Rosja buduje bazę wojskową na Białorusi

| Aktualizacja:

Rosja chce jasno pokazać, że Białoruś to jej strefa wpływów. Dlatego też, za zgodą Mińska buduje w tym kraju bazę wojskową. Do tego na Białoruś trafi kilka dywizjonów jednych z najlepszych przeciwlotniczych rakiet świata - S300.

wróć do artykułu
  • ~VI
    (2013-05-10 17:27)
    Najgorszy wróg taktowany jako przyjaciel.USA to przykład!.
  • ~Strateg
    (2013-04-24 10:34)
    Rosja przygotowuje się do Unii, czyli związku, z Eurosojuzem, czyli UE; niepotrzebny będzie Sowiet Europy, czyli Rada Europy, bo zostanie zastąpiony przez Sowiet Europejski, czyli Radę Europejską. Nie ma zatem powodów do niepokoju, bo rakiety można zawsze przekierować... Na marginesie, Polskę uratował Aleksander I na Kongresie Wiedeńskim nie pozwalając, wbrew ustalonym zasadom, na zachowanie przez Prusy zdobyczy po trzecim rozbiorze; nie byłoby żadnych powstań, a język nasz by wymarł; chwała Rosji...
  • ~radoslaw grotowski
    (2013-04-24 08:54)
    Cały bajzel w III RP wynika nie z tego ze rządzi PO /komplet kabotynów/ lecz indolencja narodowa /70%/ polaków ,którzy nie korzystają z daru rozumowania. To ci ostatni wybrali Tuska i jego kompanię ku przerazeniu tych Polaków którzy dokładnie wiedzieli PO co ta "kompania" zgarniaczy kasy publicznej się pcha!!!
    Nie pierwszy raz w naszej historii tzw większość topi Państwo przez swoją głupotę.
    Rosjanie dokładnie wiedza m.innymi z faktów historycznych jakie zagrożenie stanowi sprawne Państwo- RZECZPOSPOLITA. Oczywiście w stosunku do mojego komentarza znajdza sie całe tabuny "zdrowo myślących" nawet z tytułami.
  • ~J.M.
    (2013-04-24 08:46)
    Wcześniej,czy pózniej ta wroga wobec nas rosyjska polityka,obróci się
    przeciwko nim.Jeszcze trochę,a Chiny ich "połaskoczą" z drugiej strony
    i wtedy Rosja nie będzie miała na świecie przyjaciół.A ich wielki przyjaciel
    Donek nie będzie już w Polsce rządził.
  • ~heniek
    (2013-04-24 07:27)
    Państwa nie mają przyjaciół. Państwa mają interesy, więc pilnujmy naszych interesów, a nie bełtajmy w głowach ludziom różnymi romantycznymi głupotami.
  • ~bum-bum
    (2013-04-24 06:18)
    A co na to NATO?
  • ~kolo777
    (2013-04-24 01:36)
    tak czy tak do wojny dojdzie poniewaz jest kryzys wywolany przez wieksze panstwa takie jak ...?
  • ~świrszcz
    (2013-04-23 23:51)
    Ble ble ble kle kle kle gadu gadu ładu ładu kij do zadu.
  • ~korina
    (2013-04-23 20:48)
    a my jak barany sami i bez niczego.
  • ~EMIGRANT
    (2013-04-23 18:27)
    OD WIEKÓW WIADOMO E RUSCY TO FAŁSZYWY PRZYJACIEL.MOZNA ZAWSZE LICZYC...TYLKO NA SIEBIE.
  • ~Proca
    (2013-04-23 18:18)
    Nie chcieliśmy brata czerwonego mamy niebieskiego.Rozwalili nasze wojski,część wojska pracuje aby terroryści nagnali nam rozumu.
    Co nie zrobimy mamy przesrane pracować jako goje i cicho siedzieć !
  • ~punkt skupu złomu
    (2013-04-23 17:45)
    S300? Nie kupowaliśmy jeszcze tego.
  • ~herkules
    (2013-04-23 17:11)
    heh niech kacapy zajmą sie chinami a dupy nie zawracaja kawałkiem lasu bez wartości :)
  • ~ziemmisty
    (2013-04-23 16:44)
    Tak trzymaj Wołodia ! Powodzenia !
  • ~franc
    (2013-04-23 16:20)
    IRosja zbroi,Niemcy tajną umowe szykóją, a Tusk odpowiednią kolumne
    szyóje i armije rozbraja i białą flage szyje.
  • ~XP
    (2013-04-23 15:47)
    Widzę że hanka ma 'kochanka' :) Moim zdaniem byłaby to prawda gdyby u nas był zainstalowany system obrony przeciwrakietowej USA..
  • ~normalny obywatel
    (2013-04-23 15:18)
    Tak to jest jak Kuba Bogu tak...Wielki brat nakazał nękać Polsce Białoruś - poprzez Biełsat i tym podobne Wolne Europy , no i mamy konkretny odzew Białorusi, a na tym nie koniec. Zasada jest prosta nękany się "odgryza"
  • ~makumba
    (2013-04-23 15:15)
    I, Hankę popieram!
  • ~TARANTULA
    (2013-04-23 15:11)
    DZIĘKI SZYBKIEJ I EFEKTYWNEJ DECYZJI ROSJI MAMY POD BOKIEM
    BAZĘ LEPSZYCH RAKIET NIŻ AMERYKAŃSKIE. A TE BĘDĄ ODŁOŻONE
    DO ZAKOŃCZENIA NASTĘPNEJ WOJNY.
  • ~hanka
    (2013-04-23 14:46)
    Nic dziwnego. Polska pod wplywem USA prowokuje jak moze.
    Bardzo rozsadna decyzja. I po co to wszystko?