Uber kontra taksówkarze. Korwin-Mikke: Niech mi te czarnuchy służą [WIDEO]

Nie jest istotne dobro taksówkarzy, nie jest istotne dobro ubermenscha, ważne jest dobro pasażera - w ten sposób Janusz Korwin-Mikke bronił kierowców Ubera w telewizji wPolsce.pl.

wróć do artykułu
  • ~werty
    (2019-04-23 10:36)
    Potrzebuję polityka, by mi służył, a nie panował. Czemu musze dożywotnio tę zapiekłą w swojej głupocie postać oglądać? Nie ma jakiś filtrów dla czytelnika, które by usuwały wszelkie treści związane z wizerunkiem i nazwiskiem Korwina? Reklamy się profiluje, to i może durnych, bzdurnych i zarozumiałych polityków też można? To byłaby najlepsza forma demokracji.
  • ~leo
    (2019-04-21 00:31)
    wypowiedz poniżej krytyki myślałem ze inteligent a widzę ze słoma jednak wystaje z butów
  • ~Pozarski
    (2019-04-20 19:57)
    Jaki tam kontrowersyjny, zwykly rasista.
  • ~TomKs
    (2019-04-17 15:51)
    Jak rozumiem taksówkarzy bolą pośladki o to, że Uber jeździ taniej, bo niby ma lepsze warunki. I chcą, żeby Uber miał też gorsze. A czemu nie chcą, żeby taxi miały też lepsze? Prawdziwie po polsku... A poważnie: faktycznie dziwne jest, że dwa podmioty wykonują tą samą usługę, a działają na innych warunkach. To jest chaos prawny, wymaga uregulowania. Najmądrzej byłoby zlikwidować taksówkarzy, bo jak się wydaje, głównym źródłem problemów są ich przywileje. (Chyba są jakieś, bo inaczej dawno wszyscy byliby w Uberze, nie?)
  • ~lolupo
    (2019-04-16 13:23)
    Taniej to jest teraz jak Uber ma konkurencję. Mają kapitał, mogą inwestować i jeździć po kosztach. Dodatkowo nie muszą spełniać wszystkich warunków jak taksiarze. Ciekawe jakie ceny będą jak konkurencja padnie. Z pewnością odbiją sobie poniesione nakłady.
  • ~Tak trzymac !.
    (2019-04-16 06:22)
    Teraz kolej na lekarzy,skoro nie chce im sie robic, za bog zaplac,no to zatrudnic za nich znachorow i bedzie tak jak bylo w II RP !.
  • ~Wkrotce
    (2019-04-16 06:19)
    Nowy numer Ubera 447.
  • ~jurek
    (2019-04-16 06:02)
    klan taksówkarzy to jedno z bardziej zepsutych moralnie ludzików.Zawsze byli pokrętnymi kapusiami,paserami i cholera wie czym jeszcze .A na co dzień krętacze w zafajdanych starych autach.
  • ~Rowerzysta
    (2019-04-15 14:04)
    Pasażer ma prawo wyboru czym chce jechać
  • ~wepo
    (2019-04-15 13:13)
    Ten facet jest bardzo cwany. Mówi te bzdety tylko po to, żeby kupić kilientelę polityczną. Jest zwykłym nierobem, bierze pieniądze za nic.
  • ~Mikke mause
    (2019-04-15 13:03)
    Czyba ci sie cos w glowie przewrocilo Korwin Mikke. To przeciez komunisci mowili za masz pracowac dla dobra kraju (czytaj klienta) a nie dla siebie samego (czytaj taksowkarza).
  • ~Mikke do cyrku za clovna
    (2019-04-15 12:59)
    Mikke zawsze odwraca kota ogonem dla przyciagniecia ciekawosci widzow, bez znaczenia czy to co mowi ma jakis sens czy nie.
  • ~Agugu
    (2019-04-15 12:55)
    Czy Korwin już uciął rękę córce?
  • ~Meh
    (2019-04-15 12:43)
    Prawda jest taka że Korwin musi używać takich słów żeby dotrzeć do mediów. Gdy ich nie używa to go w mediach zwyczajnie nie ma. Obawiam się że inaczej przebić się nie da.
  • ~thomasa
    (2019-04-15 12:34)
    Tak po krótce przyjmując logikę Korwina - przemysł samochodowy upada, bo auta z Korei tańsze; górnictwo, bo węgiel z Rosji; różnorakie centra informatyczne, bo w Indiach taniej; huty również Indie; statki - Azja; itd., itp. Doprowadzimy do tego, że stracimy suwerenność, a na "tanie samochody" nikogo nie będzie stać. Przykro mi, ale Korwin to dureń.
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-04-15 11:56)
    Klienci mi mowia, ze taksowkarze znaja adresy Agencji, a Uber nie jest tym biznesem zainteresowany. To kogo mam popierac?
  • ~Lapac zlodzieji
    (2019-04-15 11:35)
    Kim jest zalozyciel Ubera i cala banda.Polskie pieniadze gdzie trafiaja do czyjej kieszeni.
  • ~rafaello
    (2019-04-15 11:28)
    Zbliżają się wybory więc trzeba takimi wypowiedziami zjednać sobie najbardziej zwyrodniałych kre.tynów...
  • ~ihbfdyhb
    (2019-04-15 08:35)
    Jaka rasistowska wypowiedz? Ma facet racje.
  • ~Reptilianin
    (2019-04-14 22:33)
    protokół 1% został aktywowany

Może zainteresować Cię też: