Siemoniak o "dobrej zmianie" w przemyśle obronnym: Jest porównywalna do najazdu Wandalów

| Aktualizacja:

Polski przemysł obronny jest w bardzo trudnej sytuacji, to obraz totalnej porażki obecnego rządu - uważa wiceszef Platformy Obywatelskiej i były szef MON Tomasz Siemoniak. Obecnemu rządowi politycy PO zarzucają nepotyzm, złe zarządzane i brak wizji rozwoju firm z tej branży.

wróć do artykułu
  • ~Kąkol
    (2019-05-30 12:13)
    To "~de...bil.driver" powiedziałeś prawdę, tylko z odwróceniem adresu (jak to u was totalnych). Bo ten gość od "muszem, zniszczem...itp.) to właśnie guru hołubiony przez was totalnych, a okrzyk "wreŚcie my!!!" jest wyryty na waszych gębach, oczekujących z dzikim utęsknieniem na jego wyemitowanie.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-03-30 19:21)
    POlszewiki to szkodniki od czasow rozbiorwych takie POzostałości POsowieckie od kiedy tylko ujrzeli Stalinow
  • ~Warszawiak
    (2019-03-30 12:38)
    A jak tam lewicowy Staszek, co to chciał spróbować sił w biznesie? Żyje jeszcze, czy może już jak I. Sekuła?
  • ~tusek
    (2019-03-29 08:00)
    kim jest ten siemoniak ten maluski człek ,.,
  • ~Jonathan
    (2019-03-29 07:06)
    Mnie bardziej kojarza sie z Hunami i przyjaznia sie nawet zkims podobnym .
  • ~G.R. Uvazhnyj
    (2019-03-29 03:26)
    Anton eto był haroszyj ministr oborony!
  • ~XYZ
    (2019-03-28 22:36)
    Nie ma to jak "h.j, d..a, i kamieni kupa" - łza się w oku kręci, prawda p. Siemoniak?
  • ~J.K
    (2019-03-28 21:58)
    minister który kupił złom od Niemców
  • ~Sokular
    (2019-03-28 21:39)
    ?????? trzecia kadencja waszych rządów i RP CAŁA by wyglądała jak po najazdach "Wandalów" a raczej Barbarzynców...........
  • ~motek
    (2019-03-28 21:12)
    A gdzie ten geniusz Macierewicz? Hmmm... pewnie z jego Misiaczkiem u Waszczykowskiego... w San Escobarze!...hehehe...
  • ~Do pisohipokrytów
    (2019-03-28 20:12)
    Krytykujący Siemoniaka to rublowi beneficjenci
  • ~Władek syn Władka
    (2019-03-28 19:59)
    Sjemoniak, ty nie mieszaj, nie fikaj i nicziewo nie smieniaj. Jest charaszo kak jest. Ty łuczszie wnimaj i sjedi tiszie.
  • ~Kołodziej
    (2019-03-28 19:30)
    W jakiej kondycji była zbrojeniówka, kiedy ty siemoniak byłeś przy korycie? Jakie zamówienia i na jakie sumy ty poprowadziłeś? Na sznurówki bojowe i szaliki zaczepne? Może rowery pancerne albo sterowce szturmowe?
  • ~pamiętam
    (2019-03-28 19:24)
    Człowiek gadający do lampki Siemoniak ;)
  • ~ciekawe
    (2019-03-28 19:22)
    Stwierdził kierowca Tuska...
  • ~PolakUK
    (2019-03-28 19:15)
    To jest wręcz niesamowite, że wyborcy pis tego nie widzą. Niebezpieczne zjawisko ignorancji lub gorzej
  • ~HOMOSOWIETIKUS
    (2019-03-28 18:35)
    MAŁY CZŁOWIECZKU obudź się żyjesz w WOLNEJ POLSCE czasy gdy byłeś MINISTRĄ już mineły nie musisz już PUTINOWI bez MYDŁA w ZAD WŁAZIĆ jak zdRADEK czy CYSORZ JEUROPY
  • ~Zorro
    (2019-03-28 18:28)
    5 lat rządów i totalny zastój, zero offsetu, zeru nowych zamówień, zero rozwoju - tylko dojenie i gospodarka rabunkowa. Jedynie na to stać pisowskie niemoty.
  • ~Pogodynka
    (2019-03-28 18:18)
    A co ty chłopku roztropku Siemioniaku z psychiatrą Klichem zrobiliście dla polskiej armii? Nic. Uznaliście ze Bundeswehr obroni Polskę w przypadku konfliktu zbrojnego z Rosją. A Niemcy z Rosją wolą sobie budować rurę gazową w Bałtyku wspominając dobre czasy paktu Ribentrop-Mołotow.
  • ~ZEN
    (2019-03-28 18:06)
    TO TEN CO ZNISZCZYL ARMIE--HARCERZ--BESZCZELNY TYP--POWINIEN SPALIC SIE ZE WSTYDU A NIE PLESC GLUPOTY

Może zainteresować Cię też: