Janukowycz planował ucieczkę wcześniej. Podczas negocjacji był spakowany

| Aktualizacja:

Jeszcze w czasie negocjacji z opozycją, Wiktor Janukowycz przygotowywał swoją ucieczkę. Świadczą o tym nagrania wideo, które opublikował portal liga.net.

wróć do artykułu
  • ~brrrrrrrrrrrrrr
    (2014-03-13 09:51)
    A teraz ten bandyta, złodziej niech sobie ruskich klusek nagotuje na tych łupach.
    To garstka takich zboczonych gangsterów. Jest trochę i w Polsce takich.
    Po prostu kazać im opuścić kraj i zakaz wstępu a majątek zarekwirować. Prawo zawsze można doprowadzić do normalności tylko te bandę WSIarzy 13 wyłapać i puścić wolno - nad wodospadem Niagara. Albo wysłać do Rostocka do kolegi.
  • ~muuuuuu
    (2014-03-13 10:01)
    bład janukowicza byl taki ze tymoszenke mogł wziaśc pod pache ze soba zawsze to zywa tarcza i złodziejka zachód by wtedy cicho siedział
  • ~Robnad
    (2014-03-13 10:24)
    tytuł mógłby brzmieć inaczej, bo do tego się sprowadza.

    jak wydymano Radsika i jego pryncypała na życzenie Makreli i Putina.
  • ~adsenior
    (2014-03-13 10:34)
    Picu, picu, jaki jeszcze kit będziecie wciskać?
  • ~Robnad
    (2014-03-13 11:01)
    może?
    pamiętam jak to masz "bul" oka nie mógł zmrużyć, bezskutecznie próbując dodzwonić się do Janukowycza( profesor nadzwyczajnie czerwony Nałęcz copyright).
    jak się już dodzwonił, to ?
    krety POdobno w zimie śpią.
    zbieżność sytuacji i osób przypadkowa całkowicie.
  • ~gosc
    (2014-03-13 11:18)
    a nobel radek myslal ze cos zalatwil a on go zrobil jeszcze glupszego barana jak byl
  • ~Oglądający telewizję rosyjskąi
    (2014-03-13 11:52)
    Janukowicz już 20 lutego miał informacje, że na Majdanie strzelali skutecznie (zabijając prawie 100 osób po obu stronach konfliktu) wynajęci przez przyszłą koalicję rządową zagraniczni snajperzy... Ja bym na jego miejscu też wyniósł się z Kijowa, a po paru dniach i z Ukrainy...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-03-14 10:59)
    Gdyby nie Walesa L.Kaczynski bylby nikomu nieznanym wykladowca prawa pracy z prowincji.
    Gdyby nie Walesa J.Kaczynski bylby nikomu nieznanym urzedniczyna najnizszego
    szczebla przez cale zycie mieszkajacym z matka...i kotem