Verhofstadt wzywa Timmermansa do pilnej interwencji ws. Kozłowskiej: Rządowi polskiemu nie można ufać

| Aktualizacja:

Szef Liberałów w PE Guy Verhofstadt i wiceszefowa tej partii Sophie in 't Veld napisali list do wiceszefa KE Fransa Timmermansa, aby pilnie zająć się sprawą Ludmyły Kozłowskiej z Fundacji Otwarty Dialog, która, na wniosek polskich władz, została deportowana z terenu UE.

wróć do artykułu
  • ~antyk
    (2018-11-23 17:07)
    Verhooj;Gruppenführer w natarciu.
  • ~Kaleń
    (2018-10-21 21:00)
    Ten to ciągle na dopalaczach.
  • ~prawda o neokolonialiżmie
    (2018-10-12 10:43)
    guy to największy przyjaciel niemiec a także największy z wrogów Polski
  • ~Luki
    (2018-10-11 23:53)
    Jak widzę co się dzieje, coraz więcej ludzi będzie za PIS.
  • ~Bohun
    (2018-10-11 14:39)
    Verhofstadt wzywa Timmermansa do pilnej interwencji ws. Kozłowskiej... Kim i czym w takim wypadku jest ten brukselski pacan, skro nie ogarnia tak prostego tematu?
  • ~ adam
    (2018-10-10 10:15)
    a paszol ty won czerwony buraku
  • ~Rabjaj
    (2018-09-28 16:56)
    Volnhssfoiczow sukienkowy miernikieln
  • ~wybory do europarlamentu w 2019 roku
    (2018-09-26 19:36)
    to teraz ostatnie POdrygi $oroSSiatego lewactwa, PO wyborach ich tam nie ma, he, he, he
  • ~a Guy mu du..
    (2018-09-26 19:33)
    i PO ptokach
  • ~poco
    (2018-09-26 17:30)
    Brat pani Kozlowskiej, robiacy duze interesy z armia rosyjska na Krymie, tak sie przejmuje sytuacja w Polsce , ze jest glownym sponsorem jej fundacji. Wzruszylem sie.
  • ~tak
    (2018-09-26 17:22)
    Verhoojstadl a korytarza do Gdańska nie chcesz? Odp. się od Polski,
  • ~gaga1
    (2018-09-26 14:48)
    Piekne wpisy, nie ma co!!! Plujecie na Unie ale pieniazki chcecie brac!!. Na wszystko: na modernizacje kolei, dworcow, budowe drog czy.... doplaty dla rolnikow!!! Forsa tak byle sie do nas nie wtracac!!! Opanujcie sie ludziska. Miejcie na tyle oleju w glowie by poczytac w necie (wszystko jest przetlumaczone na polski) co to jest ta Unia i czym sie zajmuje. Moze wtedy troszke nabierzecie rozumu!!!
  • ~zełzol
    (2018-09-26 13:20)
    Czochrana fryzura dla mnie najlepszy to indywidualista lepszy od Niesiołowskiego. Jak już zaczyna krzyczeć i pluć na około to okulary mu aż parują.
  • ~Precz z Rozczochranym
    (2018-09-26 12:58)
    Tego głupa już dawno powinno się wpisać na listę persona non grata w Polsce. Pajacuje szkodnik mało mu się grzywka nie spoci.
  • ~jak jakie monstrum
    (2018-09-26 12:52)
    Straszna gebe ma ten Verhofstad.
  • ~Warszawiak
    (2018-09-26 12:28)
    Voncheinstusshoff i Timinimarnss to czubki czy nie stać UNSZWAB -LANND na PSYCHATRIÓW żeby badać takie GŁĄBY kto takich wybiera na cepów od EURONLANDÓW
  • ~yy
    (2018-09-26 11:44)
    jeszcze tylko do maja 2019 a potem i timmerlas i guy przejdą do historii
  • ~qwerty
    (2018-09-26 11:36)
    W tej sytuacji Belgia i Niemcy powinny zostać wykluczone ze strefy Shengen wpuszczając osobę niepożądana przez jedno z państw sygnatariuszy umowy i zupełnie nie ma tutaj znaczenia dlaczego obcokrajowiec chociażby byłaby nim sama matka Teresa albo cesarz Hirohito mają zakaz wjazdu
  • ~def
    (2018-09-26 10:49)
    FUCK YOU...belgowie gwalca dzieci i pogrzebia ich w ogrodku!!!
  • ~Sokular
    (2018-09-26 10:20)
    Tak wygladają efekty gdy emfaza,agresja,bezmyślność przewyższają poziom oleum

Może zainteresować Cię też: