Biedroń nie wystartuje w wyborach. Będzie szefem sztabu Lewicy

| Aktualizacja:

Podjęliśmy w gronie sojuszników decyzję, że Robert Biedroń nie będzie startował w wyborach do polskiego parlamentu; będzie szefem sztabu Lewicy - powiedział szef SLD Włodzimierz Czarzasty. W sztabie znaleźli się m.in. były prezes TVP Robert Kwiatkowski oraz b. wiceprezydent Warszawy Jacek Wojciechowicz.

wróć do artykułu
  • ~CIEPŁY
    (2019-08-05 13:52)
    brawo bolszewiki, szefem grzebacz w chłopskich du...
  • ~W-wa
    (2019-08-05 13:47)
    LEWADZ-TWO zdolne do ROZKRADANIA POLSKI na NIESPOTYKANA SKALE obieli RZĄDY po SOLIDARNOSCI zaraz ZABRALI SOCJALNE na dzieci co SOLIDARNOSĆ dała na dziecko 70 ZŁ oni zmniejszyli na 34ZŁ tak nienawidzą DZIECI
  • ~T LIS
    (2019-08-05 13:52)
    Razem i teraz utoną w ģówñïë
  • ~rusin
    (2019-08-05 13:51)
    Wyglada na glupkowatego wesolka ten ichni "szef sztabu". Ale to cwaniak i leci na brukselska kase razem z tym drugim klaunem smisznym, ktorego pewnie "mianuje" jakims derektorem...
  • ~asia
    (2019-08-05 13:54)
    a to wszystko im towarzysza Jaruzelskiego i Kiszczaka, ulubiencow towarzysza Michnika
  • ~dt
    (2019-08-05 13:53)
    szczękołamacz i grzebacz w męskich du... będzie prowadził bolszewików do zwycięstwa,brawo!!!!!!
  • ~89uiokl
    (2019-08-05 14:03)
    Tak mu dobrze placa, ze chce tanczyc na wszystkich weselach? Z wczesniejszych wiadomosci wynikalo, ze zostal europoslem. Jako europosel powinien zostac zaprzysiezony i zabrac sie do roboty na scenie europejskiej, a nie walesac jeszcze na polskich padolach. Oprocz tego, ze wedlug mnie taka kumulacja funkcji nie jest do zaakceptowania, to o ile zostal zaprzysiezony, oczekuje, ze ruszy swoje cztery litery w sprawach Polski na poziomie Unii, jak to robia juz dzis jego koledzy z innych krajow.
  • ~Pola
    (2019-08-05 13:54)
    Biedronow to czubow z komarami z ząbkach tak się zastanawiam że TWORKI jak powiadał Kukiz to wspaniały odpoczynek
  • ~cep prawdy
    (2019-08-05 15:02)
    Robert nie musi startować, zastąpi go mąż Śmieszek !!!
  • ~j.jan
    (2019-08-05 15:19)
    Wiedziałem od początku matactwa przez Biedronia,że nie odda mandatu Europosła. To przecież o to mu chodziło żeby "wlazł" do E.P. Tam to dopiero ma pieniądze i nic nie robić. Będzie mącił dalej o wolności, kochaniu wszystkich, dobrej polsce , pomocy innym i tam inne ********* tak jak to potrafi od wielu lat robić. dziwię sie tylko szczególnie młodym ludziom iż wszystko co bredzi to ich przekonuje. Ludzie przecież to istny karierowicz za nasze pieniądze. Śmieje się i udaje "głupka" ale robi swoje a szczególnie pieniądze. I to miał być także "prezydencik" kpina z 40 mil. narodu. Narodzie zmądrzej.
  • ~Jagna
    (2019-08-05 14:57)
    Biedron juz jest szefem ZBOCZKOW!!!
  • ~Antar
    (2019-08-05 23:33)
    Biedroń będzie szefem polskich pederastów, 5-tej kolumny zachodnioeuropejskich neomarksistów.
  • ~smilling
    (2019-08-05 15:31)
    Ta ekspozycja homosiów może dla tej koalicji bardzo źle się skończyć. Lewicowy wyborca wcale nie znaczy, że jest tęczowy. Może być powtórka z Zandberga Roku Pańskiego 2015 po urodzinach Chrystusa. Data mocno niepewna, ale akceptowalna.
  • ~ból doo py lewicy
    (2019-08-05 15:58)
    Pedroń jest tam reprezentantem części społeczeństwa ale na szcęście tak małej że tylko dla kolorytu i humoru są w polskiej polityce. Teraz sobie wyobraźcie że taki ubijacz sstolca z judaszowymi Euro startuje na prezydenta Polski
  • ~KubaW
    (2019-08-05 16:08)
    Co poniektórych zaboli kiedy przyszła Głowa Państwa na oficjalne wizyty będzie jeździć z pierwszym "Damem" :) Obym dożył tej chwili :P
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-05 16:25)
    Może w Brukseli będzie prowadził gabinet badania prostaty. Paluszek w d...pę a rączki ,kuku! są tutaj.
  • ~doświadczenie stalinowskie
    (2019-08-05 17:10)
    Lewica jak przejmowało władzę to ich pierwsze początki to było zmniejszenie socjału na dzieci z 70 ZŁ na 34 ZŁ i to jest lewica ,to mafia lewadzka
  • ~szczuropies Tuska
    (2019-08-05 23:38)
    A kim będzie pierzasty Czarzasty ?
  • ~xxxx
    (2019-08-05 15:05)
    Dobrze zrobił, w Brukseli będzie miał większe pole do działania.
  • ~Heniek
    (2019-08-05 20:48)
    Ciekawe towarzystwo burdel w teczowym wydaniu

Może zainteresować Cię też: