Stanisław Piotrowicz nadal będzie posłem? PiS znalazło sposób

Poseł PiS Stanisław Piotrowicz nie dostał się do Sejmu. Głosowało na niego 10 293 wyborców. Jak podaje jednak portal WP, PiS ma plan, aby to właśnie Piotrowicz zdobył mandat.

wróć do artykułu
  • ~Karmen
    (2019-10-21 16:21)
    To posłów do polskiego Sejmu wybierają wyborcy , czy ten mały ?.Jaki to ustrój ?.
  • ~sd2017
    (2019-10-21 16:44)
    Czemu mnie to wcale nie dziwi ? Bo zawsze wiedziałem, że prezes ma dziwną słabość do byłych TW i b. członków pzpr ? To najmocniejsze filary pis - sprawdzeni ludzie.
  • ~olk
    (2019-10-21 16:55)
    Jeśli to prawda to pis jest smieciem
  • ~Ob RPlitej
    (2019-10-21 17:45)
    Jarosław ma dług wdzięcznoścido PZPR i koniecznie chce go spłacać dając fuchę Piotrowiczowi bo to sekrtarz i prokurator ,który oskarżał Solidaruchów nichętnych braciom.
  • ~...wa, to jakiś koszmarny sen
    (2019-10-21 16:54)
    Dwa razy sprawdzałem czy to nie 1 kwietnia
  • ~Pisiewicz
    (2019-10-21 17:57)
    Co się czepiacie, przecież prezes wolski powiedział wyraźnie, że dostali za mało... za malo sfalszowali a mysleli ze wystarczy ! Teraz wygląda, że sami fałszowali za słabo, muszą poprawić.
  • ~Polak
    (2019-10-21 17:19)
    znam kilku pisowców (inteligentni ale zawsze chwalili komune) ...i maja watpliwosci coraz to czesciej hehehe
  • ~Alina
    (2019-10-21 16:07)
    dziennik sięga po raz kolejny dna. Niby poważna gazeta na poziomie tabloidu.Wszystko tylko po to by dokopać PiSowi. A sprzedaż siada,siada, siada
  • ~BEZWSTYD!
    (2019-10-21 17:20)
    moze powtorzyc KRAJOWE WYBORY??
  • ~old 62
    (2019-10-21 20:32)
    To jest kpina z wyborców. W ten sposób każdy będący na liście biorącej okresloną liczbę mandatów może zostać posłem. Nawet jak zdobył tylko jeden głos. Tych,którzy go wyprzedzili partia zmusi do rezygnacji z mandatu. Takich metod zdobywania mandatów nie powstydziliby się nawet na Białorusi,czy w Rosji ? Myslałem,że koszmarna komuna już nigdy nie wróci.
  • ~Sokular
    (2019-10-21 20:50)
    To by był megaskandal!!!!!!!!!!!!!!! a gdzie wola wyborców????????????? Konstytucja,Ordynacja Wyborcza.Regulamin Sejmu?????????????? czy wyście powariowali??????????????????????????????????????????????????????????????
  • ~dno
    (2019-10-21 20:05)
    Demokracja po PiSku.
  • ~Ferenc
    (2019-10-21 16:38)
    Der Dziennik po raz kolejny pokazuje swe szmatławe oblicze. Poniżej dna.
  • ~Albin z Ursusa
    (2019-10-21 16:36)
    Ten Pan Poseł powinien być w sejmie. Czy ktoś ma wątpliwości ? Chyba tylko jakiś spocony lub obsikany leming.
  • ~Norymberdzki
    (2019-10-21 17:16)
    Tak. PIS jest najbardziej demokratyczną partią (państwem ? ) w Europie. Kaczyński stale o tym mówi i to podkreśla.
  • ~ip
    (2019-10-21 18:52)
    Będzie drugi przekrętas vel Kałuża z Żor?
  • ~Edek
    (2019-10-21 21:28)
    Co na to SUWEREN...= WYBORCY...myślę...że jeszcze trochę i możemy mieć małą... Katalonię...
  • ~rex
    (2019-10-21 21:59)
    ja chyba śnię, kto wybiera posłów w tym państwie? jeśli ktoś nie obejmuje mandatu albo go traci to w tym okręgu przeprowadza się nowe wybory, droga którą tu opisano wiedzie wprost do zagrywek mafijnych
  • ~antycwaniak
    (2019-10-21 21:18)
    pro PiS-owskie wpisy tutaj swiadcza o tym jak bezmozgowie ich autorow lgnie do najbardziej cwaniackiej politycznej zgrai w Polsce. PiS sie zacznie konczyc szybko- zobaczymy co bedzie za rok… Na klamstwie I cwaniactwie dlugo sie jechac nie da I to PiS-owskie paliwo jest coraz bardziej widoczne.
  • ~Ziętara
    (2019-10-21 16:42)
    Czy opisana praktyka jest nielegalna? Nie, nie jest. Tak się dzieje w wielu szanownych na świecie demokracjach. Z czego więc to wielkie podniecenie?