Wiceszef PSL: Kaczyński funduje nam wojnę religijną. Droga do dechrystianizacji Polski prowadzi przez PiS

| Aktualizacja:

Jarosław Kaczyński jako lider Zjednoczonej Prawicy funduje nam wojnę religijną. Wciąga też Kościół w kampanię wyborczą – mówił w Radiu ZET kandydat Koalicji Europejskiej do PE Adam Jarubas z PSL.

wróć do artykułu
  • ~Edek
    (2019-05-14 10:19)
    Szkody moralne jakich CANALIA dokonał na Polakach są... OGROMNE...
  • ~w
    (2019-05-14 10:23)
    PiS i KK są od dawna partnerami politycznymi. To kościół udostępnia swoje pomieszczenia i ambony by politycy PiS mogli agitować.
  • ~Balbina tw
    (2019-05-14 10:35)
    Kościół to przybudówka pokomunistycznego pisu.
  • ~znam go
    (2019-05-14 10:35)
    PSL jest skompromitowany jako partia chrześcijańska, więc Jarubas niech nie robi nikomu wody z mózgu
  • ~ot co
    (2019-05-14 10:41)
    Chyba się zatruł przy opryskach jak zawiało...Wojna religijna może być między religiami. A tej drugiej ja nie widzę.
  • ~jarek
    (2019-05-14 10:42)
    Gdy w kościele usłyszę agitkę za PiS-em, to wyjdę z budynku i już do niego nie wrócę!
  • ~Osiedle Zielony Józefów ~
    (2019-05-14 10:44)
    Droga do dechrystianizacji Polski prowadzi przez czerwonych chłopków roztropkow z PSL.
  • ~krystek
    (2019-05-14 10:46)
    jacy wszyscy sa dzis pokrzywdzeni ten pan chyba zle spi ,ze takie glupoty gada gdze zablysnosc swoja glupot atakuje sie wszystko tylko niewidzieli problemu kiedy rzadzili , to niejest nowinka ze psl przyklej sie do ko po tu widac walka okoryto a nie likwidacja problemu nie wystarczy rzucac w innych jak sam nie jest lepszy
  • ~Wania
    (2019-05-14 10:47)
    O czym ten intelektualista z PSL mówi?? Strategia przypodobania się Brukseli w partii polskich chłopów (ha, ha!!!) trwa w najlepsze. Ciekawe, co jeszcze są skłonni puścić z dymem ażeby trochę porządzić??? Bóg, honor i ziemia dawno już przeminęły z wiatrem.
  • ~Marzena z miasta
    (2019-05-14 10:47)
    Dlaczego ZSL tak nienawidzi polskie i nas prawdziwych polakuw?
  • ~POLSKA
    (2019-05-14 10:48)
    jarubas to są wasze ostatnie podrygi ,jeżeli jesteś chłop z psl to do pługa po wyborach jesiennych,.,. na 100 % ,.,.,.
  • ~who is he ?
    (2019-05-14 10:49)
    A ten Jarubas to jakiś Parabas z Brazylii ?
  • ~ferdek budowniczy
    (2019-05-14 10:50)
    Czy można liczyć na Jarubas-Tower ?
  • ~przewożnik
    (2019-05-14 10:54)
    Ciasno się robi w piętrowym autobusie lgbt do PE...
  • ~realny problem jest taki ze fasolki niema komu zbierac
    (2019-05-14 10:59)
    pisanie na okraglo o jakiejs wydumanej wojnie religijnej to nienormalnosc. Kazal ktos tak pisac czy co ? a fasolki niema komu zbierac i to jest problem, realny
  • ~gość
    (2019-05-14 11:03)
    Tęczowy PSL się odezwał.
  • ~viola da gamba
    (2019-05-14 11:05)
    W pełni się zgadzam z oceną tego ludzika .On biedny już nie wie co ma czynić żeby udawać ,że jest MONDRY a nie śmieszny . To powoduje nakęcanie spirali śmieczności . Jareczku dalej tak ,dalej tak a XXI w w naszej Polsce będzie wiekiem WOLSKIM .
  • ~JMK
    (2019-05-14 11:12)
    Wojnę religijną to robi PO z przybudówkami takimi jak lewacka Nowoczesna i PSL.Niech ten pan nie plecie głupot.
  • ~Co dalej ?.
    (2019-05-14 11:30)
    Tu jest nieporozumienie w uzywaniu nomenklatury,chrzescijanstwo !.Kosciol rzymskokatolicki ,ktory powstal 313 roku w Rzymie,od momentu swego powstania wprowadzil do swojej nauki,obrzadki pochodzace z poganstwa,dogmaty,doktryny i okultyzm.To w swietle nauki biblijnej stawia postac Syna Bozego w innym swietle niz Biblia,ktora mowi ,ze wszystko ma swoje jestestwo w Panu Jezusie Chrystusie. Zgodnie z Ew.Sw .Jana ,Bog Ojciec poddal wszystko i wszystkich pod wladze Syna Bozego z wyjatkien siebie samego.Slowo Boze zawarte w Biblii jest wiec w konflikcie z nauka Kk,ktory juz teraz zrezygnowal z przymiotnika rzymski,a to dlaczego ?.Religia podporzadkowuje swoich wyznawcow herarchii ,ktora zarzadza tym kosciolem,a w chrzescijanstwie biblijnym pastorowie sa poddani radom koscielnym czyli ludziom tworzacych kosciol Bozy oparty wylacznie na Slowie Bozym .Generalnie istnieje w chrzescijanstwie tylko jedna droga ,nie ma innych postaci poza Bogiem Ojcem Swietym,Panem Jezusem Chrystusem i Duchem Swietym.W takim razie w Polsce nie mozna stosowac definicji dechrystianizacji,skoro jest tam nauka sprzeczna z fundamentem wiary Biblia.W Biblii nie ma nauk ludzkich,a co jest w Kk ?.
  • ~Juz was poznalismy.
    (2019-05-14 11:35)
    Teczowy PSL znow POkazuje swoja OBLUDE....

Może zainteresować Cię też: