Osama bin Laden został poddany po śmierci niezbędnym islamskim rytuałom, obmyto jego ciało, zwinięto w białe prześcieradło i włożono do obciążonego worka. Potem ułożono na desce i zrzucono z pokładu amerykańskiego lotniskowca do morza.
Reklama
Informacje na ten temat wyszły na jaw po odtajnieniu korespondencji e-mailowej prowadzonej między oficerami okrętu USS Carl Vinson.
Jak podkreślają zachodnie media, powołując się na doniesienia agencji prasowej Associated Press, tylko niewielka grupka żołnierzy służących na lotniskowcu wiedziała, czyje ciało poddawane jest temu marynarskiemu obrządkowi pogrzebowemu.
Komentarze(7)
Pokaż:
NajnowszePopularneNajstarszeps. WTC nigdy nie zaatakowala zadna Al-Kaida skoro cos takiego NIE ISTNIEJE. Alex Jones nagral wywiady z bylymi agentami CIA od ktorych sie "rzygac chce"- ile jest klamstwa w tych wymyslonych zamachow terorrystycznych,NY,London,Madrid itp!