Co z tego, że bombarduje i zabija cywilów? Rosja pozostaje dla Niemiec "strategicznym partnerem"

Rząd Niemiec nadal traktuje Rosję, mimo brutalnych nalotów w Syrii oraz aneksji Krymu i wspierania separatystów we wschodniej Ukrainie, jako ważnego strategicznego partnera - informuje dziennikarzy źródło w urzędzie kanclerskim.

wróć do artykułu
  • ~Polak Lepszego Sortu
    (2016-10-19 19:39)
    No wlasnie, co z tego? Francja niedawno tez bombardowala "ISIS" i jakos "swiat zachodni" nie nalozyl na nia wszelkich mozliwych embargo.
  • ~ect ...
    (2016-10-19 20:31)
    Angela Merkel podłożyła się tą wypowiedzią jak polityczny cajmer! Pokazała ewidentnie całemu światu jaką głupawą kurą domową jest oraz to, że ludzie są nie ważni dla świata! Ważny jest biznes i pieniądze, którymi są korumpowani politycy dla własnych ciepłych posadek, coraz częściej bez względu na cenę!!!
  • ~ do ERefenu
    (2016-10-19 19:42)
    Mam nadzieję , że żadnych " p a k t ó w " nie będziecie podpisywać z Rosją . Bo nasz suweren , będzie musiał zbierać datki na obronność .
  • ~abc de
    (2016-10-19 19:55)
    Powinien bombardowac Assada - wtedy byly by to dobre pokojowe bombardowania.
  • ~Greta
    (2016-10-19 19:58)
    Ciesze się że nie ma Świrkorskiego bo już by się dzielili POlską
  • ~kasandra
    (2016-10-19 21:02)
    Dobrze że nasz sojusznik USA nigdy nie bombardował cywilów w Wietnamie , Iraku , Afganistanie , Libii ,Syrii ,Serbii i paru tam jeszcze miejscach .
  • ~Żyta
    (2016-10-19 19:56)
    Kolesie jak Hintlier ze Stalinem przed Wojną znajomości POczkują w raistagu
  • ~ha ha !!.
    (2016-10-19 23:32)
    a ja tam lubie rosjan kraj i Putina nic mi nie zrobili zyczliwi ludzie i dlaczego ich sie tak zle traktuje w tej nie lepszej juz uni jakos na niedemokracje w Turcji nikt w uni nie skarzy obywatele w uni nie maja nic juz do gadania .... wiec co chcecie od Putina rzadzi tak jak inni politycy w europie ..sorki dla obrazliwych.
  • ~kisiek
    (2016-10-19 22:44)
    W czasie lI Wojny Światowej ZSRR teź był trudnym partnerem..widać Niemcy przywykli juź do takiej współpracy
  • ~Zdzicho
    (2016-10-20 00:46)
    Cywile jak i bandyci okupujacy miasto mieli okazje na wyjscie z miasta , obcinacze glow nawet mogli wyjsc z bronia w reku . Nie skorzystali , bo nie maja gdzie isc , a do Niemiec daleko .Co z Mosulem , miala byc potezna nawala i sie zes***.Jak narazie przedstawiciele Irackiego rzadu jezdza po Europie , zebrajac o pieniadze , bo nie ma pieniedzy dla ich najemnikow / tych dobrych najemnikow/
  • ~Przywódca Świta Jarosław z Ż
    (2016-10-20 04:55)
    Nie zgadzam się ze żródłem !"Między Bugiem ,Odrom a Nysom to najważniejsze my som "!!!!
  • ~Marko
    (2016-10-19 23:40)
    A DLACZEGO NASZ RZĄD ROBI ODWROTNIE?????????
  • ~slowianka
    (2016-10-19 21:18)
    Nie bylam i nie widzialam a tak na marginesie o dowody prosze bo nieeee wierze , napisac mozna wszystko.
  • ~Matylda z Ameryki
    (2016-10-20 04:11)
    Chyba kazdy powinien sobie uswiadomic,ze Putin atakuje terrorystow,ktorzy brutalnie atakuja ludnosc cywilna. A tych terrorystow wspiera rzad Obamy,najgorszy prezydent w historii Ameryki.
  • ~karol "młot"
    (2016-10-20 06:57)
    a czemu przy tym normandzkim stole nie widac j.kaczyńskiego,przecież tak gromko zarzucał to platformie,a może nieoficjalnie siedzi pod stolem.
  • ~Matka Polka
    (2016-10-19 21:33)
    Nieważni ginący ludzie, nieważne są ludzie walczący o swoją niezależność, nieważne ginące dzieci! W świecie wielkiej polityki to się nie liczy. Ważne są zyski! WSTYD!!!!!!!!!!!!
  • ~WERT
    (2016-10-20 07:41)
    I JESZCZE CHWILA A PODZIELA EUROPE MIEDZY SIEBIE- WYMIOTUJE JAK PATRZE NA NIEMCOW
  • ~Kazio (nie tak bardzo ) Naiwny
    (2016-10-19 21:48)
    Ciekawe jaką strategię ma na myśli Markelowa? Przypuszczam, że m.in. wyeliminowanie Polski. Tak czy nie, sprawdza się stare porzekadło że swój ciągnie do swojego.

Może zainteresować Cię też: