Dymisja Banasia. Bortniczuk: Byłoby to dobrym rozwiązaniem, bo jest obciążeniem wizerunkowym

Byłoby to dobrym rozwiązaniem - tak na pytanie o dymisję szefa NIK, odpowiedział w programie "Kropka na i" Kamil Bortniczuk z Porozumienia.

wróć do artykułu
  • ~09iolk
    (2019-10-16 07:49)
    "Dymisję Banasia, poseł Porozumienia argumentował tym, że "rzeczywiście jest on obciążeniem wizerunkowym dla rządu". - na dzien dzisiejszy pan Banas jest na urlopie. Wiec ten madrala obciaza tylko sam siebie. Nalezy sie zastanowic, czy Porozumienie to jego dobre miejsce...
  • ~Mok
    (2019-10-16 06:25)
    Mafia
  • ~Pomyslowy Dobromir
    (2019-10-15 23:49)
    Przesuńmy pana Marianka na kierownika tej kamienicy. Niech zarabia dutki na Partyję.
  • ~Emeryt ma leki za darmo jak ukradnie
    (2019-10-15 23:34)
    Kogo odsuwacie Do niedawna Banaś był kryształowy .Jesteście klamcami
  • ~Dziadek Borowik
    (2019-10-15 23:20)
    Bortniczuk chce uczyc grac w szachy Prezesa PiSu? POdejrzewam ze ten nieogolony maminsynek to PrOwokator! Byc moze nawet WSIowy sPiOch od Starych Kiejkutow? Nowy Kanydat na Szefa NIK, to CALA procedura! POmyslcie Bortniczuki, POtem zabierajcie glos!
  • ~nikt normalny do Stokrotki nie chodzi
    (2019-10-15 22:47)
    od 2018 poseł na Sejm VIII kadencji- nie wybrany, tylko w zastępstwie za Bartłomieja Stawiarskiego. Przystąpił następnie do partii Polska Jest Najważniejsza, z listy której w wyborach parlamentarnych w 2011 kandydował do Sejmu[7]. W 2013 wraz z innymi działaczami tego ugrupowania współtworzył partię Polska Razem.
  • ~ale jaja!
    (2019-10-15 22:21)
    mówił w "Kropce nad i" w TVN24 Kamil Bortniczuk . Szybciej skończy, niz zaczął. Jest nikim i nikim zostanie.
  • ~sd2017
    (2019-10-15 21:37)
    p. bortniczuk, 2 - 3 tygodnie temu szefowie waszych służb specjalnych, po wielomiesięcznych sprawdzeniach, gratulowali mu wyboru. Koledzy klepali go po plecach, słowem "super ziom". Były kwiaty, uściski i owacje. W sumie nie wiadomo, co jeszcze tam jest ? Ale wygląda to tak, że dziennikarze TVN w tydzień zrobili to co te całe cba pod dowództwem kamińskiego przez rok nie mogło zrobić.
  • ~koneser
    (2019-10-15 21:22)
    Podległe ministrowi Ziobro, premierowi Morawieckiemu i prezesowi Kaczyńskiemu mściwe pisowskie zbiry podawały internetowej hejterce dane PIĘCIO-LETNIEGO syna sędzi, na którym chcieli się zemścić. Kiszczak byłby dumny z Dobrej Zmiany - elektorat PiS już jest dumny.