"Precz z Merkel". Manifestacja Pegidy przeciw imigrantom, starcia z policją w Kolonii

| Aktualizacja:

Ponad półtora tysiąca osób wzięło udział w demonstracji zorganizowanej w Kolonii przez antyislamską Pegidę. Była to odpowiedź na serię ataków na kobiety, do których doszło w tym mieście w Sylwestra. Atmosfera podczas manifestacji była napięta, interweniowała policja.

wróć do artykułu
  • ~Remik
    (2016-01-09 17:17)
    No tak, przeciwko wlasnym obywatelom mieli armatki wodne i gaz a przeciwko arabusom nie mieli. Ciekawe. Niech mi nikt nie mowi, ze to nie jest wszystko planowane.
  • ~and
    (2016-01-09 17:11)
    Angela musi odejść nie chroni niemieckich kobiet i dzieci.
  • ~Weredyk
    (2016-01-09 17:18)
    Pegida o ile wiem jest organizacja "przeciwko islamizacji Europy", a nie "antyemigrancka!!! Niby mala roznica, a jednak...
  • ~Ślązak
    (2016-01-09 17:34)
    Jakby to stalo się w POLSCE TO NIEMCY POKAZYWALI by to naokrąglo i komentarz by byly na temat DEMOKRACJI WSTYD. A swoich ludzi biją
  • ~mir
    (2016-01-09 17:20)
    To jednak znaleźli armatki
  • ~Artur74
    (2016-01-09 17:53)
    Przeciw swoim obywatelom armatki i gaz, a na sylwestra brak reakcji przeciwko arabom! Niemieckie władze naprawdę popełniają seppuku. Ten kraj powinien przestać istnieć po wojnie ale teraz sprawiedliwość w końcu ich dosięga. Koniec wielkiej rzeszy jest blisko!
  • ~lekarz
    (2016-01-09 18:09)
    W naszej demokracji armatek wodnych, pałek i gazu przeciwko KOD nikt nie używa - to musi zbadać król Europy i KE
  • ~ect...
    (2016-01-09 18:58)
    Jak Niemcy Niemców bija, to koniec NIEMIECKIEJ DEMOKRACJI!
  • ~Precz z SZOGUNEM-analfabetą i złodziejami z PEŁO
    (2016-01-09 18:08)
    Koniec TVPetru?......................no ale POdzeganie do jest przestępstwo,ktore powinno byc ścigane z urzędu. Myślę,ze niedlugo bedzie POdskakiwal POd celą we Wronkach. .........................ale się przestępcy z peło +psl+petru boją, że zostaną pozbawiani telewizyjnej tuby propagandowej BRAWO PIS ! - Wykopcie złodziejów z peło+psl+petru z publicznych zakłamanych mediów i do więzień !
  • ~Osa
    (2016-01-09 18:58)
    I ten kraj chce uczyć nas demokracji ?, Policja rozpędza legalną demonstrację ? Gdzie jest KOD i Gazeta Wyborcza !!!!! Gdzie wrzask o łamaniu demokracji przez reżim Merkel ?
  • ~felix
    (2016-01-09 20:25)
    Po czym poznać totalitarne państwo? Po tym, że opozycja nie ma prawa do wyrażenia swojej woli. Porównując dzisiejsze opozycyjne demonstracje w Warszawie i Kolonii od razu widać gdzie prawa opozycji są respektowane, a gdzie nasyła się uzbrojone oddziały.
  • ~Zdziwiony
    (2016-01-09 20:39)
    Dziwne ,ze sily porzadkowe w tym przypadku zostaly szybko postawione na nogi w przeciwienstwie do wydarzen w Kolonii.
  • ~Magister prawa
    (2016-01-09 19:57)
    Merkel stara komunistka zwiazku mlodziezy NRD musi odejsc, bo tak chca polacy, ktorzy musza bronic Niemiec
  • ~olo
    (2016-01-09 17:12)
    wy nie odrozniacie roboty policji/zatrymania od polityki informacyjnej o jej dzialaniach czy przestepstwach, i sie czepicie policji, ze co ? nikogo nie zlapala czy nic nie mowila ?
  • ~and
    (2016-01-09 19:39)
    A co to za demokracja skoro na własnych obywateli protestujących używa się siły i armatek.
  • ~strateg
    (2016-01-09 22:53)
    Ta cala emigracja to zagrywka merkel do jakis tajnych celow.
  • ~gregor
    (2016-01-10 00:55)
    Brawo Niemcy...Wreszcie.... Chcemy nawiązać z racjonalnymi i protestującymi Niemcami kontakt. Tylko się obawiamy, że wasze władze każdy taki kontakt ocenią jako nazistowski i ekstreymistyczny. Bo w waszym kraju wszelkie wątpliwości na temat zalewających was bezczelnych emigrantów, traktowane są jako niepoprawne politycznie. Chore....
  • ~Antyk..
    (2016-01-09 22:50)
    Niemiecki naród miał chyba zrobione niezłe pranie mózgów, że są w sumie tacy spokojni. U nas po czymś takim do czego doszło m.in. w Koloni to byłaby prawdopodobnie jatka.
  • ~chwasty sie wyrywa
    (2016-01-09 22:48)
    Uwaga przed chwila napisalem co o tej sytuacji mysle no i skasowali super demokracja Danke Polnische Zeitung! Der dziennik pl.
  • ~zasmucony
    (2016-01-09 20:30)
    Idę o zakład, że szef policja miała odgórne wytyczne od rządu odnośnie postępowania i dezinformacji a gdy nie udało się zatuszować to szef odegrał rolę kozła ofiarnego. A dzisiaj jak zwykle przy tego typu okazjach kilku głupkówmarnuje cały przekaz, który miała wyrazić demonstracja.. bo oni muszą zrobić zadymę... głupek zawsze nim pozostanie a natchniona lewica dostanie wody na młyn

Może zainteresować Cię też: