawieckim. Cwani PiS-owcy. Morawiecki pojedzie dla picu do prof Gersdorf a Duda powola sedziow. Ciekawe,czy prof Gersdorf kupila te zagrywke. Czy UE kupi??
  • ~kos
    (2018-09-21 01:47)
    Grupa przestępcza powiększa się , o miernota +
  • ~kusza na wiatr
    (2018-09-21 09:12)
    A na stojąco czy siedząc ?
  • ~widok straszny
    (2018-09-21 09:21)
    jaki prezydent jaka rada kogo oni prezentuja pytam kogo to ci co olali konstytucje i oni maja orzekac szambo dalej toczy polske
  • ~zin
    (2018-09-21 09:56)
    chcialbym nie dlugo czekac jak opozycja rozgoni to towarzystwo pisowskie poczawszy od TK KRS i tych sedzi powolanych SN i zwroca pobrane nieslusznie pobory Ale bedzie kwik
  • ~rychu
    (2018-09-21 14:28)
    i Duda odebral slubowanie na KONSTYTUCJE ??!!!!!!! TO JEST JAKS KOSZMARNA TRAGI-FARSA !!!!!!!!!!!!!!!