Podwyżki, pełnopłatne nadgodziny. Szczegóły porozumienia policyjnych związkowców z MSWiA

| Aktualizacja:

Podwyżka o 655 zł brutto w 2019 r. oraz o 500 zł brutto w 2020 r, pełnopłatne nadgodziny dla funkcjonariuszy, rezygnacja z wymogu ukończonych 55 lat przy przechodzeniu na emeryturę - to szczegóły porozumienia MSWiA i związków zawodowych, o których poinformował w komunikacie resort.

wróć do artykułu
  • ~L-4
    (2018-11-08 11:44)
    Świetnie pokazane podejście do pracy nie tylko policjantów ale przede wszystkim lekarzy , można tak sobie iść do lekarza i dostać zwolnienie bez dolegliwości bo przecież nikt nie powie że nagle wybuchła epidemia - tylko czego ?
  • ~On
    (2018-11-08 11:44)
    Nie wnikam, czy postulaty słuszne czy nie. Policja to jednak służba i odpowiedzialność. A poza tym, warto zastanowić się nad zasadnością wystawiania zwolnień przez medyków. To nie jest w porządku.
  • ~Infor25
    (2018-11-08 12:31)
    Widocznie dla policjantów praca to nie służba a kontrakt biznesowy. Zarabiają mniej niż oczekują to biorą wolne i niech się "pali i wali"
  • ~Pamiętliwi
    (2018-11-08 11:56)
    Po 11 listopada wezmiemy sie za policjantow i medykow.
  • ~Chris
    (2018-11-08 12:06)
    No to fajnie policjanci przynoszą wyłudzone zwolnienia i lekarze te wyłudzone zwolnienia wypisują to ma być państwo prawa jednej drodze kupię sobie z tego Ciekawe co na to wszystko ZUS przecież wiadomo że większość tych zwolnień to lewizna A co z ZUS co z tym zrobimy płaci za te dni zasiłki chorobowe nie patrzy się lekarzom którzy łamią prawo wystawiając nieprawdziwe zwolnienia lekarskie widać Polska jest krajem Gdzie prawo stosuje się wybiórczo nie dotyczy ona pewne grupa dla maluczkich jest bardzo surowe za przysłowiowego batonika w biedronce można pójść do ciupy
  • ~pola
    (2018-11-08 12:46)
    szkoda ---policja miala najwieksze zaufanie od polakow ---niestety ten trik --ich poglebil --to sobie strzelili w kolano -nikt nie uwierzy ze nagle tyle zachorowalo i -ta pomoc lekarzy --coz znajduja sie wszedzie potomkowie co tesknia ze by bylo jak bylo i rola jaka Maja pelnic wykonywaniu zawodu ---powolania --nie Maja w sercu ---czy porzadek w policjii -nie byl adokwatny i te pozostalosci to uklady by robic zament ---czy to jest sluzba
  • ~Teroryści w mundurach
    (2018-11-08 14:11)
    Dlaczego bandytów w mundurach nie ściga prokurator? Wyludzce L4
  • ~head
    (2018-11-08 14:17)
    PiS traktuje policję przedmiotowo - policja ma bronić interesów partii, być instrumentem do popierania nacjonalistow w czasie neofaszystowskich marszów i do pacyfikowania prodemokratycznych sił.
  • ~Polacy
    (2018-11-08 11:36)
    Nie poddawajcie się trzymamy my mieszkańcy za was kciuki.
  • ~nuw
    (2018-11-08 12:53)
    Polacy powinni zacząć występować do Policji o pozwolenia na broń palną do ochrony osobistej. W związku z brakiem Policji to ma sens.
  • ~ZZZAAAzzz
    (2018-11-08 14:52)
    ZDROWY POLICJANT NA ZWOLNIENIU LEKARSKIM TO OSZUST W MUNDURZE. Jak są chorowici to pora zmienić prace na mniej męczącą.
  • ~sic.
    (2018-11-08 14:37)
    Dzieki PiS juz jest niebezpiecznie .. .
  • ~nieskundlony
    (2018-11-08 13:17)
    Policjanci to przedstawiciele prawa i jako tacy nie przestrzegają tegoż prawa wyludzając L4 ,winni być zwolnieni ze slużby .Najpierw 100% chorobowe a potem zwolnienie a inni to tak mają?,to powinno być tylko w przypadku choroby zawodowej.Najlepiej jak zmienią prace .
  • ~waew
    (2018-11-08 13:34)
    pis trolle pisza to co pisowski przekaz dnia, to zadna nowina
  • ~qlq
    (2018-11-08 14:45)
    Wysłać tych z NSZZ policjantów, niech trochę popracują. A, kto to słyszał by w policji były związki zawodowe. Typowa komuna.
  • ~Marek
    (2018-11-08 17:59)
    Policja nie podlega pod ZUS !!!!! więc przestańcie o tym pisać pajace !!!!Co wy wiecie o prawdziwym życiu.Który z was w ciemnej bramie trzaskałby się dla dobra ojczyzny ze 100 kilowym naćpanym gościem za 2400 zł.Wszystkie święta i dni wolne w robocie żebyście czuli się bezpieczni i mogli pisali durne posty !!!!
  • ~Ojczxulek-Półpanek
    (2018-11-09 08:29)
    KTO pokryje Koszty podwyżek? Znów Podatnik?
  • ~smok
    (2018-11-09 09:22)
    Tylko frajerzy nie są na zwolnieniu lekarskim i mają podwyżki do 5 procent rocznie ( około 150 do 200 zł podwójne brutto. Policjanci nie płacą składki ZUS). Policyjne emerytury po te decyzji będą wzrastać każdego roku od 750 zł do 1000 zł
  • ~Sto lat !.
    (2018-11-09 09:51)
    No ,to teraz paly sie lasuja,odpoczeli ,nabrali sil.Bedzie co ogladac w TV !.
  • ~mkk
    (2018-11-08 11:29)
    Co do 11. XI.: Andrzej Duda wszystkich zaprosił, to przypominam: spotkajmy się 11 listopada o 12 na Pl. Piłsudskiego. Z plakatami KONSTYTUCJA. Albo z balonami z takim napisem do nadmuchania wtedy (bo transparenty moga zabrać ).

Może zainteresować Cię też: