Włoski rząd wprowadza nadzwyczajne środki ostrożności. Politycy mówią o "nikczemnym ataku w sercu Europy"

Rząd Włoch wyraził solidarność z Niemcami po poniedziałkowym zamachu w Berlinie. Nadzwyczajne środki bezpieczeństwa, które wprowadzone w kraju, zwłaszcza w Rzymie, w związku ze zbliżającymi się Świętami, zostały jeszcze zwiększone - podały media.

wróć do artykułu
 • ~bolerok
  (2016-12-20 06:43)
  Tramp myśli że to takie proste, oni w POlsce kładą się na ulicach, i nie wolno i pałować.
 • ~otak
  (2016-12-20 07:20)
  poseł Joanna MUcha jedż na parking do Berlina tam ciebie ubogaca kulturowo bo ciągle szukasz zaczepki ostatnio bezczelnie kłamałaś i krzyczałaś że ciebie bija w sejmie ...większy szacunek to należy się do pań lekkich obyczajów bo one jasno pokazują jakie maja zamiary a ty zgrywasz niewiniątko trzepoczesz rzęsami i łżesz jak twój autorytet Bolek zwiń
 • ~AL
  (2016-12-20 07:57)
  A niech się boją , należy myśleć co się robi.
 • ~wam
  (2016-12-20 08:44)
  Wyglada na to, że wjeżdżanie ciężarówka w tłum to taka nowa świecka tradycja w ubogaconej kulturowo Europie. Czy pani Federica Mogherini już się spłakała i kupiła kredki?
 • ~cid
  (2016-12-20 09:13)
  Tam nie chcą żeby ich rozjeżdżali i ich rozjeżdżają, a u nas kładą się pod samochodami i ich nie rozjeżdżają. Bogactwo pluralizmu demo(n)kratycznego...?
 • ~mar
  (2016-12-20 10:34)
  Zgadzam się. Władze wielu państw nikczemnie dokonały ataku na swoich obywateli. Kłamstwo i manipulacja faktami to jest nikczemność. Ale w zamian Europa ma lekarzy i informatyków ... na utrzymaniu.
 • ~realista
  (2016-12-20 12:38)
  To dobrze, ze rzad Wloch wprowadza nowe srodki bezpieczenstwa, ale wartoby tez pomyslec o psychologicznym uderzeniu w islamistow. Moralna podpora zaplecza terrorystow, ktorym sa arabscy pseudouchodzcy, jest ich Mama Merkel. Dlatego ,jezeli uda sie usunac Mame Merkel z polityki, to islamisci nie beda juz mogli w muzulmanskiej czesci europejskiego spoleczenstwa "poruszac sie jak ryba w wodzie" ( to okreslanie pochodzi od wybitnego teoretyka partyzantki o nazwisku Mao Tse Tung ). Co prawda wloski parlament nie moze poslac Mamy Merkel na wczesniejsza emeryture, ale wloscy europoslowie moga rozpoczac w Brukseli debate n.t. dymisji na wlasne zyczenie Angeli Merkel dla dobra bezpieczenstwa Europy.
 • ~obiektywny
  (2017-01-03 10:00)
  I pomyśleć że gdyby ta hołota od ośmiorniczek jeszcze rządziła to taki sam problem byłby w polsce. Oj kundle już wy wiecej rządzić w polsce nie będziecie.