Prezydent o proponowanym terminie wyborów: Chciałbym, żeby kampania była jak najkrótsza

| Aktualizacja:

Myślę, że Polakom zależy na tym, żeby okres sporów politycznych, ognia kampanii, kiedy polityka jest ostrzejsza, został jak najszybciej zakończony - powiedział w niedzielę w Nowym Targu prezydent Andrzej Duda, pytany dlaczego zaproponował 13 października jako termin wyborów parlamentarnych.

wróć do artykułu
  • ~and65
    (2019-08-04 17:11)
    1Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~tak to wyglada
    (2019-08-04 17:19)
    Prezes ustalil i zarzadzil a harcerzyk zabral glos.
  • ~zin
    (2019-08-04 17:27)
    juz wczesniej prezes ustalil date wyborow taka informacje przekazal premier napewno w uzgodnieniu z Kaczynskim A co pozostalo marionetce powtorzyc to
  • ~Andy
    (2019-08-04 17:35)
    Zaproponował? Przecież termin wyborów ogłosił miesiąc temu premier Morawiecki. Prezydent tylko przekazał tą informację dalej.
  • ~motek
    (2019-08-04 17:44)
    Gwałłciciel KONSTYTUCJI! Burak!
  • ~egon
    (2019-08-04 18:00)
    A co, przestępstwa Kuchcińskiego zaczynają uwierać? Za niewykonanie wyroku sądu powinien być już dawno aresztowany, a w międzyczasie należało postawić mu zarzuty za zdefraudowanie pieniędzy na loty i mieszkanie w Warszawie! Co ze sprawą nieletniej Ukrainki? Dowiemy się czy to prawda? Ktoś to zamierza zbadać?
  • ~Matka
    (2019-08-04 18:44)
    Oj tak po co Polakom zawracać głowę wyborami. Może lepiej będzie jak kacykowie wybiorą się sami. Oszczędzą czasu suwerenowi, po co ma się fatygować do urn? Jestem zgryźliwa owszem, ale to tłumaczenie jest pokrętne.
  • ~Z.O.
    (2019-08-04 18:46)
    Jasne. Musicie się spieszyć, bo więcej szwindli wyjdzie na jaw i znudzą się występy folklorystyczne prezesa.
  • ~logiczny
    (2019-08-05 08:59)
    Chyba liczą na to, że jeszcze przez krótki czas uda się zwodzić suwerena obietnicami i kiełbasą wyborczą. Na dłużej może już zabraknąć i kiełbasy i inwencji , a poza tym może posypać się tak pieczołowicie budowany domek karciany Gajdy Obiecajdy, Suweren upomni się o afery: KNF i 40 ml. , fałszywych podpisów na listach wyborczych i Andruszkiewicza w tle, wieże na Srebrnej z prezesem w roli głównej , niedozbrojoną armię, podwyżki prądu i cen które za tym idą, rosnącą inflację, niewykonywanie wyroku sądu przez kancelarię sejmu, i wiele innych. Metoda "na dziada": im szybciej tym mniej obciachu.
  • ~kos
    (2019-08-06 15:52)
    Kampania najkrótsza, kiełbasa największa, a praworządność niepotrzebna + misja Dudy typu PIC
  • ~Lollek
    (2019-08-06 20:06)
    And m Du p o s , action! Action!
  • ~Sybirrak
    (2019-08-06 20:10)
    Po co my mamy tego prezydenta, no co on moze, tak samodzielnie? A po rzyci sie podrapac, nic wiecej!
  • ~jarek
    (2019-08-06 21:18)
    Cwaniaczek z miodem w uszkach "myśli", że ocali PiS przed łomotem? Niech Marszałek polata jeszcze do Rzeszowa na NASZ KOSZT, a urżniecie wybory w klasycznym stylu. :)
  • ~Pogonimy
    (2019-08-07 08:46)
    z toba na wiosne tez skonczymy lamiesz wszystkie prawa wpolsce jestes nikim taki zwykly dzban
  • ~Nomen omen
    (2019-08-07 10:06)
    ...........ponieważ moi protektorzy są już gotowi, a opozycji trzeba ograniczyć możliwości , żeby przypadkiem nie zagrozili PiSiej mafii.
  • ~= taka prawda
    (2019-08-10 17:28)
    Panie prezydęt. Pan możesz chcieć napis się herbaty. O wyborach decyduje konus z nowogrodzkiej

Może zainteresować Cię też: