Winnicki odcina się Brudzińskiemu: Kiedy zacznie pan wyłapywać ruskich agentów wpuszczających do Polski rosyjski węgiel?

"Dzięki PiS Rosja może świętować zwycięstwo nad polskim węglem" - uważają przedstawiciele Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy. Według nich import rosyjskiego węgla do Polski "szybuje", a powinniśmy rozwijać własne kopalnie, nowoczesne technologie energetyczne oraz wypowiedzieć pakiet klimatyczny.

wróć do artykułu
  • ~Nikita Sergiejewicz
    (2019-05-09 14:27)
    Nie znosze pogawedek Winnickiego ale w ty przypadku ma racje.Jarslaw Wielki teraz po glupkowatej wypowiedzi Swiety ,tylko ma w glowie by zostac namaszczonym przez pana przydenta Putina na gubernatora wsiej Polszy.
  • ~Mieczysław Warm Maz.
    (2019-05-09 14:43)
    Wreszcie Pan Winnicki przejrzał na oczy. Wszyscy przekonacie się co to PiS. Wybudowalem sklep pod rosyjskich klientów zadluzyłem się w banku. PiSuary zamknęli granice i jestem bankrutem. Już my tu w strefie nigdy nie zagłosujemy na PiS. Naszych jabłek Rosja nie kupuje a my kupujemy 20 mln ton Rosyjskiego węgla. Skandal pisuary.
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-05-09 14:34)
    PiS prowadzi antypolską politykę... celem tej polityki jest zmiana struktury ludnościowej Polski, przeniesienie praw do polskiej własności na obcych...
  • ~Edek
    (2019-05-09 14:36)
    Chłopie...przecież Zwierzęcy Folwark...musi z czegoś żyć... - ktoś musi to koryto NAPEŁNIAĆ...
  • ~ZDEGUSTOWANY
    (2019-05-09 14:23)
    winnick czy winiczek jesteście planktonem w sejmie i odpowiadaj na konkrety a nie jak w kawale A U WAS MURZYNÓW BIJĄ
  • ~duszanek
    (2019-05-09 14:54)
    Panie Winnicki, proszę najpierw wytłumaczyć się z wystawienia w eurowyborach prorosyjskiej kandydatki wspierającej rosyjskich separatystów - czyj interes reprezentujecie w Polsce???
  • ~xyz
    (2019-05-09 15:08)
    Jak to mówią - "przyganiał kocioł garnkowi"...
  • ~Jehudi Menuchin
    (2019-05-09 17:37)
    Coraz bardziej podoba mi sie sposób w jaki Winnicki prowadzi swoją partię. Chłop jest bardziej ogarnięty niż niemyślący samodzielnie politycy pis.
  • ~pola
    (2019-05-09 15:06)
    taka krowa ktora ryczy malo mleka daje p winnicki ---duzo musisz sie jeszcze uczyc ...
  • ~................
    (2019-05-09 16:18)
    Oni tam wszyscy w kremlowską trąbę dmą - i ci przy korycie i ci co się tam usiłują dopchać!
  • ~Miasto
    (2019-05-10 00:09)
    PiS to dziadostwo!
  • ~from Ohio
    (2019-05-09 19:23)
    Winnicki, skoroś taki patriota, narodowiec, to dlaczego żaden z Twoich chłopaków nie przyłoży w mazak temu ruskiemu agentowi Kramkowi skoro government cacka się z nim ?
  • ~Słońce Karpat
    (2019-05-09 16:45)
    Nie przeszkadzajcie, tylko na nas głosujcie.
  • ~Batko
    (2019-05-09 19:38)
    ,,panie" Robercie Fan-zoli głupoty ,,pan". A co z UE? Toż Unia ŻĄDA likwidacji Polskich Kopalń ,a ,,panu" się marzą inwestycje w górnictwo. Trochę Realiów ,proponuję zapoznać się z sytuacją.Godom Jo Endek.
  • ~ilu jest milionerów w pisie
    (2019-05-09 23:23)
    Teraz dla kogo ten podsłuchiwacz falen ta kosi kasę za import węgla z donbasu do Polski ? Dla siebie ? Wątpię, jest przecież na wczasach Hiszpanii ! Tak ręka rękę myje i PIS nie zrobi swoim przestępców żadnej krzywdy
  • ~Juhas
    (2019-05-09 19:00)
    I dzięki PiSowi w Polsce jest coraz więcej wyznawców guru z Mediny.
  • ~limba
    (2019-05-09 19:53)
    ciekawe jakim to spsobem można produkowac wodór z węgla???? nobla dla tego odkrwycy
  • ~w-cek
    (2019-05-09 16:57)
    Winnicki bredzisz głupoty nasz węgiel nie zalega na hałdach jak za czasów totalnych.Totalni chcą likwidować kopalnie a Winnicki z czego się zerwał.
  • ~ole
    (2019-05-09 16:22)
    Winnicki zadaje pytanie na ktore kazdy zdrowomyslacy zna odpowiedz. A mnie zastanawia intuicja Kaczynskiego ktory omija polityczne konszachty z takimi jak Winnicki.
  • ~ten cc
    (2019-05-10 00:31)
    Jak to Winnicki, bez sensu. Skoro brakuje nam dobrej jakości węgla, to musimy go kupować. A skoro Ruski jest dobry i tani, to w czym problem? Ps. Już raz próbowano ograniczy import węgla przez wyśrubowane normy jakościowe, no i okazało się że to nasz ma problemy.