Prof. Krasnodębski chce debaty z Kopacz i Millerem. "Bo wiem, że po naszej stronie są lepsze argumenty"

| Aktualizacja:

Prof. Zdzisław Krasnodębski, lider listy PiS w wyborach do PE w Wielkopolsce przekonuje, że jest gotowy do debat z tymi, którzy będą otwierali listy Koalicji Obywatelskiej, np. z Ewą Kopacz i Leszkiem Millerem. "Znam Unię nieco lepiej, niż ci, którzy byli premierami" – ocenił Krasnodębski.

wróć do artykułu
  • ~Mark Twain
    (2019-03-08 21:38)
    "Poseł Dziedziczak prezentując Krasnodębskiego powiedział o europośle: „Jest jednym z najwybitniejszych intelektualistów w Europie" Jeśli jest to Jan Dziedziczak, to taka opinia jest niewiele warta. Pamiętam jak ten pan -kandydując z Kalisza- nie wiedział jaka rzeka płynie przez to miasto!
  • ~bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!
    (2019-03-08 22:38)
    Pan Krasnodębski - przedstawiciel kasty tych co "wiedzą lepiej"...
  • ~Karmen
    (2019-03-08 21:15)
    Panie Krasnodębski powiedz pan co będzie , jak te piękne , pisowskie beatki wyślemy na export ?. Kto nam zbeatyfikuje tego małego ?. One to robiły najlepiej. Kryśka ?. A może ten ..........
  • ~Vce hrbia de Bragelone
    (2019-03-09 05:52)
    Dyskusja z Krasnodebskim to dyshonor .Nie podejmujcie tego wyzwania.Z nim moze dyskutowac Krysia P bo oba jednacy tylko jak na chlopa przystalo jest troche delikatniejszy.
  • ~tak jest
    (2019-03-08 23:21)
    Debata jest potrzebna ze sceptykami wobec Unii, pani Kopacz i pan Miller nimi nie sa.
  • ~Jaki by nie byl
    (2019-03-09 06:07)
    Wstyd nie do zmycia na pokolenia to dyskusja z Krasnodebskim.Ponoc kupil mieszkanie po wyrzuconych na bruk ?
  • ~Wrra
    (2019-03-09 07:26)
    I ta debata miałaby się odbyć w Radiu Maryja? Gdzie pan mieszka i na jakim Uniwersytecie wykłada? To pan powiedz ludziom żeby wiedzieli z kim mają do czynienia!
  • ~niestety
    (2019-03-09 07:49)
    samo spotkanie z tym pisowskim dzbanem to bym sie porzygal a ta miernota ktora byla nieraz pogoniona przez wladze uni chce dyskutowac z prawdziwymi polakami o czym won
  • ~koryfeusze KE
    (2019-03-08 23:22)
    chętnie się dowiem, co ma do powiedzenia pani Kopacz lub Miller.
  • ~antyPiterek
    (2019-03-09 02:54)
    mysle ze pani Kopacz wykreci sie choroba, byc moze nawet wystawi sobie zwolnienie lekarskie, szkoda Millera ktory zostanie na lodzie bo nie jest lekarzem
  • ~rotmistrz
    (2019-03-09 12:16)
    Pan Krasnodębski - profesor wykształciuch z PRL .Nie obrażaj swoich rodziców, to oni posłali Cię do szkół w PRL.Szybko zapomniałeś jak chodziłeś na pochody pierwszomajowe i śpiewałeś międzynarodówkę.Pamiętaj - żyją jeszcze ludzie którzy to widzieli.
  • ~head
    (2019-03-09 08:34)
    Jakim cudem programowo antyniemieccy pisowcy tolerują w swoich szeregach człowieka który od 30 lat mieszka i pracuje w RFN i ma tamtejsze obywatelstwo?
  • ~Edward
    (2019-03-09 12:25)
    Ludzie myslenie nie boli ,a daje radosc. Nienawisc,chciwosc,zawisc zzeraja od srodka i wyniszczaja tego kto sie nimi posluguje,Trzeba sie uczyc zeby zostac profesorem szanowanym za wiedze i kulture osobista w calej Europie i swiecie
  • ~Ed
    (2019-03-09 08:24)
    Z fanatykiem Krasnodębskim nie można dyskutować, on jest twardogłowy.
  • ~powazna 20
    (2019-03-10 10:01)
    poko boi sie oswoje tylki nie ma planu zgrzyt bo nie wszyscy dostana sie do ep a sedyna nawet kopacz nie dal 1 miejsca chyba bedzie za podjum a dupiasta z nowoczesnej skacze i klamie raz nadaje na poko pozniej do niej wraca co za durna babo was juz nie ma i nie ma poiwrotu wykonczylas swoja partie babo wstyd za 1 miejsce po raz 2 sprzedalas sie sedynie jak psll nslddd cala prawda o dawnych peowcach program wasxz jest tylko jeden zniszczyc pisss ale kij ma 2 konce
  • ~jarek
    (2019-03-11 18:01)
    Trzeba wiedzieć, z KIM można dyskutować. Z tym panem dyskusja jest raczej bezcelowa.