Amerykańska Polonia krytykuje Clintona za wypowiedź o Polsce

| Aktualizacja:

Kongres Polonii Amerykańskiej w wydanym we wtorek wieczorem oświadczeniu skrytykował byłego prezydenta USA Billa Clintona za słowa, że Polska odrzuca demokrację na rzecz "autorytarnej dyktatury". KPA wyraził poparcie dla wybranego demokratycznie rządu Polski.

wróć do artykułu
  • ~Z.
    (2016-05-18 09:10)
    Polonia amerykańska jest patriotyczna. Clinton będzie miał poparcie co najwyżej amerykańskich Kotów, o sorry Kodów
  • ~Jan Stańczyk
    (2016-05-18 09:03)
    Biedny sklerotyk ! Słabiutki prezydent ,kiepściutki polityk , tylko z cygarem mu wychodzi !!!
  • ~MONIKA L,
    (2016-05-18 08:53)
    clinton byłeś tylko dobry w swoim czasie-teraz bredzisz - Monika l
  • ~nieskundlony
    (2016-05-18 09:12)
    znawca spraw rozporkowych i na ten temat może być autorytetem
  • ~helena
    (2016-05-18 09:23)
    No ,cóż targowica robi swoje !!!!!!
  • ~seta apleubaum
    (2016-05-18 10:28)
    Żona tłustego włosa zdradka skutecznie lobbuje za KODem u polityków amerykanskich.
  • ~1
    (2016-05-18 09:59)
    kim jest Clinton a Kaczyński. nie trzeba tlumaczyć
  • ~krzysztof
    (2016-05-18 12:53)
    POLONIA NIE MUSI MNIE BRONIĆ W AMERYCE , BO SAMA NIE WIELE ZNACZY, I CHCĘ ABY POZBAWIONO POLONIĘ BRANIA UDZIAŁU W WYBORACH. NIE CHCIAŁEM KOMUNIZMU I NIE CHCĘ SOCJALIZMU W WYDANIU KACZYNSKIEGO
  • ~wiem
    (2016-05-18 10:25)
    "glupi jak polak katolik" tak mowia o parszywym polactwie w USA.
  • ~siw
    (2016-05-18 14:48)
    co polonia ma do polski powinno odebrać im prawo wyborcze
  • ~srod
    (2016-05-18 14:25)
    Clinton, to że publicznie robiłeś i oficjalnie gadałeś zawsze wyłącznie to, co ci twoja własna żona kazała, wszyscy wiedzieli od dawna, ale że teraz gadasz tylko to, co ci każe żona Radka Zdradka, to już stawia cię niżej nawet Kijowskiego. Słuchający się własnej żony to pantoflarz, a słuchający się żony innego faceta to "clinton". Posłużysz od teraz jako nowa jednostka niemęskiego debilizmu.
  • ~Ludwik
    (2016-05-18 14:47)
    babiarz się odezwał, zaPOmniał jak zdradzał swoją żonę.
  • ~katar
    (2016-05-18 21:43)
    Lewacki niby prezydent the Bill co nie wiedzial co sie robi z cygarem
  • ~adam
    (2016-05-18 14:51)
    Polonoa amerykanska to największy ciemnogrod wśród wszelkich poioni Nigdy nie popierałem Po Natomiast myslalem ze pis będzie bardziej rosadny od tych rusofobów Komorowskiego Schetyny Siemoniaka na razie się zawiodlem
  • ~Ozz
    (2016-05-18 12:36)
    Billy take it easy, you are not helping your wife a bit. You should stick to your high payed call girls and keep your mouth and your dick far away from Poland
  • ~wawa
    (2016-05-18 19:43)
    "nie byłyby wolne" bez udziału USA" ... pierre dolisz Bill. Sprzedaliście nas w Jałcie.
  • ~bogatym zawsze malo !
    (2016-05-18 15:54)
    co sie nie robi o zdobycia wladzy ! ciekawe ile ci ludzie maja juz na koncie milionow dolcow.
  • ~Mustrum Ridicully
    (2016-05-18 16:21)
    Kongres Polonii Amerykanskiej? To ci od szmalcownika Kobylanskiego, "polonusa" co to w Urugwaju mieszka? No to nie dziwcie sie ze polish jokes znowu sa popularne w USA.
  • ~Mira
    (2016-05-19 06:27)
    PiS jest obrzydliwy, ale, a Boga!, PO, KOD i Nowoczesna czy Razem nie są lepsze! Znów będą się żreć, znów będą się szczuć wzajemnie i znów przyniesie zgubę Polsce ta politykierska hołota!
  • ~Bimbo
    (2016-05-18 12:03)
    ********* waść, bo nigdy tu w Stanach nie byłeś i nie wiesz kto, co mówi.