Konflikt z Iranem? Lubnauer apeluje do prezydenta o natychmiastowe zwołanie Rady Bezpieczeństwa Narodowego

| Aktualizacja:

Apeluję do prezydenta Andrzej Dudy o natychmiastowe zwołanie RBN; nie możemy sobie pozwolić na nieprzemyślane ruchy w polityce zagranicznej - powiedziała PAP w sobotę lidera Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer, odnosząc się do planowanej konferencji bliskowschodniej.

wróć do artykułu
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-PO50 LATACH PRACY-WIEK65 LAT-921
    (2019-01-13 17:20)
    LUBNAUR ZNASZ TAKO PIOSENKIE MNIEJ NIZ O I ZERO GLOSU MACIE BO O,9 TO NAWET NIE 1.ABY DO WYBOROW W MAJU TU DAMY WAM PIERWSZY POKAZ I POPRAWKA W LISTOPADZIE BO WY NIE MACIE PROGRAMU NIE WIECIE JAK RZODZIC POLSKO TYLKO KLOTNIE I OPLUWANIE I ODSUNOC PIS OD WLADZY TO JEST WASZ PROGRAM.O SOCJALU DLA MLODYCH DLA SENIOROW DLA NIEPELNOSPRAWNYCH OGOLNIE O GOSPODARCE JAKSIE BEDZIE ROZWIJAC CZY ZA WAZ ZWIJAC JAK BYLO8 LAT.KLAMIECIE RANO W POLUDNIE W OBJAD NA KOLACIJY JUZ NIE PAMIETACIE CO MOWILISCIE.ZANIK PAMIECI DZIALA.
  • ~emo
    (2019-01-13 16:23)
    Czy prezydent głosy targowicy powinien traktować poważnie.
  • ~Barbara
    (2019-01-13 14:46)
    Kobieto, nie potrafisz zapanować nad swoją partyjką, a chciałabyś podejmować decyzje międzynarodowe Jesteś do tego za mało inteligentna, nie znasz się na polityce. Potrzebujesz rozgłosu ? Nic ci nie pomoże ani twojej partii .Skazana jest ona na upadek..
  • ~medyk
    (2019-01-13 14:04)
    lubnauer jedzie na wojnę jako sanitariuszka opiekunka
  • ~25latki
    (2019-01-13 14:01)
    to lubnauer zatrudnić do obrony polski blisko granicy rosjjii blisko putina
  • ~hanss
    (2019-01-13 14:00)
    kiedy lubnauer interesuje się polską od kiedy od,.kiedy,. rada bezpieczeństwa nie ma pani nic do powiedzenia
  • ~ajajaj
    (2019-01-13 13:02)
    Europa chce utrzymac uklad z Iranem o niestosowaniu broni atomowej. Trump ja zerwal. Polska trzyma i idzie z Trumpem. Jak to nazwac?
  • ~gucio rypak
    (2019-01-13 12:38)
    Pani Lubnauer jest amatorem w dziedzinie polityki miedzynarodowej,niech pani idzie do galeri na lody.Polityką zajmują sie fachowcy.
  • ~Geronimo Lancha Rapida
    (2019-01-13 12:37)
    Większość publikowanych tu i tam komentarzy tzw. internautów świadczy o trafności komentarza Stanisława Lema: "Dopóki nie zapoznałem się z internetem, nie miałem pojęcia, że na świecie jest tylu idiotów".
  • ~Geronimo Lancha Rapida
    (2019-01-13 12:27)
    Dopóki nie zaistniało PiS i jego rządy nie miałem pojęcia, że 38 milionowym państwem może kierować grupą cynicznych populistycznych ignorantów łączących się z podobnymi sobie na całym świecie.
  • ~Roderyk.
    (2019-01-13 12:02)
    I tak to oto dała głos ...
  • ~aska24
    (2019-01-13 11:00)
    Przez pisiakow niedługo nie będziemy mogli zejść z zapiecka....
  • ~Koniec filmu
    (2019-01-13 09:33)
    Opozycja powinna wszystko zrobic zeby wybory przegrac,zobaczycie w Polsce wtedy dobrobyt jak swinie niebo.PiS juz nie ma zapasu manny dla elektoratu,a kryzys gospodarczy swiata sie rozwija.Krach na gieldach murowany pod koniec roku 2021,to bedzie globalny kataklizm.pisowski elektorat dostanie wscieklizny i dopiero beda jaselka !.
  • ~Wilga
    (2019-01-13 08:27)
    Ta pani z partyjki,która ma mniej niż zero poparcia zachowuje się jakby miała poparcie co najmniej 50%..Niech się zwróci do TSUE żeby zablokował Konferencję.Przecież są wytrenowani w donoszeniu na Polskę do TSUE.
  • ~Mupet
    (2019-01-13 07:59)
    Pani doktor taki apel ma sens w państwie ,w którym jest prezydent ?Zwołanie RBN w naszym przypadku jest raczej teatrzykiem kukiełkowym .
  • ~On
    (2019-01-13 07:25)
    To pis juz z Iranem zadziera? Czy oni do reszty zdurnieli?
  • ~dfg
    (2019-01-13 06:44)
    ona ma budyń w głowie
  • ~Hhhololo
    (2019-01-13 02:48)
    Kaśka powinna zacząć pakować walizki lub ewentualnie dołączyć do pihowicz. Mam na myśli utrzymanie się przy korycie.
  • ~tym razem ona ma rację
    (2019-01-13 02:30)
    Lubnauer ma rację. Iran nigdy nie był naszym wrogiem. Światowe j-udostwo chce walczyć na BW rękami polskiego mięsa armatniego. Nie dać się zmanipulować i wykorzystać na własną zgubę..
  • ~\hugo/
    (2019-01-13 02:10)
    A po ile jajka na targu?

Może zainteresować Cię też: