Tusk krytykuje działania Orbana: Jeśli popierasz Putina i atakujesz Ukrainę, nie jesteś chrześcijańskim demokratą

| Aktualizacja:

W naszej rodzinie politycznej nikt nie ma prawa do atakowania liberalnej demokracji i jej podstaw; chrześcijańskim demokratą nie może być ten, kto jest przeciwko praworządności - mówił w czwartek na kongresie EPL w Helsinkach szef Rady Europejskiej Donald Tusk.

wróć do artykułu
  • ~Gawroche z krakowskiego
    (2018-11-10 10:56)
    To jest polityk z pierwszej ligi europejskiej wielkiego formatu i jakiś polityk żoliborskiej c klasy próbuje go ugryżć ( panie Donaldzie wystaw mu...?) Próba poprzez prowincjonalną panią adwokat z Krakowa też się nie powiodła,
  • ~Cccp
    (2018-11-09 20:33)
    Rudy ty masz bardzo krótką pamięć do wszystkiego
  • ~boy
    (2018-11-09 15:19)
    Odezwał się czołowy ideolo nie wiadomo czego. Lewactwo gorsze od perzu i tyle.
  • ~kizak
    (2018-11-09 14:29)
    przecież on nie rozumie co sepleni .
  • ~Rudy lajdak
    (2018-11-09 14:16)
    W gebelsowskich mediach cichutko o tym ,ze rudy byl zainteresowany upadkiem LOTU i namawial do wspolpracy z liniami lotniczymi przestepcy od Amber GOLD ,Czyzby spodziewal sie ,ze SYNALEK zrobi interes po upadku LOTu.,ktory pracowal na dwa fronty ,Te smierdzace typy teraz wylaza i beda wylazic , Kajdanki i wiezienie coraz blizej .
  • ~dor
    (2018-11-09 12:41)
    Ciekawe, kto temu tłumokowi napisał przemówienie?
  • ~Smail
    (2018-11-09 12:31)
    Tusk krytykuje działania Orbana: „Jeśli popierasz Putina i atakujesz Ukrainę, nie jesteś chrześcijańskim demokratą”. Gdyby pewnie było odwrotnie to byłby. To powiedział „prawdziwy” chrześcijanin i demokrata. Zależność i konstrukcja intelektualna zadziwiające tylko kto się obejmował z Wołodią.
  • ~Pablo E.
    (2018-11-09 10:43)
    Podnóżek znowu zaczyna atakować na rozkaz od jego zwierzchników!
  • ~ ? ? ?
    (2018-11-09 09:55)
    Ukraina zwyczajnie sama nie wie czego chce. Do nas w Polsce fika z jakimś upowskim zbrodniarzem, a przedstawia go jako swojego bohatera. Jak według ciebie do tego się mamy odnosić?
  • ~Kołodziej
    (2018-11-09 09:50)
    Jeśli Unia buduje kolejny Северный поток przede wszystkim dla korzyści Putina, bo przecież nie dla korzyści państw Unii, to tym samym ty sam Donek bardzo aktywnie popierasz Putina, a nawet dużo bardziej niż robi to Orban. Kim więc Donek jesteś, a kim nie jesteś?
  • ~ze Wschodu
    (2018-11-09 07:40)
    A co ty Tusku wiesz o Europie Wschodniej ? Przeciez ty jestes gdanski pseudokaszub.
  • ~Środa
    (2018-11-09 07:21)
    A kim ty jesteś jak uważasz, że "polskość to nienormalność". Zakaz wypowiadania opinii pod adresem mężów stanu.
  • ~Onuca_04
    (2018-11-09 06:58)
    Здравствуйте !
  • ~Nowoczesny wesołek
    (2018-11-09 05:37)
    Rudy Folksdojcz bredzi o chrześcjaństwie- brał, czy pił ?
  • ~Podkomisja ludowa
    (2018-11-09 02:08)
    Co was tak rusza Wl.Putin,ze nosi krzyzyk na szyji,zwalcza patologie spoleczna i dewiadacje seksualna.Zrobcie porzadki na wlasnym podworku,jak wyglada dzisiaj Polska.
  • ~Doktor Ziwago .
    (2018-11-09 02:04)
    Wlasnie Viktor Orban jest chrzescijaninem,on nie lubi iluminacji !.PO PiS to rzeczywiscie syfilis i gangrena.
  • ~Pass
    (2018-11-08 23:42)
    Tuskowi wydali już opinię,mały,mściwy rudzielec,zdolny do wszystkiego.
  • ~Fedor
    (2018-11-08 23:39)
    "...jeśli popierasz (prezydenta Rosji Władimira) Putina (…) nie jesteś chrześcijańskim demokratą". Cóż za mądre słowa! To o Nord Stream 1 i 2 oraz o Merkel nasz Donald tak pryncypialnie się wypowiedział? Oczy przecieram ze zdumienia ;)
  • ~co ruskie won na ruś
    (2018-11-08 21:27)
    Proste określenie Orbana, ale widać, że Orban tez kupił trolli
  • ~guest