Dwoje Polaków wśród ofiar pożarów w Grecji. Prezydent: Nasi strażacy pojadą pomóc

| Aktualizacja:

Wśród ofiar pożarów w Grecji jest dwoje obywateli polskich; z bólem musimy potwierdzić tę informację - poinformował we wtorek szef biura prasowego MSZ Artur Lompart. Przedstawiciel biura podróży Grecos Adam Górczewski powiedział w rozmowie z RMF FM, że ofiary to matka i syn. Turyści byli ewakuowani z hotelu Ramada - poinformowało RMF FM.

wróć do artykułu
  • ~De
    (2018-07-24 10:31)
    Jak ważniejsze korniki a ekolodzy rządzą brak wycinki Natura 2000 daje efekt w zimie polą gazem Putina a w lecie drewnem natura
  • ~De
    (2018-07-24 10:37)
    Natura 2000 daje efekty bronii się przed kornikami ekolodzy górą
  • ~afg
    (2018-07-24 11:19)
    Podobno Lewandowscy sa w Grecji. Moze bedzie nowe danie ANN pieczona na prawdziwym Drewnie.
  • ~Ferdek
    (2018-07-24 15:53)
    Jakie to smutne. Dla kogoś cały świat się skończył . Współczuje rodzinie.
  • ~strarzak
    (2018-07-24 10:35)
    inne pozary trwaja w najlepsze dalej - Izrael "ewakuuje" z Syrii terrorystyczna grupe pod nazwa Biale Chelmy, ktora slynela z teatralnego przedstawiania roznych akcji ratowniczych, sluzacych glownie do medilanych prowokacji. Rodziny BCh beda rozlokowane w kraajach ich pracodawcow Niemcy, WB, Kanada - USA nie przyjmie ani jednego. Dlaczego ewauuje sie akurat ta grupa zasluzona dla syryjskiego centrum z Coventry ? szmugiel nielegalow do Unii trwa w najlepsze - juz teraz statki unijne dowoza "cudownie uratowanych" do Hiszpanii -42 tysiace topielcow znalazlo azyl w solidaarnych z niemieckim obledem krajach. Nareszcie swiat sie dowiedzial, kto stoi za sterowaniem swiatowego ekspdusu - to ONZ, ktora niedawno uchwalila wielki program sterowania strumieniami eksodusu - aze 240 milionow znajduje sie podobno w drodze do unijnego dobrobytu. Uchwaly nie parafowaly USA i Wegry, czy nasi przklepia na jesien wymiane spoleczenstwa w RP ? ano narazie w ONZ juz przyklepali
  • ~Filip
    (2018-07-24 09:49)
    Polscy strażacy pomagają w Szwecji, mogą tez pomoc Grekom, jeśli ci wystąpią z prośba o pomoc.
  • ~sic.
    (2018-07-24 19:10)
    Glupi prezydencie - gas polskie pozary a nie wysylaj polskie sluzby za granice ... Tak lajdackiej zmiany w Polsce jeszcze nie bylo. Odwolujecie sie do wiary katolickiej - a tam stoi napisane : Cokolwiek robisz - patrz na koniec.
  • ~grdfre
    (2018-07-24 17:05)
    Polscy strażacy zrobią więcej dla dobrego imienia Polski niż Polska fundacja narodowa gdzie wydawane są miliony złoty :D
  • ~Wittorio
    (2018-07-24 16:52)
    A WOT siedzi i się nudzi,a tam by mieli poligon doświadczalny.
  • ~ Janina
    (2018-07-24 12:28)
    Małkinia k Ełku miliony kleszczy. Wysokie trawy i leszczynowe krzaki tam ich. najwiecej uwaga na dzieci lepiej nie ryzykować My nie posluchalismy ostrzeżeń Pan Aliny z Warszawy ucieklismy po 3 dniach Ale już dziś wiemy że z boleriozą.
  • ~andrew ass
    (2018-07-24 18:48)
    sam jedź...
  • ~serdeczna