Strajk nauczycieli zaszkodził PiS? NAJNOWSZY SONDAŻ

| Aktualizacja:

"Po tygodniu strajku nauczycieli PiS utrzymuje przewagę nad Koalicją Europejską", wynika z sondażu IBRiS dla Radia ZET.

wróć do artykułu
  • ~MT
    (2019-04-13 09:05)
    Bo prawda jest taka, ze Kaczynski ma w du..e nauczycieli, jego obsesja sa tylko sondaze.
  • ~77deluxe
    (2019-04-13 09:56)
    Wszystko się obróci gdy tylko Tusk wróci :) to jest moje niezachwiane przekonanie !!!!
  • ~W
    (2019-04-13 09:03)
    Jesli taki wynik jest dla Radia Zet ktore jest tuba propagandowa Sorosa to oznacza ze tzw. Koalicja Obywatelska (czytaj koalicja totalnej targowicy) ma 15% a PiS 80% poparcia. I TYLE.
  • ~nieskundlony
    (2019-04-13 09:17)
    Z tego sondażu wynika ,że nauczyciele niezbyt pomogli KE.Sądzę ,że występy solistów i chórów, tak jak występy P.Muchy tylko w większej ilości może poprawią sondaże ale PiSowi.To co czynią nauczyciele dyskwalifikuje ich jako uczących ,wg.mnie to nie inteligencja chyba ,że nowoczesna.
  • ~cała prawda cała doba
    (2019-04-13 09:39)
    Szczujno niemiecka nie zaszkodził strajk krów i wieprzków PiSowi !!! Koalicja Dinozaurów cieniutko !!!
  • ~Rt.
    (2019-04-13 09:14)
    Chyba % wiosny dodali do % KE i wyszło im 36%.sądze,że PiS ma 42% a KE 33%.
  • ~soros
    (2019-04-13 11:09)
    Teraz do dopiero totalna opozycja z Broniarzem wścieklizny dostanie i teraz to dopiero matur nie będzie.......
  • ~ciocia wera z opola
    (2019-04-13 09:17)
    Dlaczego Oni to robią Panu Prezesowi, dlaczego tak nie szanują negocjującej Pani Premier Beaty Sz. ?
  • ~alienor
    (2019-04-13 13:50)
    Teraz wyszło kto uczy nasze dzieci , na jakim poziomie są nauczyciele , oczywiscie nie wszyscy.Dzieki Bogu, że miałam do czynienia ze wspaniałymi pedagogami z ogromna wiedza i zaangażowaniem wychowawczym i patriotycznym pomimo komuny.
  • ~adolf
    (2019-04-13 10:30)
    jak czytam dzisiaj ze kaczynscy to byli de---le w szkole nawet je zmieniali dlatego sie pastwi dzisiaj ale wychowanie komunistyczne w domu tak ma ze mozg sie zlasowal
  • ~pox fox
    (2019-04-13 12:38)
    Totalna Klapa Sedesowa Koalicja Europejska wspierana przez ZNP i tow. Broniarza zasłużonego Kodziarza cuchnącego naftaliną! Polska mówi nie szantażystom dzieci i młodzieży!
  • ~Radio Zet tuba propagandowa $orosa
    (2019-04-13 13:44)
    tylko gooopi Skretyna tego słucha no i te jego lewactwo POmylone
  • ~Entuzjasta
    (2019-04-13 09:25)
    Myślę, że jak Schetyna dojdzie do władzy będziemy mieli cudowną Polskę. Tego Wam wszyscy Polacy gorąco życzę. Trzymam kciuki.
  • ~nie dajcie się podpuszczać
    (2019-04-13 12:12)
    kolejny ciamajdan upadnie jak "nauczyciele" zawieszą strajk na święta. w Polsce są nie tylko górnicy i nauczyciele
  • ~ze to ziemia nosi
    (2019-04-13 10:26)
    jeszcze tylko nazizm i odpalamy oswiecim jak rzekl pisowski namiestnik z senatu a teraz czystki oby sie nie pomylil
  • ~jaity
    (2019-04-13 15:01)
    Dziennik przyznaje w tytule, po co ten strajk - żeby spadło PiS-owi. A nauczyciele, jak ta baba z bajki o złotej rybce, zostaną ze starym, pustym korytem. Niezależnie, kto wygra wybory.
  • ~tttt.
    (2019-04-13 21:10)
    Tegoroczni maturzysci to sa lub beda pelnoletnimi obywatelami Polski i jezeli PO i nauczyciele z ZNP stworza sytuacje ze nie beda mogli przystapic do matury i nie pojda na studia to napewno im POdziekuja na wyborach.Koalicja Europejska POwinna szukac zwolennikow wsrod mlodziezy, bo w przeciwnym razie juz moga zwijac manele.
  • ~jarek
    (2019-04-13 11:07)
    Mordki niedługo szybko się wykrzywia. ;)
  • ~a kaska leci
    (2019-04-13 19:27)
    Jak dobrze uczy sie uczniów bez uczniów. Nauczyciel.
  • ~zebra
    (2019-04-13 18:03)
    POwcy i lewacy nie płaczcie!!! Ratujcie dziki!!! Dzik jest dziki, PiS jest zły jak odkrył wasz geniusz intelektu, po czym wciągnął na listę Cimoszewicza, tego co to dzikom i leśniczówkom się nie kłania! Bul zaszył się gdzieś w borach, ale Tusk na białym Timmermansie zmierza już na ratunek waszego bantustanu! Szpalery lewackich uczycieli już się nie mogą doczekać, żeby móc wywiesić TĘCZOWĄ FLAGĘ ZWYCIĘSTWA POlactwa w Tym Kraju! Wiecie co? Strajkujcie dalej!!! NIKT WAS tu nie potrzebuje! Pakujcie się i WIO do tej WASZEJ lewackiej JEWROPY zajmować się równouprawnieniem odbytów i uwalnianiem ich z niewoli!!!

Może zainteresować Cię też: