Komisja Europejska zaostrza kryteria. Do Polski ma trafić ponad 10 tys. uchodźców

| Aktualizacja:

Komisja Europejska zaostrza kryteria przyjmowania uchodźców. Chce, aby do Polski trafiło w sumie prawie 11 tysięcy 500 imigrantów. Polskie Radio informowało kilka dni temu, że Bruksela zaproponowała, by do Polski trafiło ponad 10 tysięcy uchodźców.

wróć do artykułu
  • ~baśka
    (2015-09-09 22:33)
    Na zdjęciu dwie młode kobiety+ jedno dziecko i ewentualnie ręka drugiego dziecka. Reszta to "młode byki", mężczyźni, którzy powinni walczyć o wolność swojego kraju, a nie uciekać i zasłaniać się nieswoimi dziećmi.. Młode kobiety też są bojowniczkami o... no nie wiem, chyba o prawo gwałtu na nich. Dzieci są zasłoną przed legalnymi działaniami lokalnych służb- do dzieci się nie strzela. Przyjmiemy ich, to niedługo prawo szariatu będzie u nas. Ja już stara baba jestem, ale was, młode Polki, czeka burka, poniewieranie, gwałty i kara za nie, bo "pozwoliłyście" dopuścić się cudzołóstwa. Być może mój wpis zginie, takie durne prawa internetu. Nie pozwólcie, żeby kulturę europejską zastąpiła "kultura" islamska.
  • ~życz;liwy
    (2015-09-09 08:35)
    a może wysłać uchodźców do Izraela. To przecież jest bardzo tolerancyjne i bogate państwo przez które to państwo ci ludzie również emigrują.
  • ~a
    (2015-09-08 19:54)
    Niechze unia wreszcie zarzadzi zamkniecie granic! Mamy dosc tego chaosu.
  • ~help !
    (2015-09-08 19:49)
    Makrela rozkazała, rudy przyklepal, kłamczucha zaakceptowała ;(
  • ~taka prawda
    (2015-09-08 19:44)
    Unia nie mają prawa wciskać nam tzw uchodzców,niech spowodują aby imigrantow przyjeli bogate kraje Arabii Saudyjskiej,USA Anglii Francji, Niemiec,Holandii Hiszpanii ci ostatni kolonizowali te kraje dla swoich korzyści to niech teraz odpłacą.
  • ~Obiektywny
    (2015-09-08 17:30)
    "W internecie do dziś można obejrzeć film propagandowy nakręcony w 2014 r. na zlecenie Federalnego Urzędu ds. Migracji i Uchodźców, na którym widać szczęśliwych przybyszów z Bliskiego Wschodu przyjmowanych w obozach o standardzie czterogwiazdkowego hotelu ..." źródło: http://www.wprost.pl/ar/520278/Mur-wyszehradzki-Kryzys-imigracyjny-obnaza-hipokryzje-zachodnich-rzadow/
    Niemcy wyprodukowali filmy reklamujące RFN jako kraj docelowy we wszystkich językach bliskowschodnich i Niemcy rozpowszechniali je również w tamtych okolicach i przez Internet. Nie ma również wątpliwości co do tego, że to właśnie te filmy zwabiły tych imigrantów. Zatem to właśnie Niemcy są pierwszymi podejrzanymi bo i pierwszymi zainteresowanymi w organizowaniu przerzutu imigrantów stamtąd do Europy. Zgadzają się również daty: film został wyprodukowany i rozpowszechniony w 2014 roku, a nawałnica uchodźcza wystąpiła od kwietnia 2015 r. Jednocześnie mówi się o Syryjczykach, a ukrywa się fakt, że są tam Afgańczycy, Arabowie, Pakistańczycy i inni. To Niemcy są producentami tej hucpy imigracyjnej.
    W maju tego roku odbył się szczyt Unii Europejskiej, gdzie zostały poczynione ustalenia, w tym decyzja o powstrzymywaniu uchodźców przez zatapianie łodzi. Ustalenia te zostały storpedowane przez Merkel i jej kamerdynera Tuska, czego owocem było nie zatrzymanie lecz wręcz przyśpieszenie napływu imigrantów, o czym wyraźnie powiedział premier Słowacji Robert Fico. Nie próbuje się też inwigilować grup przemytniczych, bo mógłby ktoś odkryć wśród przemytników agentów niemieckich służb specjalnych sterujących przemytem, a to by uderzyło w autorytet Angeli Merkel. Teraz musimy czekać, aż Niemcy dojdą do wniosku, że już pozyskano odpowiednio dużo bliskowschodnich robotników dla niemieckiej gospodarki, a wtedy fala uchodźców "sama" ustanie. Nie wiadomo tylko, na jaką ilość robotników zdecydowali się Niemcy. Z wypowiedzi Mogherini można się spodziewać, że na większą niżby cierpliwość przeciętnego obywatela Europy wytrzymała. Z powyższego dowiadujemy się, jak wielki mają plan. Ponieważ to Niemcy, jak widać, chcą ich rejestrować i segregować (wbrew europejskiemu prawu) to będą nam do Polski odsyłać najgorszych i niewykształconych "uchodźców", a sami sobie zostawią dobrych, młodych i wykształconych pracowników. To jest wielki niemiecki przekręt na skalę europejską. Niemcy zawsze byli bardzo ambitni i lubili tworzyć duuuże efekty. Wiemy to z historii. Niemcy nakręcili filmy reklamowe we wszystkich bliskowschodnich językach w 2014, a następnie zainwestowali w ich rozpowszechnianie - to duża inwestycja, więc i zwrot z inwestycji musi być duży. To oczywiście wyjaśnia fakt, dlaczego wszyscy imigranci mówią, że jadą do Niemiec, a nie gdzie indziej, jak również fakt, że wszyscy "uchodźcy" są w wieku produkcyjnym. Tylko dlaczego ma za to płacić cała Europa??? a zwłaszcza biedna Polska???
  • ~Mamuska
    (2015-09-08 16:23)
    Zdecydowanie jesem PRZECIW emigrantom.Jeszcze Europa będzie płakać, że wpuściła terrorystów.. Bo większość to islam i oto właśnie dżihadystm chodziło pchać emigrantów do Europy...
  • ~Pamięć zawodzi
    (2015-09-08 14:12)
    Ludzie, kto za wami nadąży? Głosowaliście za wejściem do Unii Europejskiej? Głosowaliście! Głosowaliście na Kwaśniewskiego, gdy mówił, że Polska to dom otwarty, dom dla wszystkich? Głosowaliście! Więc do kogo pretensje? A teraz nadszedł czas, by wypić piwo, którego nawarzyli Amerykanie. Tak to już jest - głupim fortuna nie sprzyja!
  • ~Katolik
    (2015-09-08 13:31)
    Jest to pismo KATOLICKIE?
  • ~heliot
    (2015-09-08 12:58)
    Zobaczcie sobie filmik na,, niezależnapl,, - nauka religii w szkole niemieckiej!!! porażające !!!
  • ~Hanys
    (2015-09-08 09:14)
    Wystarczy przyjąć ok. 2 mln Polaków - emigrantów,
    żeby zrobić miejsce dla innych.
  • ~Polak
    (2015-09-08 08:34)
    Wont z darmozjadami do Arabii Saudyjskiej, jeżeli oni ich nie chcą to niech sobie ich bierze wszystkich Angela.
  • ~Obudźcie się ludzie
    (2015-09-08 07:40)
    Unia może nam na pierdzieć, terrorystą stanowcze NIE !!! Inne państwa pozbyły się syfu, a my teraz mamy ich przyjmować? Stanowcze NIE !!! Jak chcą tu żyć szmaty z głów i w naszym ojczystym języku niech mówią i wyznają naszą wiarę !!!
  • ~prac psubraty
    (2015-09-08 07:05)
    Trzeba sklonowac Jana III Sobieskiego inaczej nie da rady
  • ~klik
    (2015-09-08 05:32)
    Donaldzie ratuj. Obiecywałeś zielona wyspę Polakom, a nie uciekinierom innych krajów.Przekierujcie te strumienie do krajów ropą płynących a nie do Polski najbardziej zadłużonego kraju UE. Argumentów są tysiące, tylko jeszcze odrobina dobrej woli.
  • ~zuzia
    (2015-09-08 04:20)
    terrorysci won z kraju
  • ~matoł co nic nie rozumie
    (2015-09-08 00:42)
    a nawet milion i bilety na dworzec zoo za friko - zapraszamy
  • ~Wiesio 13 bicz na POmatołki
    (2015-09-08 00:25)
    Że też na czele polskiego rządu nie stoi ktoś podobny do Orbana, tylko ta kukła zbotoksowana Kopacz.
  • ~Myk
    (2015-09-07 23:57)
    Chyba pora pomyśleć o jakiejś manifestacji pod Sejmem
    Tylko hajtowanie w internecie tych POpaprańców już nie wzrusza
    Kopacz gotowa przelicytować do miliona - zanim odda władzę
    ... a potem, to niech się PiS martwi (byle przypodobać się Merkel)
  • ~Kozioł
    (2015-09-07 23:54)
    Chyba ich popiedoliło 11 tys tych islamskich świń a kto ich będzie utrzymywał i za co?

Może zainteresować Cię też: