Szef amerykańskiego wywiadu: Działania niektórych rządów w Europie Środkowej osłabiają demokrację

Dyrektor Wywiadu Narodowego USA Dan Coats, występując we wtorek przed senacką Komisją Wywiadu, wyraził zaniepokojenie "działaniami niektórych rządów w Europie Środkowej i Wschodniej". Działania te jego zdaniem "podkopują rządy prawa" i "osłabiają demokrację".

wróć do artykułu
  • ~radca
    (2018-02-14 07:40)
    Trzeba wiec ukarac finansowo Polske za polski antysemityzm.
  • ~WEST
    (2018-02-14 08:38)
    USA nigdy nie bylo demokratycznym panstwem i nim nie bedzie gdzie wszystkie dzialania oparte sa na pieniadzu ate sa w rekach KOSZERNYCH PANOW TEGO SWIATA ktorzy dyktuja warunki jak ma wygladac amerykanska demokracja i jak ma zyc ciemny obywatel AMERYKI ktory mysli ze zyje w demokracji gdzie rzadza policyjne sily i sady ktore sadza na postawie kazdy woj na swoj stroj w jednym stanie dozywocie a w drugim niewinny nie chce zeby taka demokracja dotarla do naszej demokratycznej EUROPY gdzie sa wypaczenia ale w bliskim czasie to zniknie bezpowrotnie.
  • ~Kwach
    (2018-02-14 09:05)
    Kolejny prefabrykat opozycji
  • ~ .
    (2018-02-14 09:53)
    Wybory demokratyczne wyłaniają władzę i to jest władza niedemokratyczna. Jeśli jednak twoja armia osadzi kadłubkowy rządzik to jest to demokracja. Gadaj dziadek zdrów.
  • ~uobywatelniony towarzysz
    (2018-02-14 10:09)
    O amerykańska "demokaracje" jak wynikałao z ostatnich wyborów, najbardziej martwi się Putin, coraz więcej ludzi na świecie wiecej demokracji postrzega w Rosji i na Białorusi, niż w USA czy Polsce, ostatnia hucpa z Z y d a m i odsłoniła, kto tą amerykańska demokracja zawiaduje
  • ~Wszędzie ydzi.... psia ich mać!!!
    (2018-02-14 10:16)
    "członkowie senackiej Komisji Wywiadu" kurczę... a ja przeczytałem "członkowie semickiej Komisji Wywiadu"...
  • ~GW-no prawda
    (2018-02-14 10:18)
    Demokracja jest wtedy i tam, gdzie uchwalają ustawy zaakceptowane przez Kneset. Nawet Kongres USA musi temu się poddać. Brak akceptacji Knesetu jest uważany za tożsame z brakiem demokracji...
  • ~Boby
    (2018-02-14 10:29)
    Kacapy nie przerywają sączenia bolszewickiej dezinformacji.
  • ~:)
    (2018-02-14 11:19)
    te wpisy przypominają okres komuny w tym okresie też nalatywano na stany zjednoczone
  • ~nie przeginaj, dziadek, nie przeginaj.
    (2018-02-14 19:41)
    W którym roku Martin Luther King miał tylko marzenie o demokracji w USA? A Indianie w rezerwatach ograbieni z wszelkich praw cieszyli się ze wzmacniania demokracji....
  • ~aaa
    (2018-02-16 13:07)
    Wg.mojego wywiadu chodzi o zacofanych RYDZYKOPODOBNYCH,lub SZWEDOW.
  • ~ppp
    (2018-02-17 03:42)
    Jak wygląda tak mowi... skostnienie postępuje...
  • ~Gość
    (2018-06-06 18:37)
    A jak wyszły na tym kraje,którym Ameryka pomagała w demokracji.

Może zainteresować Cię też: