Władimir Putin wskazuje Rosji nowy cel: Arktykę

| Aktualizacja:

Prezydent Władimir Putin w trakcie dorocznej telekonferencji z obywatelami przekonywał, że gospodarce Rosji w małym stopniu zaszkodziły sankcje; zapewniał, że są sfery, gdzie Moskwa może współpracować z USA i że zależy jej na normalizacji stosunków.

wróć do artykułu
  • ~yes, it is
    (2017-06-15 18:33)
    cel: Wysłać go na księżyc. Bez prawa powrotu
  • ~opu
    (2017-06-15 19:05)
    Putin, weź chłopie przejedź się trochę po prowincji rosyjskiej. Ale tak incognito. Może przejrzysz na oczy. Została propaganda, defilady i to wszystko. A w rzeczywistości. Bieda, apatia, mentalne średniowiecze i alkoholizm. To jak trochę Sosnowiec tylko wielkości kontynentu.
  • ~Frost
    (2017-06-15 18:22)
    No i konflikt z Kanada, USA i Dania wydaje sie nieunikniony.
  • ~~Дед Мороз~~
    (2017-06-15 18:44)
    Ja mam cel dla Putina : Луна
  • ~galazka
    (2017-06-15 17:51)
    Jak będą tak ostro eksploatować Arktyke to zmienią biegunowość , może nie do końca ale na pewno co najmniej o kilkaset kilometrow. I co dalej, po co ztem te rakiety kiedy sami sie załatwimy , poprzez zmiane pogody, tsunami itd.
  • ~Krym i
    (2017-06-15 20:21)
    Powiedzial: "nie byloby zjednoczenia Krymu z Rosja, to by wymyslono co innego". Sankcje tak naprawde szkodza zarowno Rosji, jak i Europie zachodniej. Nie szkodza Ameryce, a moze i w "czyms" pomagaja ?
  • ~wjw
    (2017-06-15 18:12)
    A potem to już tylko Antarktyda ?
  • ~Ob RP
    (2017-06-15 20:15)
    Pan prezydent Puttin jest dumą Rosji !!!!A u nas ?????
  • ~Jurek
    (2017-06-15 22:00)
    Arktyke juz prawie macie, panie Putin, dlaczego pan taki skromny. A moze tak ksiezyc sobie przywlaszczyc, potem jeszcze pare planet , no i slonce. Slonce jeszcze jest dla nas wszystkch. Pani Putin, dlaczego sobie nie przywlaszczycie slonca?
  • ~Powiem Wam, co mieli Rosjanie z lotu Gagarina!
    (2017-06-16 05:40)
    Mieli mianowicie to samo - co miały psy z lotu Łajki!!!
  • ~Ural
    (2017-06-15 21:56)
    No wreszcie sie sasiqd wyprowadza na Arktyke. To od 2050 mamy granice polsko-chinska?
  • ~Najnowsza wiadomość jest taka sama jak za Stalina:
    (2017-06-16 05:33)
    W Rosji znowu staniały lokomotywy!
  • ~rakieta
    (2017-06-15 20:40)
    I o to chodzi
  • ~Nick
    (2017-06-16 09:50)
    Szanowni towarzysze, stalismy na skraju przepasci, ale dzieki wysilkowi naszej partii i naszego rzadu zrobilismy duzy krok naprzod!