Takie są najbliższe plany nowego papieża

Wkrótce Franciszek spotka się z papieżem emerytem Benedyktem XVI. Poinformował o tym rzecznik Watykanu, mówiąc o planach nowego papieża na najbliższe dni. A co potem?

wróć do artykułu
  • ~lucyfer
    (2013-03-14 10:08)
    habemus papieżak!!!
  • ~ewa
    (2013-03-14 09:28)
    Warszawiak, a zktórej strony świata przybyłeś do tej Warszawy ? Czy przypadkiem nie przyjechałeś na SOWIECKIM czołgu ? Sięgnij do swoich korzeni i zbadaj któremu z twoich przodków mózg wyprali.
  • ~Naparstek
    (2013-03-14 11:58)
    Do "WARSZAWIAKA" - ciesz się, że Opatrzność do tej pory dawała Ci obficie. Obyś nie zaczął pytać: Dlaczego takie nieszczęście mnie (nas) spotkało?
  • ~wierzacy w prawde
    (2013-03-14 11:43)
    re ~wierzący2013-03-14 08:50
    Dlaczego ludzie LUBIA byc oklamywani? Poczytaj nowy artykul "Cień w biografii nowego papieża",chyba znajdzies...
  • ~przewidujący
    (2013-03-14 11:20)
    Robnad dobrze powąchaj.. Ta siarka to może od ciebie.
  • ~wiele bny
    (2013-03-14 11:04)
    zlikwidować administracje pana boka poco wam tylu urzędników biurokratów redukcja etatów w kośćź fiole potrzebna bóg jeden a tylu klechów urzedników a nie moga być automaty czasy łopat sie skonczyły i łopatologi kler łopata wkłada mądrąści głupoty do wypranego mózgu
  • ~SimonVDH
    (2013-03-14 10:48)
    To wyjaśnia po co im ta gejowska sauna; Franek i Benek będą mieli gdzie się spotkać i pogadać.
  • ~11
    (2013-03-14 10:27)
    Dla mnie Papieżem jest mój kot Baron !!! Jest tez moim jedynym Bogiem ,przynajmniej mogę z nim pogadać o cudach niewidach !!!Swiat się zmienia w gigantycznym tempie i zadna religia go nie dogoni !!!
  • ~elf
    (2013-03-14 10:24)
    ..Flaszka sie martwi,że bedzie mieszkał na strychu zamiast w palacu,że koniec limuzyn i chlania od sniadania ,chyba,że Franek nie da rady i za 2 miesiące wezmą innego prawdziwego Włocha !!!
  • ~Wes
    (2013-03-14 09:10)
    WARSZAWIAK,może jeden cytat dotrze do twego mózgu,<bez serc bez ducha,to szkielety ludów>,a co do dzieci,to w każdej społeczności są okrutne wobec siebie,zwłaszcza gdy nie posiadają duchowych hamulców.
  • ~Robnad
    (2013-03-14 08:53)
    Czekam na decyzje Papieza w sprawie szatana rydzyka !!
    Smierdzi siarka z radyja ma-ryja !
  • ~obywatel
    (2013-03-14 08:56)
    Melanio gdzie ty żyjesz! A dlaczego nie mamy prawa wiedziec kim był wcześniej papież. Przeciez to nasz zwierzchnik kościoła, a my wierni. Co w tym złego. Nie wzywaj Boga swego na daremnie, bo grzeszysz. Uderz sie w piersi i odmów paciorek. Żyjesz kobieto nadal w średniowieczu.
  • ~wierzący
    (2013-03-14 08:50)
    Dobrze sie stało,że podano pochodzenie łącznie z życiorysem nowego papieża. Tak ma być bo ludzie wierzący muszą wiedzieć kto to jest. Jestem pod wrażeniem skromności nowego papieża, który dbał w swoim kraju o ludzi biednych pozbywając się nawet własnego samochodu by im pomóc. Może w naszym kraju nasi hierarchowie kościoła by tak sie poświęcali i więcej skromności wykazywali, a nie pogoń ciągła za mamona.
  • ~Anita z Medilaborce /Slowacja/
    (2013-03-14 08:10)
    Do Warszawiaka. Rozdzielam Osobę Boga od KK. Ateista,to ten,który neguje
    Boga. Skad masz pewność,że Bóg nie istnieje ?. Kościoły nie są potrzebne,dużo
    kosztują a pożytek ? Z Bogiem jest mi łatwiej.Dziękuję Ci za komentarz. Pozdrów
    Żonę .
  • ~Melania z Komańczy
    (2013-03-14 08:01)
    Boże ! Ile obłudy ! Życiorys nowowybranego podać do powszechnej wiadomości.

    Ja nie wiem dlaczego Bóg godzi sie na takie wybory.Mam czasem wrażenie ,że

    świat gigantyczną obłudą stoi .
  • ~precz z nwo
    (2013-03-14 07:32)
    A potem? Pewnie po cichu i w ukryciu,jak to juz zwyczaj u kosciola pojedzie do ONZ i Bilderbergow, podsumowac jak udalo sie to przedstawienie/cyrk,wybieranie papieza=szefa korporacji podejrzanej swiezosci i moralnosci!
  • ~WARSZAWIAK
    (2013-03-14 07:27)
    A do czego jeśli można spytać jest ten Bóg potrzebny?. Żyje na tym padole już 55 lat, i bez tego starca z siwa broda. Bo do niczego nie jest mi potrzebny. Nie niszczę ścian w domu, wieszając meble w postaci jakiś krzyży. Mam w miarę szczęśliwe małżeństwo, zero problemów z dziećmi, które ukończyły studia jako tez ateiści. Wnet przybędzie wnuczek, i tez będzie wychowywany na ateistę. Katolicyzm jest zły, ludzie są źli, szczególnie ci z pierwszych rzędów ławek w kościołach. Gdzie religia w Polsce jest praktycznie nieskuteczna, śmieszna, która w żaden sposób nie przekłada się na kulturę, a wprowadzająca element nienawiści, zawziętości. Już w wieku przedszkolnym. Jak wyobrażasz sobie postepowanie pani przedszkolanki, czy nauczycielki, biorąca dziecko za rączkę, gdzie rodzice nie życzą sobie religii dla dziecka. Wyprowadzająca z sali dziecko nic nie rozumiejące na korytarz. Bo w tym czasie inne dzieci mają religie. To bandytyzm, to niewychowawcze we współczesnym świecie.!!!
  • ~Tofik
    (2013-03-14 07:20)
    Mnie interesuje czy bedzie mozna kupic bilet do tej sauny gejowskiej watykanskiej , tam chce pomedytowac.
    Modlmy sie !
  • ~zaraza
    (2013-03-14 16:27)
    poczytajcie dla czego nowy papiez chce sie spotaz ze starym? spisek? http://www.wiadomoscii.oz.pl

Może zainteresować Cię też: