Szef PiS: Dwie wieże miały finansować Instytut Kaczyńskiego. Padały propozycje, by były tam litery "JK" czy "LK"...

| Aktualizacja:

Na taśmach, publikowanych przez "Gazetę Wyborczą", nie ma przekleństw, nie ma omawiania nielegalnych działań, nie ma korupcji - podkreślił prezes PiS Jarosław Kaczyński w rozmowie z tygodnikiem "Sieci". To nie narusza mojego wizerunku; muszę jednak prostować te wszystkie kłamstwa i sugestie - dodał.

wróć do artykułu
  • ~Barbara
    (2019-02-11 14:45)
    Spodziewaliście się afery ,a tu niewypał. Dalej knujcie nadużycia, a my będziemy się za boki trzymać. Tylko nie poodgryzajcie sobie ogonów z tej nienawiści . Brawo PIS !!!
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-02-11 18:43)
    Te piek-ełko POlszewickie --- Tusskussów tylko tym żyje PRZERĄBALI 260 MILIARDÓW i nie ma winnych taka Sowiecko--- Szwabska zaraza
  • ~Artur
    (2019-02-11 07:44)
    Już my cię wyprostujemy w wyborach. 40 mln. Łapówki. 65 tysięcy pobory w Nbp. Dwa wieżowce w budowie. Nam się to należało. Takich złodziei jak pis nigdy nie było.
  • ~SeventySeven
    (2019-02-11 10:50)
    🦆kwak
  • ~Kasia
    (2019-02-11 07:38)
    UB ecja wszystkiego się lapi byle by tylko trochę zaszkodzić PIS.
  • ~zojka
    (2019-02-11 10:41)
    Wspaniały pomysł Jarek wstrzymał islamizacje Polski.
  • ~antyPiterek
    (2019-02-11 12:04)
    W duzych miastach wszystkie wieżowce w rękach postkomunistow i holokaustników (np. fundacja Batorego)! Tylko pytanie do demokratow holokaustnikow i postkomunistow: gdyby nie bylo tego Austriaka z magnetofonem to dalibyscie ludziom z ugrupowania PiSu wybudowac wiezowiec? Nie! To gdzie tu Konstytucja i sprawiedliwość?
  • ~pola
    (2019-02-11 11:46)
    C Y R K KŁAMSTWA
  • ~Mik
    (2019-02-11 07:25)
    Tow Jarosławie nie kłamcie, z uszu wam dym idzie. Nawet wasz wierny ciemny lud przestaje wam wierzyć. Wasz czas się skończył na śmietnik historii.
  • ~fdg
    (2019-02-11 07:33)
    Do sejmu nie chce mu się chodzić a developerkę prowadzić to tak. PiS powinien oddać wszelkie dotacje partyjne bo ma interes na boku. Na zagrabionym partyjnym majątku chce budować przechowalnię z której finansowane mają być pisowskie media, chociaż PC sprzedało za granicę Express Wieczorny. Nie wiem czy Lech Kaczyński byłby szczęśliwy gdyby wiedział że fundację powstałą z paru złotych JK za pieniądze z BPH (z jednoczesną umową najmu która powodowała że kilkanaście lat PC się uwłaszczyło). Drugi krok miał być taki sam - Bank Pekao SA miał sfinansować i zapewne wynając powierzchnie. Takich samograi bez polityki się nie da zrobić. Wokół krecili się ludzie z danego systemu. Morał z tej bajki jest taki - Nie pouczaj facet ludzi o moralności, uczciwości i walce z danym systemem,
  • ~Julka
    (2019-02-11 18:53)
    LEWADZKA FUNDAJA POlityczna BATOREGO to MOŻE WSZYSTKO a tu taki Der ---- Szwab ---- Dziennik RWETES że geb-elss ze WIEDNA POszkodowany co nam KROWA za HITL-ERKA RABOWALI
  • ~tak...
    (2019-02-11 07:22)
    Po pierwsze, nie pożyczałam żadnego garnka, po drugie, w garnku była wielka dziura, po trzecie, ugotowałam w nim zupę i garnek już dawno oddałam ...
  • ~Pradziad
    (2019-02-11 07:38)
    To tasmy sa manipulowane? To nie Kaczynskiego glos na tasmach. No to sromota!. Naszego nieskazitelnego , prawego i sprawiedliwego ojca wszechmocnego probuja okalac? No jestem oburzony!
  • ~jarek
    (2019-02-11 07:57)
    Szkoda twoich wysiłków. I tak NIKT ci już nie wierzy!
  • ~jarek
    (2019-02-11 12:18)
    Komuś solą w oku były ośmiorniczki, a swoja OŚMIORNICA jest cacy? ;)
  • ~jula
    (2019-02-11 09:08)
    Patrząc na zdjęcie powyżej zadrżałam . ? Panie Jarku co za nierozsądek ,przeziębi się pan a cały PiS BĘDZIE KICHAŁ! Co robi ta asystentka o krok za prezesem ,gdzie dbałość o nasz największy skarb narodowy.
  • ~seneka
    (2019-02-11 09:36)
    Kreował się na Ojca Narodu, a wyszedł Ojciec Chrzestny. Taka deweloperka + plus emeryturka.
  • ~kamieniarz
    (2019-02-11 10:38)
    Samemu sobie stawiać pomnik za życia, to trzeba mieć nas... pod sufitem.
  • ~jakos to dziwne,
    (2019-02-11 07:47)
    ze z mokrego kapiszona zapalilo się pod kryształowo uczciwym siedzeniem posla bez zadnego trybu
  • ~cokroktopisieafery iSKOKinakasęPKO