Okręg nr 1 Legnica:

- Piotr Borys
- Zofia Czernov
- Robert Kropiwnicki

Okręg nr 2 Wałbrzych:

- Tomasz Siemoniak
- Katarzyna Mrzygłocka
- Monika Wielichowska

Okręg nr 3 Wrocław:

- Małgorzata Kidawa-Błońska
- Małgorzata Tracz
- Michał Jaros

Okręg nr 4 Bydgoszcz:

- Tadeusz Zwiefka
- Paweł Olszewski
- Iwona Kozłowska

Okręg nr 5 Toruń:

- Tomasz Lenz
- Arkadiusz Myrcha
- Iwona Hartwich

Okręg nr 6 Lublin:

- Joanna Mucha
- Michał Krawczyk
- Marta Wcisło

Okręg nr 7 Chełm:

- Riad Haidar
- Stanisław Żmijan
- Kornelia Wróblewska

Okręg nr 8 Zielona Góra:

- Tomasz Aniśko
- Waldemar Sługocki
- Krystyna Sibińska.

Okręg nr 9 Łódź:

- Tomasz Zimoch
- Krzysztof Piątkowski
- Iwona Śledzińska-Katarasińska

Okręg nr 10 Piotrków Trybunalski:

- Cezary Grabarczyk
- Magdalena Spólnicka
- Elżbieta Radziszewska

Okręg nr 11 Sieradz:

- Cezary Tomczyk
- Dariusz Joński
- Agnieszka Hanajczyk

Okręg nr 12 Chrzanów:

- Dorota Niedziela
- Marek Sowa
- Adam Potocki

Okręg nr 13 Kraków:

- Paweł Kowal
- Grzegorz Lipiec
- Aleksander Miszalski

Okręg nr 14 Nowy Sącz:

- Jagna Marczułajtis-Walczak
- Andrzej Czerwiński
- Marta Fogler

Okręg nr 15 Tarnów:

- Urszula Augustyn
- Robert Wardzała
- Jacek Pająk

Okręg nr 16 Płock:

- Marcin Kierwiński
- Elżbieta Gapińska
- Beata Rusinowska

Okręg nr 17 Radom:

- Joanna Kluzik-Rostkowska
- Leszek Ruszczyk
- Anna Białkowska

Okręg nr 18 Siedlce:

- Kamila Gasiuk-Pihowicz
- Czesław Mroczek
- Krzysztof Chaberski

Okręg nr 19 Warszawa:

- Grzegorz Schetyna
- Katarzyną Lubnauer
- Dariusz Rosati

Okręg nr 20 Warszawa II:

- Jan Grabiec
- Paweł Zalewski
- Kinga Gajewska

Okręg ne 21 Opole:

- Witold Zembaczyński
- Tomasz Kostuś
- Elżbieta Bień

Okręg nr 22 Krosno:

- Joanna Frydrych
- Marek Rząsa
- Wojciech Blecharczyk

Okręg nr 23 Rzeszów:

- Paweł Poncyljusz
- Zdzisław Gawlik
- Krystyna Skowrońska

Okręg nr 24 Białystok:

- Robert Tyszkiewicz
- Krzysztof Truskolaski
- Bożena Kamińska

Okręg nr 25 Gdańsk:

- Sławomir Neumann
- Jarosław Wałęsa
- Agnieszka Pomaska

Okręg nr 26 Gdynia:

-Barbara Nowacka
- Kazimierz Plocke
-Zbigniew Konwiński

Okręg nr 27 Bielsko-Biała:

- Mirosława Nykiel
- Małgorzata Pępek
- Mirosław Suchoń

Okręg nr 28 Częstochowa:

- Izabela Leszczyna
- Andrzej Szewiński
- Marta Salwierak

Okręg nr 29 Katowice:

- Marta Golbik
- Krystyna Szumilas
- Tomasz Głogowski

Okręg nr 30 Rybnik:

- Marek Krząkała
- Krzysztof Gadowski
- Gabriela Lenartowicz

Okręg nr 31 Katowice:

- Borys Budka
- Ewa Kołodziej
- Marek Wójcik

Okręg nr 32 Sosnowiec:

- Wojciech Saługa
- Barbara Dolnia
- Mateusz Bochenek

Okręg nr 33 Kielce:

- Bartłomiej Sienkiewicz
- Adam Cyrański
- Marzena Okła-Drewnowicz

Okręg nr 34 Elbląg:

- Jacek Protas
- Bernadeta Hordejuk
- Elżbieta Gelert

Okręg nr 35 Olsztyn:

- Janusz Cichoń
- Anna Wasilewska
- Mirosław Pampuch

Okręg nr 36 Kalisz:

- Mariusz Witczak
- Jarosław Urbaniak
- Bożena Henczyca

Okręg nr 37 Konin:

- Tomasz Nowak
- Miłosława Stępień
- Paulina Hennig-Kloska

Okręg nr 38 Piła:

- Małgorzata Janyska
- Jakub Rutnicki
- Iwona Kamińska-Lech

Okręg nr 39 Poznań:

- Joanna Jaśkowiak
- Rafał Grupiński
- Adam Szłapka

Okręg nr 40 Koszalin:

- Sławomir Nitras
- Tomasz Czuczak
- Marek Hok

Okręg nr 41 Szczecin:

- Arkadiusz Marchewka
- Norbert Obrycki
- Zofia Ławrynowicz

Wybory do Sejmu i Senatu odbędą się 13 października.