Szydło o odbudowie Notre Dame: To obowiązek wszystkich Europejczyków. Polski rząd złoży ofertę

| Aktualizacja:

Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że zaangażujemy się w odbudowę katedry Notre Dame. Będą różne możliwości włączenia się w pomoc – powiedziała we wtorek wicepremier Beata Szydło.

wróć do artykułu
  • ~Zorro
    (2019-04-15 23:42)
    Nikt pana o pomoc nie prosi panie MOrawiecki. Niech pan zajmie się polskimi szkołami i uczciwymi pensjami dla nauczycieli, a Francuzi doskonale sobie bez pana poradzą.
  • ~memory
    (2019-04-15 23:59)
    To jest dopust boski za to co oni w tej katedrze wyprawiali w czasie rewolucji kiedy zakazali kultu katolickiego, znieśli erę chrześcijańską, złamali krzyż i babę postawili na ołtarzu jako uosobienie rozumu ludzkiego ogłaszając kult rozumu i takież święto. W naszych czasach też były różne "kwiatki"...
  • ~a mowil pan, ze nie mamy pieniedzy
    (2019-04-16 00:04)
    Najpierw edukacja i nauczyciele a dopiero pozniej Notre Dame.
  • ~glpota ma swoje zrodlo
    (2019-04-16 00:31)
    nikt waszej pomocy nie chce, patrzcie pisokalmuki jak zaplacic nauczycielom!
  • ~Czarny
    (2019-04-16 04:33)
    Panie Morawiecki mow pan za siebie i przestan pan rozrzucac pieniadze Polskich podatnikow
  • ~Icek Kugelschraiber
    (2019-04-16 05:56)
    A ja się pytam, ile moszna na tym zahobić
  • ~Ella
    (2019-04-16 06:15)
    Panie Premierze dziękuje za Pana pro europejska i ludzka postawę. Ciagle cieszy mnie fakt ze ludzie a nie rabusie są u władzy.
  • ~Klarenbachuś
    (2019-04-16 06:38)
    Kolejny chwyt reklamowy Morawieckiego.Ten człowiek zrobi wszystko aby utrzymać się przy władzy.Juz mosty wybudował wzdłuż rzek,samochody elektryczne wyprodukował milion,mieszkania plus ale za 10 lat ,tatusiowi niech pomoże zapłacić za remont ,gdzie oszukał Tatuś wykonawcę na 200.ooo PLN .Katedra znajduje się na terenie UE a my należymy do niej i Morawiecki żadnej łaski nie robi bo w ramach ratowania zabytków Polska jako członek UE musi zapłacić za remont.Znowu Morawiecki pocisnął kolejny chwyt wyborczy reklamujący jego osobę za pieniądze podatników.A może to Bóg dał znać ,że nie godzi się na przestępstwa kleru i nie chce aby oni udawali,że go reprezentują tu na Ziemi?
  • ~Brawo Premier
    (2019-04-16 07:03)
    Egoiści z opozycji w większości komentarzy liczą na to co zostanie dla nich.
  • ~Żenada
    (2019-04-16 07:07)
    Macron załamany może nawet i Donek dla sztucznej ludzkiej twarzy zakwili co wy na to o szo ło my krytykujące wypowiedz Premiera POwiecie.
  • ~nauczyciel
    (2019-04-16 07:30)
    Ty sie chlopczyku najpierw postaraj o podwyzki dla biednych polskich nauczycieli.
  • ~Git888
    (2019-04-16 07:59)
    Wariat ??? A co mnie obchodzi jakaś katedra ???symbol zniewolenia ludzi ! Przez kościół ! Ale pamiątki lubi każdy inne a ten pan chce za nasze pieniądze ? Wariat !
  • ~Uffff
    (2019-04-16 08:10)
    Te pieniadze to dac ale dla polskow nie franuzow co za pomysl niech sobie sami buduja tam tylu bogaczy zyje
  • ~Nie
    (2019-04-16 08:13)
    No zaczynam nie lubiec pis co za pomysl zamiast swoim chca dawac innym skandal
  • ~Asert
    (2019-04-16 08:47)
    Beka dnia!!!! Hahhahaha...!
  • ~cokroktopisieafery iSKOKinakasę
    (2019-04-16 09:00)
    Mały deweloperek przerzuci się na robotę za granicą, zdobędzie doświadczenie i wybuduje ze srebra 2 wieże Notre J.L.Canar d
  • ~ggg
    (2019-04-16 09:10)
    LVMH ( Louis Vuitton, Dior, Sephora itd.) ogłosił darowiznę w wysokości 200 milionów euro. Myślę, że polska pomoc jest zbędna. Niech się lepiej zajmą polskimi nauczycielami, emerytami, czy służbą zdrowia.
  • ~komplecik
    (2019-04-16 09:10)
    AntoniM by tam wysłał OT. Najlepiej piechotą, bo nie samolotem, którego armia nie ma.
  • ~Smrodło-Uszydło
    (2019-04-16 09:13)
    Katedra+
  • ~Aronek
    (2019-04-16 09:22)
    Nie przypominam sobie aby Francuzi pomagali nam w odbudowie zrujnowanej Warszawy. Płonąca Katedra jest symbolem walącej się cywilizacji europejskiej. Myślę,że najlepiej będzie w tym miejscu postawić jakiś okazały meczet.

Może zainteresować Cię też: