Komisja Europejska cenzuruje monety. Święci bez krzyży

| Aktualizacja:

Słowacja chciała upamiętnić przybycie świętych Cyryla i Metodego na Morawy. Bank miał wybić specjalne monety o nominale 2 euro. Komisja Europejska uznała jednak, że świętych trzeba ocenzurować. Z ich wizerunku mają zniknąć krzyże, by monety były "neutralne religijnie".

wróć do artykułu
  • ~ateista
    (2012-11-18 20:49)
    Po takich szczegolach widac ze unia europejska to organizacja ktora jak faszyzm i komunizm jest totalitarna tylko w miekim bardziej inteligentnym wydaniu. No coz przestepcy ciagle doskonala swoje metody. Unia to organizacja ktora jest przeciw demokracji. Gdzie wiekszosc musi sie podporzadkowac mniejszosci. Ludzie ktorych nie wybieram , ktorych nie wybieraja polacy decyduja o mnie i moim kraju. To nie ma nic wspolnego z demokracja. Komunizm i faszyzm tez ludzie popierali ta totalitarna organizacja tez sie sama wykonczy . Skoda ze tak duzo ludzi musi cierpiec. Prosze mi udowodnic ze jakby tej przestepczej organizacji nie bylo byloby gorzej w Europie
  • ~olmaria7
    (2012-11-18 20:48)
    re - kicha mycha - pojęcia nie masz, tam nie siedzą jak ;iszesz "sami idioci", tylko "mądrzy" - w swoim rozumieniu ludzie a dzialanie ich jest celowe.
  • ~~ Dawid - brat Cadyka
    (2012-11-18 20:40)
    SŁUSZNA DECYZJA ! niech sobie palną krzyż w Słowacji gdzieś w kościele na pomniku Josefa Tiso - PATRONA FASZYSTÓW !
  • ~olmaria7
    (2012-11-18 20:38)
    to już przechodzi pojęcie, do czego ta unia sie wtrąca ! I Słowacja tak musi słuchać ? Bo w unii ?
  • ~Czesław
    (2012-11-18 20:33)
    Ta krzyże natywnej populacji cenzurują a szariat islamskich terrorystów ekhm tzn. najeźdzców, ekhm znaczy imigrantów wprowadzają coraz szerzej ...
  • ~tak
    (2012-11-18 20:30)
    to te dwa debile wprowadzily tych darmozjadow do naszych krajow ktorzy okradaja narody przez tusiaclecie.
  • ~Ambasada Prusakow
    (2012-11-18 20:29)
    UE ma racje absolutna, gdyz jest swiecka i obojetna czylki neutralna religijnie a religie jakie wyznaja mieszkancy EU ( ok 175 rozmaitych religii) sa sprawa intymna kazdego wyznawcy swojej religii i zadna religia nie moze tu miec roli uprzywilejowanej coby nie wywolac wojny religijnej . Poza tym Europa ma korzenie nie tylko chrzescijanskie ale i Imperium Romanum z ich 800 Bogami i Boginami oraz poganskie z ich wierzeniami a takze komunistyczne, nazistowskie i faszystowskie plus ateistyczne, lewackie, lewicujace, deistyczne.Prusakow wytepiono ogniem i mieczem odbierajac im ich wlasna religie i Bogow a reszte germanizujac a wiec chrzescijanstwo nie moze byc nigdy wspolna i pozytywna wartoscia dla calej Europy.
  • ~antypopispslonrnopsld
    (2012-11-18 20:28)
    Czy panie panowie odwrocili monety euro ?
    Niech sie przypatrza , Skandynawia wyglada jak genitalia i nie przeszkadza to ?
    Przeciez mozna zrobic dokladniej ale ... , to ma sie kojarzyc i to wszystko .
    Czy to lewackie czy watykanskie malo mnie obchodzi .
    W Kaplicy Sykstynskiej sa malowidla nagich facetow , nagich kobiet nie zauwazylem . Podobnie jak prawie we wszystkich kosciolach rzymsko-katolickich .
    Podobno przedstawiaja Mojzesza i innych partiarchow a przeciez Mojzesz ,
    partiarchowie nigdy nie byli nadzy !!!
    Coz za degrengolada , kasa , kasa i jeszcze raz kasa .
  • ~kicha mycha
    (2012-11-18 20:28)
    Sądząc z głupot popełnianych przez Komisję Europejską siedzą tam sami idioci.
    Cenzurowanie symboli historycznych świadczy o totalnej głupocie.Nie dziwię się konserwatywnym i racjonalnym Brytyjczykom,że mają dosyć finansowania klubu politycznych nieudaczników
  • ~SomloP
    (2012-11-18 20:21)
    do dupy
  • ~lupo