Konfederacja złożyła wniosek o unieważnienie wyborów. "Gdyby nie TVP, mielibyśmy 45 posłów"

| Aktualizacja:

Konfederacja złożyła do Sądu Najwyższego protest wyborczy, domagając się unieważnienia wyborów parlamentarnych. Chcemy powtórzenia wyborów w niektórych okręgach - powiedział Robert Winnicki w niedzielę w Radiu Zet.

wróć do artykułu
  • ~ela
    (2019-10-15 14:10)
    No proszę, jeszcze dobrze nie weszli do Sejmu a już się tam tak panoszą?
  • ~kzlc
    (2019-10-15 14:49)
    już zaczynają świrować :D
  • ~rumor xyz
    (2019-10-15 13:56)
    uszczypnijcie mnie!!!konfederacja korony polskiej? a co to takiego?braun to XVII-wieczny i.d.i.o.t.a!
  • ~a kicz konusy
    (2019-10-15 14:21)
    Nowe Palikoty się POkazały !!!
  • ~Kogut
    (2019-10-15 14:18)
    Nie wieżę.juz się zaczelo?Braun??co Ty człowieku zarzywasz?No chyba że wytyczne masz z kremla,a to co innego?!No i konfederacja.
  • ~Allik
    (2019-10-15 14:08)
    Ameryki nie odkrył. Kurski to przestępca i co z tego jak prokuraturą rządzi kolega. Jak by prokuratura była niezależna to połowa Sejmu by oglądała świat przez kraty. A narazie czeka nas kolejne 4 lata kradzieży.
  • ~pola
    (2019-10-15 14:56)
    jednak to Prawda ze konfederacja do zadymiarze ------szkoda mi mlodych ludzi --tak myslalam ze beda brac przyklad z mlodziezy miedzywojennej -a niestety sluchaja roznych z pokiereszowanymi pogladami i rozrabiaja ----ruskow im sie zachciewa --i chca zadymy by wybory powtorzyc ..znow zamieszania koszty …--tak beda myslec o polsce i rozwalac ja
  • ~90ikol,.
    (2019-10-15 13:49)
    panie cos tam: "telewizja rządowa", to w kazdym kraju telewizja publiczna, czyli dla wszystkich. Trzeba bylo sie od razu zglaszac, a nie czekac teraz z potrojnym salto mortale, jak ogloszono wyniki wyborow. Traci albo kanclerzowa albo wujaszkiem. I pan chce do polskiego ......sejmu?
  • ~Mark Twain
    (2019-10-15 13:49)
    Tak wygląda rzetelność rodzimych mediów zasilanych miliardami przez nas wszystkich. Tych z Konfederacji oczywiście również!
  • ~Groblin NH
    (2019-10-15 14:02)
    Fakira i czerwony żulik miejski to ma być temat na artykuł? Jak zwykle Karnowscy piękni i poprawni. Inteligencji ich płacą w innej w czerwonej walucie cyce Moskwy i Berlina.
  • ~konfin
    (2019-10-15 15:10)
    A braun, bosak, winnicki to przygłupy.
  • ~A Rh-
    (2019-10-15 15:36)
    A jak faktycznie wybory powtórzą i konfederacja się nie dostanie sejmu?
  • ~Anonim.
    (2019-10-16 03:35)
    Przestancie rozrabiac tylko wezcie sie do roboty. Kto glosowal na tych glupkow?
  • ~wyborca PIS
    (2019-10-15 15:13)
    Trole pis-owskie szczekaja bo się boją przegranych wyborów
  • ~GABOR
    (2019-10-15 17:18)
    Niestety. Nasze kochane , nie do końca rozgarnięte społeczeństwo, co wybory , to wciąż usilnie poszukuje jakichś politycznych alternatyw. I głosuje wtedy na różnych dziwolągów , upatrując w nich wyzwolicieli od domniemanego ucisku. Tyle już przez to wesołków weszło do naszego parlamentu , że wspomnę np. Palikota , Kukiza , czy najwybitniejszego matołka - Rysia Petru. Jakoś nie może sobie znaczna część wyborców przyswoić umiejętności oceniania polityków, po ich zachowaniu , po tym co i jak mówią, zanim zostaną przez nich wybrani. Mogą także prześwietlić ich życiorysy. Nie kojarzą , że szkoda czasu i pieniędzy na takie wyborcze eksperymenty. Nie zauważają ,że mają całkiem niezłą władzę ,która być może potrzebuje czasami tylko trochę wsparcia, tylko szukają jakiejś wydumanej przez siebie - idealnej. Z jakimś dziwnym uporem, pchają przez to naszą politykę w chaos. No bo ileż energii będzie teraz tracić władza na walkę, w wywoływanych przez tych konfederacyjnych pajaców wojenkach ?!
  • ~Swirek
    (2019-10-15 22:08)
    I Korwin na Papierza
  • ~naród
    (2019-10-20 09:33)
    ..oszołomy a nie posły.....tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  • ~cuda
    (2019-10-16 10:21)
    Kto głosował na takich de-bili ?cyrk .
  • ~Jamka Lech
    (2019-10-16 08:27)
    mamy nowych Leperkow. Oj bedzie ubaw i zabawa!!!!
  • ~Dość tego
    (2019-10-16 19:31)
    Nie chce im sie pracowac dla kraju, to udaja jacy sa wazni. Dla mnie oni sa niepowazni. Coz, kazdy orze, jak moze albo umie.