Macedonia zamknęła granicę z Grecją

| Aktualizacja:

Macedonia zamknęła swoją granicę z Grecją. Przebywa tam około sześciuset migrantów, którzy chcą dotrzeć na północ Europy.

wróć do artykułu
 • ~janek86
  (2016-01-21 16:57)
  Wg Prawa miedzynarodowego - azylanci czy uchodzccy maja byc otoczeni opieka w pierwszym panstwie poza swoim krajem . Nie ma cos takiego jak przegladanie jak wystawy w sklepach na ulicy.Przeglad opcji finansowych w roznych krajach to juz nie azylanstwo - to juz nie ma nic wspolnego z azylem o zagladanie do portfela a nie poszukiwanie wolnosci. To zachowanie niweczy status azylanta - to juz oportunizm.
 • ~ABC
  (2016-01-21 08:57)
  To nie są uchodźcy, ani imigranci ekonomiczni. To są imigranci socjalni, którzy chcą żyć na socjalu w Niemczech lub Szwecji.
 • ~Genitaliusz
  (2016-01-21 08:18)
  To nie są uchodźcy ale imigranci zasiłkowi, część z nich to - sądząc po wydarzeniach w RFN - przestępcy.
 • ~ewus
  (2016-01-20 21:26)
  DoTaki-zapomniales powiedziec , ze prze Ukraine i Polske!!!!Trzeba budowac ogrodzenie na poludniu i pol.-wsch.Polski , bo rusza tym nowym szlakiem , juz niebawem.Juz zaczeli testowac.Coraz czesciej na przeszpiegi przychodza , testuja , co u nas mozna , jak trudno sie przedostac dalej , jak reaguje SG.
 • ~psst
  (2016-01-20 19:38)
  trzeba uwazac, niemcy moga zamknac granice w kazdej chwili, austria oglosila limit przyjec i jest praktycznie zablokowana, dania zamknela granice ze szwecja, oraz niemcami, we francji stan wyjatkowy -granica z niemcami zamkinieta, wegry buduja mur na granicy z rumunia - tak ze jedna trasa na zachod moze byc Polska i Czechy. W Niemchcec powstaja lokalne pozarzadowe oddzialy policjyne -obywatele, ktorzy dobrowolnie o odzialach chronia mieszkancow.ostatnio taka ggrupa powstala w Monachium. Wniemieckich sklepach nie ma juz strodkow samoobrony -jak pistolety gazowe, gaz w spraju, paralizatory pradowe. Po zapadniecie ciemosci mista wygladaja jak opustoszale, jezdza tylko auta i autobusy. Musimy pilnie wzmocnic nasza granice poludniowa -po uszcelnieniu innych tras setki tysiecy uchodzcow pojda na nas.
 • ~Taki...
  (2016-01-20 19:19)
  Taki niefart. A jeszcze kilka dni temu Przewodniczacy KE mowil, ze UE powinna przyjac 100 mln imigrantow/uchodzcow powolujac sie przy tym na analogie z Libanem i Jordania. Ale nic straconego, droga przez Ukraine do UE pozostaje otwarta.

Może zainteresować Cię też: