Kaczyński: Na wsi zniknęło kupowanie "na zeszyt" i to jest załatwienie poważnego problemu społecznego

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapewnił w poniedziałek, że Polska jest przygotowana na ewentualny kryzys ekonomiczny. Dzięki naszej polityce antycyklicznej, prorozwojowej skutki kryzysu będą albo w ogóle wyeliminowane, albo w każdym razie bardzo niewielkie - powiedział.

wróć do artykułu
  • ~kos
    (2019-10-10 20:42)
    Dajmy po samochodzie + darmowe paliwo to znikną problemy z PKS, itd. PIS to PIC
  • ~jula
    (2019-10-10 18:13)
    Co on chce powiedzieć z tym zeszytem ? Czyżby opowiadał ,że analfabetyzm powrócił n wieś bo ludzie nie piszą w zeszytach ? To piękny następny dorobek dobrej zmiany . ANALFABETYZM !!!!
  • ~assasyn
    (2019-10-10 16:58)
    Nigdy nie kupował "na zeszyt", ale jako prorok wie wszystko. Pracuje na to, aby tamte czasy dla polskiego ludu wróciły
  • ~ulisse
    (2019-10-10 16:33)
    zgoda, ale kto sponsoruje te zakupy, bo wieśniacy jak lenili się tak dalej się lenią, tyle że teraz grilują kiałbasy, żłopią piwsko płodzą bachory i obrastają sadłem!
  • ~wjw
    (2019-10-10 14:35)
    Tylko bieda w wielu miejscach została wodzu. Jakoś pinset+ nie pomogło.
  • ~rychu
    (2019-10-10 14:22)
    "zalatwilismy kwestie zeszytow" ??!!!! w "Szewcach" Witkacego, hiper-Robotnik powiedzial "zalatwilismy kwestie chlopska" !!!!!!! i kto czytal, albo byl w teatrze, to wie jak genialnie pasuja rzady sekty Jareczka do Szewcow !!!!!!!!!!!!!!!! widzisz Jarek, zrobiles plagiat i do tego w "realu" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Obywatel
    (2019-10-10 14:01)
    A co kajety się skończyły.
  • ~witek
    (2019-10-10 09:43)
    Niech powie co on kupił samodzielnie .
  • ~Wieś
    (2019-10-10 03:13)
    Na wsi przez ich działania sklepy się likwiduje i dlatego znika "zeszyt"
  • ~bastard
    (2019-10-09 22:28)
    Za to w miastach liczba zadłużonych mieszkań komunalnych wzrosła DWUKROTNIE i DLUGI TEZ DWUKROTNIE !!! A z 2 strony zastanawiam sie co ludzie na wsiach moga kupować na zeszyt ??? Wodke ,papierosy ??? Bo przeciez nie jedzenie typu ziemniaki ,cebule,buraki,pietruszke ! Owoce ?
  • ~taktotak
    (2019-10-09 11:21)
    Prezes zachował dziecinną wiarę w bajki. Bajarz Morawiecki, bajarz Kaczyński - narracja o szczęśliwej Polsce, to niewygasła potrzeba happy endu w naszym życiu. Smutne, że happy end dotyczy tylko PiS - reszta to gorszy sort, im happy end się nie należy. Na sto procent braciom Kaczyńskim mama nie czytała w dzieciństwie bajek braci Grimm. A szkoda - dowiedzieliby się z nich wiele o sobie...
  • ~wigraszek
    (2019-10-09 08:07)
    Spędziłem ostatnio 10 dni na Podlasiu i oglądałem już o 8 rano złogi już opitych za pincet + leżących obok sklepu w krzakach !
  • ~rychu
    (2019-10-09 04:33)
    jezeli tylko sekta Jareczka wygra wybory to "kupowanie na zeszyt" wroci ze zdwojona sila !!!!!
  • ~zeszyt znaleziony na żolibożu
    (2019-10-09 03:17)
    skoro tak jest jak on mówi to dlaczego są w necie artykuły pt. Rząd przyznaje w raporcie: wzrósł poziom skrajnego ubóstwa. Pierwszy raz od wprowadzenia 500 plus
  • ~tadeusz
    (2019-10-08 19:14)
    No i super. Bezpieczeństwo ekonomiczne powinno być zawsze priorytetem!
  • ~Dejwid
    (2019-10-08 19:08)
    Uważam, że Kaczyński ma rację. Patrząc na nasz rozwój to jesteśmy w nieporównywalnie lepszym miejscu niż 4 lata temu.
  • ~bogumił
    (2019-10-08 18:58)
    Super, że dementuje ten bełkot Schetyny. Nasz kraj jest o wiele lepiej gotowy na kryzys obecnie niż był za rządów PO.
  • ~Roman
    (2019-10-08 18:51)
    Na wsiach za rządów PO to była po prostu masakra. Sytuacja faktycznie bardzo się poprawiła.
  • ~durdin
    (2019-10-08 18:42)
    Ten kryzys to straszenie PO i tyle. Nic nie wskazuje na to, żeby przy dopinającym się budżecie miał być jakiś zawał.
  • ~neker
    (2019-10-08 18:31)
    Święta prawda. Temu rządowi udało się zwalczyć ogromną część ubóstwa i to bardzo wielkie osiągnięcie.

Może zainteresować Cię też: