Szum wokół uchwały przeciw pogardzie antykatolickiej. Kidawa-Błońska: Zagłosowałam omyłkowo

| Aktualizacja:

W sprawie uchwały dotyczącej potępienia aktów nienawiści i pogardy antykatolickiej zagłosowałam omyłkowo - podkreśliła wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska (PO-KO), która w środę poparła w Sejmie przyjęcie uchwały. Poinformowała, że złożyła wniosek o wprowadzenie zmiany w protokole.

wróć do artykułu
  • ~Dosc tego
    (2019-10-22 19:55)
    Pomowmy merytorycznie. Pani Kidawa-Blonska przyznaje, ze sie pomylila glosujac za ustawa przeciwko uchwale potepiajacej akty nienawisci i pogardy chrzescijanskiej. To znaczy ona jest ZA pogarda! Jestem chrzescijanka. To znaczy, gdyby rzadzila ta pani, takie akty nienawisci przeciwko chrzescijanom moga sie zdarzac i to bedzie ok. Czy juz musze sie bac, ze moge byc nawet napadnieta przez ludzi, ktorzy nienawidza chrzescijan i prawo bedzie po ich stronie? Gdyby za 4lata oni doszli do wladzy, to chrzescijanie beda musieli uciekac do lasow. Taka bedzie nowa demokracja?
  • ~cuda
    (2019-10-20 08:12)
    Omyłkowo głosuje czytać nie umie i przemawiać też jedynie zęby palić to jej dobrze wychodzi i to coś na prezydenta ,śmiech na sali .
  • ~ela
    (2019-10-18 12:18)
    Ci posłowie,którzy byli przeciw,wstrzymali się ,lub nie brali udziału w głosowaniu? to tak jakby zgadzali się na nienawiść i pogardę do katolików? Dziwi mnie to ,tym bardziej ,że niektórzy są katolikami? Natomiast gdy taka nienawiść dotyczy inne środowiska w tym LGBT wszyscy głosują zgodnie.Cóż za hipokryzja.Pytam się jak to możliwe,że poseł nie bierze udziału w głosowaniu? Co to ma znaczyć? Przecież wyborcy muszą wiedzieć jak kto głosuje.Nie może być tak ,że ktoś ukrywa swój głos pod przykrywką nie głosowania?Jako wyborca,żądam,żeby wszyscy głosowali.
  • ~Wanda
    (2019-10-18 11:31)
    Czy pan prezes miał ojca? Nigdy nie widziałam w TVP, ani nie słyszałam, że modlił się przy grobie ojca. Potrzebna ustawa o obowiązku modlitwy.
  • ~Podlasiak
    (2019-10-18 11:20)
    Do ,,rodziny 2". Moja rodzina już od 3 lat jest poza krk , dzięki Rydzykowi .Rodacy!!! Wierzcie w Boga, nie w biskupów takich jak Jędraszewski czy Głódź. Czytajcie Ewangelie.
  • ~Rodziny 2
    (2019-10-18 11:08)
    Wierni piskościoła-ale i krytykanci biskupów uznających się za tych co stoją bliżej Pana Boga. - macie problem, nie z wiarą, lecz z biskupami. To od wielu wieków problem w Polsce.My już tego problemu nie mamy. Zerwaliśmy z kościołem Rydzyka, Jędraszewskiego i pisu. Modlimy się we własnych domach. Odzyskaliśmy spokój i pełną wiarę w Boga.
  • ~Forumowy
    (2019-10-18 09:41)
    Ta GLIZDA ze sztuczna szczeka to zwykla te-po-ta i po-mylka!!!
  • ~Nienawidzących deportowac nad Morze Łaptiewów
    (2019-10-18 08:53)
    Teraz dawać ustawę odnośnie pogardy antybuddyjskiej, antymu Zułmańskiej, antyhinduistycznej, i pogardy względem wszystkich nieka Tolików
  • ~Bingo
    (2019-10-18 08:13)
    Obrona przed łapami księdza przejawem nienawiści do wiary?
  • ~JA:
    (2019-10-18 06:36)
    Ewangelia wg św. Mateusza 16, 17-19: ...Ty jesteś Piotr [czyli Skała], i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą. Droga Opozycjo, z ludzimi mozecie walczyc i mozecie wygrac, ale z Bogiem, tu niestety koncza sie wasze wplywy.
  • ~Lynda
    (2019-10-18 04:48)
    Bo tylko POmyłką jest.
  • ~Baczny obserwator
    (2019-10-18 02:37)
    Czyli, że co? Kidawa popiera oszczerstwa wobec katolików? Rano TAK, wieczorem NIE - jak Schetyna, czyli jednak PO-owska norma.
  • ~Marek
    (2019-10-18 00:29)
    BOLEK zawsze mial szczescie i w Toto lotka wygrywal.
  • ~Budka lub Trzaskowski na szefa PO
    (2019-10-17 23:03)
    Mi wygląda na to jakby to Kaczyński wyznaczał liderów Platformy, żeby ich ośmieszyć.
  • ~Masakra
    (2019-10-17 22:55)
    Czy w wyborach prezydenckich tez pomyłkowo zgłosuje na obywatela Dudę zamiast na siebie ???????????
  • ~Kizak
    (2019-10-17 22:45)
    Lichawa intelektualne zero
  • ~racjonalista
    (2019-10-17 22:22)
    Robilem dzis siku i jednoczesnie myslalem o zawilosciach niepokalanego poczecia. Czy kwalifikuje sie to jako pogarda w mysl tej zacnej uchwaly?
  • ~W.Borsa
    (2019-10-17 22:01)
    Póki jeszcze można, a Senat nie przyklepał - Zapewne BÓG nie znosi chóralnego „wrzasku” i „CYRKOWYCH” przedstawień. Jeżeli chcesz być wysłuchaną (wsłuchanym) przez BOGA, to módl się sama (sam) – w ciszy i samotności.
  • ~ZXCQVB
    (2019-10-17 21:43)
    No to mamy INKWIZYCJĘ – uchwała już jest???
  • ~bb1313
    (2019-10-17 21:41)
    No to PO na wejściu pokazała w co gra podobnie Pani Kidawa