PiS zadowolone z oficjalnego ogłoszenia daty wyborów. PO krytycznie o dacie 13 października

| Aktualizacja:

PiS jest zadowolone z ogłoszenia daty wyborów przez prezydenta, PO krytycznie odniosło się do działania prezydenta w tej sprawie; zdaniem PSL data wyborów "była oczywista od czerwca". Według Lewicy, 13 października promuje większe komitety, Kukiz'15 wyraził zaniepokojenie krótkim okresem kampanii.

wróć do artykułu
  • ~Marian z B
    (2019-08-06 20:21)
    Śmiechu beczka ! Morawie cki już o tym wiedział 3 tygodnie temu. Widać ma lepsze kontakty z Nowogrodzką.
  • ~Polak
    (2019-08-06 20:23)
    Zdecydował Naczelnik, premier ponad miesiąc temu to ogłosił a prezydent tylko podpisał :)
  • ~Olska
    (2019-08-06 20:24)
    Niech się już Duda przestanie kompromitować. Ogłasza coś co Kaczyński zdecydował a Morawiecki ogłosił miesiąc temu. Znowu siara.
  • ~rafał
    (2019-08-06 20:25)
    Powinno być: Pan Prezydent odebrał instrukcje od szeregowego posła o terminie wyborów na 13 października.
  • ~Pott
    (2019-08-06 20:26)
    Prezydent zdecydowal? Haha HAHA HA HAHAHA HAHA HA HAHAHA, prezes nakazal, a prezydent oglosil, no i tak to wyglada!
  • ~Grabek
    (2019-08-06 20:40)
    Pacynka tylko przyklepał...
  • ~ciemny elektorat
    (2019-08-06 20:51)
    No to teraz oPOzycjo POchyl się i złap za kostki:)
  • ~Pytanie
    (2019-08-06 21:21)
    Dlaczego wybory trwają tylko jeden dzień??? To eliminuje z głosowania wiele tysięcy studentów mających zajęcia w niedzielę 13 października. I nic nie pomogą listy, zaświadczenia, itd., bo często zajęcia trwają od rana do wieczora. Dlaczego w ten sposób dyskryminuje się prawa dziesiątków tysięcy ludzi? Wybory powinny trwać 2 dni.
  • ~Ciemny elektorat
    (2019-08-07 09:50)
    Tusskussow był w rozkazach dobry u POlszewikow zrobić AMBER GOLND i AMBER GOLND POwstało i z POsadką dla BĄKA jak TOW ,,, Tusskussow rozkazał
  • ~ale jaja, ale jaja, ale jaja
    (2019-08-07 10:14)
    Opozycja w ramach protestu PO winna zbojkotować wybory !!!!!
  • ~brejza
    (2019-08-07 10:17)
    No i Pan Grzegorz nie zdąży PO szukać PROGRAMU PO ! A on przecież jest, tylko mało czasu, żeby go poszukać !!!
  • ~ulica i zagranica nie PO może
    (2019-08-07 10:18)
    Panie Schetyna trzeba zorganizować marsz KODa i donieść do Brukseli !!!
  • ~wyborca z podkarpacia
    (2019-08-07 10:35)
    A kiedy przez ostatnie 4 lata POalowcy byli zadowoleni , jeden przykład ,proszę!!
  • ~Pół-panek
    (2019-08-07 10:37)
    PO-ZAWSZE jest PRZECIW.TYPOWE Lewackie Odpady Moralne.
  • ~Lucia
    (2019-08-07 11:15)
    13 jest pechowa!
  • ~agent tomek
    (2019-08-07 12:27)
    A na cholerę wybory? Nie taniej by było, żeby Prezio wskazał kto ma zasiadać w Sejmie i Senacie? Po co fatygować elektorat, który i tak ni w ząb nie rozumie co to Sejm, Senat, Trybunał Konstytucyjny i do czego służy Konstytucja! Żeby o tym wiedzieć trzeba coś przeczytać, a tu gorąco i pić się chce.
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-07 13:31)
    Wszystkim termin pasuje tylko Platformersom i czerwonym NIE! Trzeba było brać się do roboty a nie leżeć na bułach. Arłukowicz to jest dobry agent więc niech ze swoim sztabem stanie na wysokości zadania i się wykaże .Program przecież mają: ULICA I ZAGRANICA oraz SPRAWA ANTYPOLSKA .Kilka spotkań na targach i w sklepikach z wyborcami i sukces m u r o w a n y.
  • ~alik
    (2019-08-07 19:00)
    PO nie zdąży na 13 pażdziernika2019 to ma gotowy program i pospolite tęczowe ruszenie za 4 lata a tak miało być pięknie Brejzy Arłukowicze Zdanowskie i cała plejada zgranych osobowości gwożdziem do trumny Schetyny
  • ~Gienowefa
    (2019-08-08 10:55)
    PO romb ani jak zwykle krytycznie bo do 13 października Schetyna nie skleci żadnego programu dla Polaków.
  • ~POdpaska
    (2019-08-08 10:59)
    Schetyna ogłosi program dla Polaków tuż PO wyborach z obawy aby nam PIS nie zajumał.