Prezydent jedzie w czerwcu do Berlina. Szczerski: Sankcje wobec Rosji będą ważnym elementem tych rozm

| Aktualizacja:

16-17 czerwca prezydent Andrzej Duda złoży wizytę w Niemczech, a 17 czerwca do Warszawy przybędzie prezydent Niemiec Joachim Gauck - mówi PAP prezydencki minister Krzysztof Szczerski. Z kolei 22 czerwca w Berlinie odbędą się polsko-niemieckie konsultacje międzyrządowe.

wróć do artykułu
  • ~kz
    (2016-05-29 12:47)
    Słowo , rzecz święta . Co z realizacją obietnic wyborczych ? Wielu z nas , może czuć się oszukanymi . Nie wystarczy coś złożyć w Sejmie i puścić oko do Marszałka . . .
  • ~gostom
    (2016-05-29 13:01)
    Sankcje...? A kto proszę ma za te SANKCJE płacić? Niemiecki pracownik, który zostanie zwolniony z pracy, bo firma skreśla zamówienia z Rosji. A Polaka to nic nie obchodzi, bo nie jest w stanie w 21 wieku porządek zrobić ze swoimi Sąsiadami. Winni są oczywiście, zawsze INNI.
  • ~jula
    (2016-05-29 13:20)
    Panie Szczełski czy prezydent Gauck poprosił już o audiencję i czy została prośba uwzględniona w planie wizyty ? On się udał w tej Kancelarii ?
  • ~hm
    (2016-05-29 13:39)
    Nikt pana Andrzeja nie traktuje poważnie.
  • ~Ja
    (2016-05-29 14:33)
    Polacy jak zwykle w roli ofiary. Szukaja glupiego, ktory im pomoze. Na tego wlasnie idiote (Niemcy- jak zwykle) mozna w przyszlosci pluc!
  • ~xisa
    (2016-05-29 15:21)
    nikt go nie zaprasza a pcha sie jak nieproszony gosc
  • ~def
    (2016-05-29 18:23)
    Ale udał nam się prezydent. Jak się skończył śnieg i odłożył narty to nie wie co robić . Brak tych co na niego głosowali, nikt się nie przyznaje.Taki harcerzyk bez żadnego obycia. Niech wreszcie zacznie realizować swoje obiecanki przedwyborcze.
  • ~ala
    (2016-05-29 18:39)
    ale ma poczucie humoru smiechu warte
  • ~misiek
    (2016-05-30 05:28)
    Niech on już lepiej jeździ na nartach. Za granicą tylko wstyd przynosi.
  • ~amira
    (2016-05-30 09:54)
    ach,ten uśmiech...sam wdzięk i bezpretensjonalność.Jak Pani Agata mogła popełnić to małżeństwo
  • ~Fruzia